Portugal · Midfielder
Ronald Pereira Martins
LİGMajor League Soccer
BU SEZON3G · 6A
Gol30.16 / 90
Asist60.32 / 90
Şut140.74 / 90
Kilit pas341.80 / 90
Başarılı dripling130.69 / 90
Kazanılan ikili492.60 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 1.80 %78
- Asist 0.32 %91
- Drible 0.69 %59
- Pas isabeti %90 %85
- Top kapma 1.17 %9
- İkili mücadele %51 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1697 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Major League Soccer2026 · Portland Timbers · 16 maç
6asist7.
28.
Major League Soccer2025 · Portland Timbers · 16 maç
6asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Ligue 12022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 22019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.697
3
6
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%71 isabet
Kilit pas34
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan49%51
Müdahale17
Faul1116 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1120
G+A / 900.48
Kart1
2025/26
36
2.754
4
6
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas63
Drible37%50 başarı
İkili kazanılan61%41
Müdahale10
Faul1013 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11324 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2024/25
17
447
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas8
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan11%31
Müdahale3
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11512 yedek
Kart1
2023/24
32
1.775
5
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas27
Drible23%50 başarı
İkili kazanılan76%47
Müdahale20
Faul1326 kazanılan
İlk 112012 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2022/23
35
1.413
1
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas29
Drible27%63 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale13
Faul1414 kazanılan
İlk 111619 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2021/22
38
1.489
3
5
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas41
Drible24%65 başarı
İkili kazanılan61%46
Müdahale22
Faul914 kazanılan
İlk 111622 yedek
G+A / 900.48
Kart2
2020/21
26
150
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan10%62
Müdahale4
Faul22 kazanılan
İlk 11125 yedek
G+A / 901.2
TOPLAM GOL15
İLK 119479 yedek girdi
KART10
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-152%34
- 3-4-1-238%25
- 4-2-3-127%18
- 3-4-321%14
- 5-3-28%5
- 4-3-36%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Minnesota United FCH | 5-4 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 30.08.2026 | AustinH | 1-2 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | Los Angeles FCA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.08.2026 | San DiegoH | 3-1 | 83 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 02.08.2026 | Seattle SoundersH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.07.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 23.07.2026 | FC DallasH | 2-2 | 91 | – | 7.3 | ||
| 17.07.2026 | Seattle SoundersA | 1-5 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.05.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-3 | 98 | 1 | – | 6.9 | |
| 17.05.2026 | Inter MiamiA | 2-0 | 74 | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | CF MontrealA | 2-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Sporting Kansas CityH | 6-0 | 61 | 2 | – | 7.6 | |
| 02.05.2026 | Real Salt LakeA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | San DiegoA | 1-2 | 101 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | Minnesota United FCA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.03.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | Houston DynamoA | 3-2 | 63 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2025 | San DiegoA | 4-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | San DiegoH | 2-2 | 60 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2025 | San DiegoA | 2-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | Real Salt LakeH | 3-1 | 38 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | San DiegoH | 0-4 | 54 | – | 6.0 | ||
| 05.10.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | FC DallasH | 2-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 25.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | San DiegoA | 0-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | FC DallasA | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 26.07.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 13.07.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 06.07.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.06.2025 | Toronto FCA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.06.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 08.06.2025 | St. Louis CityH | 2-1 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 29.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 24.05.2025 | Orlando City SCA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 15.05.2025 | Real Salt LakeA | 0-0 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-0 | 78 | 1 | – | 7.2 | |
| 04.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 28.04.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-4 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.04.2025 | Los Angeles FCH | 3-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 05.04.2025 | AustinA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.03.2025 | Colorado RapidsA | 0-3 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 16.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 79 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.03.2025 | Nashville SCA | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | AustinH | 1-0 | 89 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 23.02.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | AngersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 05.01.2025 | ToulouseH | 0-1 | 16↑ | – | 5.0 | ||
| 14.12.2024 | AuxerreA | 2-2 | 21↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT23
GOL3
xG1.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%70
- Serbest vuruş2%9
- Kontra atak2%9
- Korner2%9
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%83
- Sol ayak4%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 5 %22
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 6 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
2017-07-01
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
2015-07-01
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
10.2023
Omuz sakatlığıKadroda yok
5 maç
06.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2023
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 920 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS55.8920 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİStabil+7.8
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
66.7
İleri sekiz
65.2
Numara 10
64.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%79
Dakika
%78
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%83
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
46.76
72
65
Kilit pas / 90
1.47
1.4
100
Dakika güvenliği
62.7
82
76
Performans skoru
55.8
76
73
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Asist / 90
0.29
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.46. Dakika delta -4.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yago PikachuRemo · 33
%95
2gol
1asist
44scout
Serie A
Ignacio MalcorraIndependiente · 38
%88
1gol
3asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Felix Horn MyhreBrann · 26
%88
1gol
1asist
52scout
Eliteserien
Iván TapiaBarracas Central · 27
%87
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Hakon LorentzenStart
%77
1gol
2asist
49scout
Eliteserien
Matthew LongstaffCF Montreal · 25
%73
2gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Heine Gikling BrusethKristiansund BK · 21
%61
0gol
2asist
62scout
Eliteserien
Melker HallbergKalmar FF · 30
%60
0gol
1asist
44scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Portland