LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili92.93 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 1.63 %59
- Pas arası 0.65 %30
- Blok 0.65 %73
- İkili mücadele %69 %88
- Pas isabeti %95 %93
- Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 276 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Germany
🏆
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🏆
Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆
DFB Pokal2023/2024 · Germany
🏆
Super Cup2021/2022 · Belgium
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
🏆
First Division A2019/2020 · Belgium
🥈
UEFA Europa League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
9
686
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%59
Müdahale10
Faul13 kazanılan
İlk 1181 yedek
2025/26
46
2.150
1
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan68%48
Müdahale29
Faul236 kazanılan
İlk 112422 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2024/25
26
1.391
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas4
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan64%52
Müdahale21
Faul226 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111412 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24
45
2.379
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan109%53
Müdahale39
Faul2512 kazanılan
İlk 112817 yedek
G+A / 900.04
Kart61
2022/23
43
2.143
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas6
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan92%52
Müdahale35
Faul297 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112419 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2021/22
37
2.095
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan83%53
Müdahale30
Faul177 kazanılan
İlk 112314 yedek
G+A / 900.09
Kart4
2020/21
19
1.616
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas6
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan71%55
Müdahale27
Faul207 kazanılan
İlk 11181 yedek
G+A / 900.06
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 1110570 yedek girdi
KART14
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-187%52
- 4-2-3-128%17
- 3-4-1-219%11
- 4-3-316%10
- 3-4-312%7
- 4-4-26%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AS RomaA | 2-1 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 31.08.2026 | BolognaH | 1-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 27.08.2026 | Hapoel Tel AvivA | 0-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | SassuoloH | 2-1 | 93 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2026 | Hapoel Tel AvivH | 0-0 | 52 | – | 7.3 | ||
| 30.06.2026 | NorwayH | 1-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 25.06.2026 | CuraçaoA | 0-2 | 90 | 0 | 7.4 | ||
| 20.06.2026 | GermanyA | 2-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2026 | EcuadorH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AC MilanA | 2-3 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | CagliariA | 3-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | AS RomaA | 1-1 | 42↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | JuventusH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | LecceA | 0-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | VeronaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | 92 | 1 | 5.9 | ||
| 14.03.2026 | InterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | Bayern MünchenH | 1-6 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | UdineseH | 2-2 | 57 | – | 6.0 | ||
| 01.03.2026 | SassuoloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Borussia DortmundH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | NapoliH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | LazioA | 0-2 | 42↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2026 | CremoneseH | 2-1 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | ComoA | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | ParmaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | Athletic ClubH | 2-3 | 89 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2026 | PisaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | EgyptA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.01.2026 | Burkina FasoH | 3-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 31.12.2025 | GabonA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | CameroonH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.12.2025 | MozambiqueH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | CagliariH | 2-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 09.12.2025 | ChelseaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | VeronaA | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | FiorentinaH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 26.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.11.2025 | NapoliA | 3-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | SassuoloH | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2025 | MarseilleA | 0-1 | 55 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | UdineseA | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2025 | AC MilanH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | CremoneseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | Slavia PrahaH | 0-0 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | Club Brugge KVH | 2-1 | 53 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | JuventusA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | TorinoA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | LecceH | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | ParmaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | PisaH | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | ParmaH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | GenoaA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2025 | AS RomaH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | MonzaA | 0-4 | 45 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | LecceH | 1-1 | 59 | – | 7.0 |
ŞUT5
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%80
- Korner1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%60
- Sol ayak2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
AKSİYON HARİTASI1062 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1062
- Pas802%78
- Top kazanma54%5
- Uzaklaştırma37%4
- Top teması34%3
- Hava topu29%3
- Faul20%2
- Müdahale16%2
- Pas arası13%1
- Çalım12%1
- Korner kazandırma10%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M-28.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 225 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Hammarby
→
Club Brugge
€3.85m
Hammarby
→
Club Brugge
€3.85m
2019-01-12
ASEC Mimosas
→
Hammarby
?
ASEC Mimosas
→
Hammarby
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
15 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
5 maç
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
01.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2024
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
6 maç
05.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 977 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Serie A 2025
PERFORMANS55.8977 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
72.9
Defansif bek
69.6
Klasik stoper
68.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%60
Dakika
%52
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%52
Dakika
%71
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
56.75
62
92
Dakika güvenliği
70.3
82
86
Performans skoru
55.8
76
73
İkili mücadele kazanma
45
64
70
Ortalama rating
6.57
7.2
91
Müdahale / 90
1.47
2.2
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauro PeinipilIndepend. Rivadavia · 26
%95
1gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Niko HämäläinenHaugesund · 28
%78
1gol
1asist
54scout
Eliteserien
Matthieu HuardRED Star FC 93 · 28
%72
1gol
0asist
64scout
€500K
Ligue 2
Fabiano SouzaCeara · 25
%70
0gol
1asist
60scout
Serie A
Pedro PereiraGençlerbirliği S.K. · 27
%66
0gol
1asist
67scout
€450K
Süper Lig
Abdul Rahman BabaPAOK · 31
%63
1gol
1asist
47scout
UEFA Europa League
Urko GonzálezEspanyol · 24
%60
0gol
1asist
64scout
La Liga
Ivan MesíkHeracles · 24
%60
2gol
0asist
64scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



