France · Defender
Matthieu Huard
LİGLigue 2
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.24 / 90
Kilit pas80.48 / 90
Başarılı dripling60.36 / 90
Kazanılan ikili724.35 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.33 %34
- Pas arası 1.15 %54
- Blok 0.12 %8
- İkili mücadele %47 %3
- Pas isabeti %85 %51
- Faul (az iyi) 1.93 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1489 dakika oynadı.
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
FORMA3
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | RodezH | 2-3 | 62 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | MontpellierH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | AmiensA | 1-3 | 81 | – | 7.0 | ||
| 24.04.2026 | GuingampH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | ReimsA | 3-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BastiaH | 4-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | DunkerqueH | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Saint EtienneA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | AnnecyA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | NancyH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | PAUH | 0-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.01.2026 | RodezA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | BoulogneH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | GrenobleA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.01.2026 | Estac TroyesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | ReimsH | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Clermont FootH | 2-2 | 81 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Le MansA | 0-0 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | Saint EtienneH | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | DunkerqueA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | GrenobleH | 1-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | LavalA | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 23.09.2025 | Estac TroyesH | 1-3 | 44 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.09.2025 | NancyA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.09.2025 | PAUA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.08.2025 | AnnecyH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | GuingampA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2025 | AmiensH | 1-3 | 75 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | MontpellierA | 1-1 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 30 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-30
AC Ajaccio
→
Red Star FC
free transfer
AC Ajaccio
→
Red Star FC
free transfer
2024-08-29
Brescia
→
AC Ajaccio
free transfer
Brescia
→
AC Ajaccio
free transfer
2021-09-04
Without Club
→
Brescia
-
Without Club
→
Brescia
-
2021-08-31
AC Ajaccio
→
Without Club
-
AC Ajaccio
→
Without Club
-
2019-07-18
Rennes B
→
AC Ajaccio
free transfer
Rennes B
→
AC Ajaccio
free transfer
2017-01-01
Rennes U19
→
Rennes B
-
Rennes U19
→
Rennes B
-
2015-07-01
Rennes U17
→
Rennes U19
-
Rennes U17
→
Rennes U19
-
2013-07-01
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1489 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.8Ligue 2 2025
PERFORMANS52.51489 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
70.1
Klasik stoper
69.5
Defansif bek
68.6
Ayağı iyi stoper
33.4
Klasik stoper
29.1
Defansif bek
21.1
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%26
Dakika
%59
Değer / getiri
%71
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%44
Dakika
%80
Değer / getiri
%88
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
47.39
62
76
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
52.5
76
69
İkili mücadele kazanma
47.37
64
74
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Pas arası / 90
1.15
1.8
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Diego HormigoGranada CF · 22
%95
0gol
0asist
70scout
€300K
Segunda División
Mauro PeinipilIndepend. Rivadavia · 26
%88
1gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Ivan MesíkHeracles · 24
%77
2gol
0asist
64scout
Eredivisie
Denis OdoiNAC Breda · 37
%67
0gol
0asist
59scout
Eredivisie
Warmed OmariHamburger SV · 25
%67
0gol
1asist
68scout
€4.00M
Bundesliga
Odilon KossounouAtalanta · 24
%65
1gol
0asist
57scout
€18.00M
Serie A
William SandsNew England Revolution · 25
%62
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
José MarsàKV Mechelen · 23
%60
1gol
2asist
71scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum