LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.01 / 90
Kilit pas83.21 / 90
Başarılı dripling20.80 / 90
Kazanılan ikili83.21 / 90
Rating6.52
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 3.21 %98
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.80 %63
- Pas isabeti %69 %9
- Top kapma 2.01 %41
- İkili mücadele %40 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 224 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Championship2025 · Stoke City · 45 maç
10gol21.
11asist2.
🥉
Championship2021 · Huddersfield · 46 maç
12asist3.
8.
Championship2023 · Huddersfield · 41 maç
8asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Premier League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 21 G+A
GolAsist
2026/27
3
224
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan8%40
Müdahale2
İlk 113
2025/26
46
3.954
10
11
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%62 isabet
Kilit pas87
Drible36%37 başarı
İkili kazanılan109%34
Müdahale26
Faul3235 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11451 yedek
G+A / 900.48
Kart101
2024/25
32
1.546
2
5
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas47
Drible13%43 başarı
İkili kazanılan62%41
Müdahale17
Faul1523 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111715 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2023/24
41
3.429
4
9
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas123
Drible41%43 başarı
İkili kazanılan126%41
Müdahale22
Faul3458 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11392 yedek
G+A / 900.34
Kart111
2022/23
43
2.740
0
8
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas65
Drible21%28 başarı
İkili kazanılan103%37
Müdahale23
Faul3348 kazanılan
Ofsayt10
İlk 113112 yedek
G+A / 900.26
Kart9
2021/22
46
3.773
3
12
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas101
Drible49%45 başarı
İkili kazanılan136%38
Müdahale12
Faul3954 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11433 yedek
G+A / 900.36
Kart10
2020/21
16
180
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan3%20
Faul2
Ofsayt1
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 117420 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%71
- 4-3-38%9
- 4-1-4-17%8
- 5-3-26%7
- 3-4-33%3
- 3-4-2-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | WolvesA | 4-1 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | SouthamptonA | 3-1 | 49 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | SwanseaH | 1-2 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Bristol CityA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | PortsmouthH | 1-3 | 82 | 1 | – | 7.9 | |
| 21.04.2026 | MillwallH | 1-3 | 85 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | WrexhamA | 2-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | BlackburnH | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | DerbyA | 2-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 03.04.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 97 | 1 | – | 8.3 | |
| 26.03.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | 36↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.03.2026 | PrestonA | 3-1 | 84 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 14.03.2026 | WatfordH | 3-1 | 89 | 1 | – | 8.2 | |
| 07.03.2026 | SwanseaA | 2-0 | 36 | – | 6.0 | ||
| 28.02.2026 | CoventryA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.02.2026 | Oxford UnitedH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 21.02.2026 | LeicesterH | 2-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2026 | CharltonA | 1-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | West BromA | 0-0 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | SouthamptonH | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | BirminghamA | 1-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2026 | MiddlesbroughH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.01.2026 | QPRH | 0-0 | 101 | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | NorwichA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 01.01.2026 | Hull CityA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.12.2025 | Sheffield UtdH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | PrestonH | 0-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | WatfordA | 1-0 | 98 | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | SwanseaH | 2-1 | 98 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.12.2025 | IpswichA | 1-0 | 94 | 2 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Sheffield UtdA | 4-0 | 57 | – | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | Hull CityH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 25.11.2025 | CharltonH | 3-0 | 79 | 2 | 1 | 3 | 9.7 |
| 22.11.2025 | LeicesterA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | CoventryH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2025 | Oxford UnitedA | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Bristol CityH | 5-1 | 75 | 2 | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | PortsmouthA | 0-1 | 99 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | MillwallA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | WrexhamH | 1-0 | 95 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 13.10.2025 | BelgiumH | 2-4 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.10.2025 | BlackburnA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 30.09.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | NorwichH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.09.2025 | QPRA | 1-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 13.09.2025 | BirminghamH | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | West BromH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 97 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 16.08.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 98 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 12.08.2025 | WalsallH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | DerbyH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.2 |
| 09.06.2025 | BelgiumA | 4-3 | 89 | 1 | 1 | 2 | 9.3 |
| 17.05.2025 | MontpellierH | 3-0 | 72 | – | 7.6 | ||
| 10.05.2025 | AuxerreA | 1-1 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 04.05.2025 | AngersH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | RennesA | 2-1 | 34 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2025 | NiceA | 1-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Le HavreA | 3-2 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | LilleH | 1-0 | 70 | 2 | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 83 | – | 6.7 |
ŞUT62
GOL10
xG5.5
xG FARKI+4.5over performing
DÖNÜŞÜM%16.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%55
- Korner8%13
- Açık oyun8%13
- Kontra atak7%11
- Serbest vuruş2%3
- Taç sonrası2%3
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak53%85
- Sol ayak7%11
- Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR62 şut
- 1-15' 10 %16
- 16-30' 11 %18
- 31-45' 10 %16
- 46-60' 11 %18
- 61-75' 11 %18
- 76-90+' 9 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-05-31
Blackburn
→
Huddersfield
End of loan
Blackburn
→
Huddersfield
End of loan
2023-01-25
Huddersfield
→
Blackburn
loan transfer
Huddersfield
→
Blackburn
loan transfer
2021-01-13
Boreham Wood
→
Huddersfield
?
Boreham Wood
→
Huddersfield
?
2018-02-11
Cheshunt
→
Boreham Wood
End of loan
Cheshunt
→
Boreham Wood
End of loan
2018-01-11
Boreham Wood
→
Cheshunt
loan transfer
Boreham Wood
→
Cheshunt
loan transfer
2017-07-01
Boreham W. U19
→
Boreham Wood
-
Boreham W. U19
→
Boreham Wood
-
2016-07-01
Without Club
→
Boreham W. U19
-
Without Club
→
Boreham W. U19
-
2016-01-01
West Ham Yth.
→
Without Club
-
West Ham Yth.
→
Without Club
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3954 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.9Championship 2025
PERFORMANS57.23954 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
84.2
Numara 10
81.5
Box-to-box orta saha
77.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%87
Dakika
%100
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%85
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.98
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
57.2
76
75
Asist / 90
0.25
0.28
89
Ortalama rating
7.02
7.2
98
Gol / 90
0.23
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gyan de RegtExcelsior · 22
%95
3gol
7asist
67scout
Eredivisie
Jóannes BjartalíðFredrikstad · 29
%93
1gol
2asist
55scout
Eliteserien
Franck HonoratBorussia Mönchengladbach · 29
%86
2gol
6asist
61scout
€7.00M
Bundesliga
Diogo GonçalvesReal Salt Lake · 28
%71
4gol
4asist
57scout
Major League Soccer
Raymundo FulgencioFC Juarez · 25
%66
1gol
2asist
56scout
Liga MX
Brandley KuwasFC Volendam · 33
%60
4gol
4asist
55scout
Eredivisie
Francisco VillalbaSantos Laguna · 27
%60
3gol
2asist
58scout
Liga MX
Bismark EdjeodjiVejle · 18
%60
1gol
3asist
66scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




