LİGChampionship
BU SEZON0G · 3A
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 1.06 %29
- Pas arası 1.01 %49
- Blok 0.26 %15
- İkili mücadele %58 %53
- Pas isabeti %85 %81
- Faul (az iyi) 0.26 %98
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2041 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
UEFA Europa League2021 · West Ham · 9 maç
3asist4.
9.
Premier League2020 · West Ham · 36 maç
8asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2022/2023 · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.041
0
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas18
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan65%58
Müdahale24
Faul611 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112213 yedek
G+A / 900.13
Kart2
Kaptan2maçta
2024/25
31
847
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas9
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan21%60
Müdahale11
Faul42 kazanılan
İlk 111021 yedek
Kart3
2023/24
41
869
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan22%54
Müdahale7
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11932 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23
48
2.839
0
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas47
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan72%48
Müdahale28
Faul1310 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113117 yedek
G+A / 900.1
Kart6
Kaptan3maçta
2021/22
41
3.432
2
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas46
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan91%53
Müdahale35
Faul1812 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11401 yedek
G+A / 900.21
Kart42
Kaptan1maçta
2020/21
36
3.172
0
8
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%25 isabet
Kilit pas60
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan89%56
Müdahale32
Faul1318 kazanılan
İlk 1136
G+A / 900.23
Kart3
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL2
İLK 1110373 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1120%74
- 3-4-2-115%9
- 4-1-4-19%6
- 4-3-38%5
- 3-5-25%3
- 4-4-25%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Bristol CityA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | WrexhamAC | 2-0 | 45 | – | 5.7 | ||
| 11.04.2026 | BlackburnH | 1-1 | 65↑ | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | DerbyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 97 | – | 7.7 | ||
| 21.02.2026 | LeicesterH | 2-2 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.02.2026 | CharltonA | 1-0 | 75 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | West BromA | 0-0 | 92 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | SouthamptonH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | BirminghamA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 21.01.2026 | MiddlesbroughH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | PrestonH | 0-0 | 40 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | WatfordA | 1-0 | 98 | – | 7.0 | ||
| 13.12.2025 | SwanseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | IpswichA | 1-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Sheffield UtdA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Hull CityHC | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 25.11.2025 | CharltonH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | LeicesterA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | CoventryH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.11.2025 | Oxford UnitedA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Bristol CityH | 5-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | PortsmouthA | 0-1 | 99 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | MillwallA | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | WrexhamH | 1-0 | 95 | 1 | – | 7.0 | |
| 04.10.2025 | BlackburnA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.09.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | NorwichH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | QPRA | 1-0 | 96 | 2 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | BirminghamH | 1-0 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 30.08.2025 | West BromH | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 97 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 98 | – | 7.5 | ||
| 12.08.2025 | WalsallH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | DerbyH | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | IpswichA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | TottenhamH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | BrightonA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | SouthamptonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2025 | WolvesA | 1-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | EvertonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | NewcastleH | 0-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2025 | LeicesterH | 2-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 22.02.2025 | ArsenalA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | BrentfordH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2025 | ChelseaA | 2-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 56 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2025 | FulhamH | 3-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | Manchester CityA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | LiverpoolH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | SouthamptonA | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | WolvesH | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 25.11.2024 | NewcastleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | EvertonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Nottingham ForestA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Manchester UnitedH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | TottenhamA | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT13
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%38
- Serbest vuruş4%31
- Korner1%8
- Taç sonrası1%8
- Duran top1%8
- Açık oyun1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 5 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2008-07-01
Tranmere U18
→
Tranmere
-
Tranmere U18
→
Tranmere
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
5 maç
09.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
Lower Back InjuryKadroda yok
3 maç
12.2021
Lower Back InjuryŞüpheli
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2021 · West Ham
2kırmızı · 9 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2041 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Championship 2025
PERFORMANS54.22041 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
77.7
Klasik stoper
77.0
Defansif bek
75.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%44
Dakika
%68
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%48
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.74
62
80
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
54.2
76
71
İkili mücadele kazanma
58.04
64
91
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas arası / 90
1.01
1.8
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas HernándezParis Saint Germain · 29
%95
0gol
3asist
57scout
€20.00M
Ligue 1
Yuri RibeiroBlackburn · 28
%69
0gol
1asist
57scout
Championship
Bobby ThomasCoventry · 24
%67
3gol
4asist
68scout
Championship
Juan GutiérrezMirandes · 25
%65
0gol
1asist
71scout
€800K
Segunda División
Santiago AriasBahia · 33
%64
0gol
0asist
59scout
Serie A
ReginaldoJuventude · 32
%62
0gol
2asist
51scout
Serie A
Felix GötzeSC Paderborn 07 · 27
%61
1gol
2asist
72scout
€2.00M
2. Bundesliga
Stipe RadićViborg · 25
%60
1gol
0asist
72scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



