France · Defender
Onel Lázaro Hernández Mayea
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas21.76 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili43.53 / 90
Rating6.36
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.000.00
Şut
0.000.00
Kilit pas
1.760.00
Başarılı dripling
0.000.00
Kazanılan ikili
3.530.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Super Cup2022/2023 · Germany
🏆
Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆
Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆
Super Cup2021/2022 · Germany
🏆
FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆
UEFA Nations League2020/2021 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆
Super Cup2020/2021 · Germany
🏆
Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆
DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆
UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆
Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆
FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆
Audi Cup2017 · World
🏆
Super Cup2014/2015 · Spain
🏆
La Liga2013/2014 · Spain
🥈
FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2015/2016 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2013/2014 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
11
102
0
0
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan4%50
Müdahale3
Faul1
İlk 1156 yedek
Kart1
2025/26
55
2.093
0
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas14
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan81%54
Müdahale29
Faul2920 kazanılan
İlk 112134 yedek
G+A / 900.13
Kart42
2024/25
40
1.198
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan61%64
Müdahale29
Faul1112 kazanılan
İlk 111327 yedek
Kart3
2023/24
39
2.758
2
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas17
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan154%61
Müdahale67
Faul3444 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11336 yedek
G+A / 900.1
Kart8
2022/23
11
653
1
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan26%65
Müdahale9
Faul57 kazanılan
İlk 1183 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2021/22
35
2.610
0
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas10
Drible24%69 başarı
İkili kazanılan178%65
Müdahale66
Faul3342 kazanılan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.03
Kart9
2020/21
41
2.291
1
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas17
Drible32%65 başarı
İkili kazanılan191%65
Müdahale65
Faul2643 kazanılan
İlk 112516 yedek
G+A / 900.12
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 119990 yedek girdi
KART28
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3110%61
- 4-2-3-150%28
- 3-4-36%3
- 3-4-2-15%3
- 4-2-2-25%3
- 3-2-4-14%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MonacoH | 1-2 | 26 | 0 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | LilleA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | RennesH | 2-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | EnglandH | 4-6 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2026 | SpainH | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 09.07.2026 | MoroccoH | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 04.07.2026 | ParaguayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2026 | SwedenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | NorwayA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | IraqH | 3-0 | 0 | 0 | – | ||
| 16.06.2026 | SenegalH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Paris FCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | LensA | 0-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.05.2026 | Bayern MünchenA | 1-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | LorientH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.04.2026 | Bayern MünchenH | 5-4 | 7↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | AngersA | 0-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | NantesH | 3-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | LyonH | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2026 | LiverpoolA | 0-2 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 08.04.2026 | LiverpoolH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | ToulouseH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | NiceA | 0-4 | 92 | – | 7.0 | ||
| 17.03.2026 | ChelseaA | 0-3 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | ChelseaH | 5-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | MonacoH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Le HavreA | 0-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 25.02.2026 | MonacoH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | MetzH | 3-0 | 91 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 17.02.2026 | MonacoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | RennesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | MarseilleH | 5-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | StrasbourgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | NewcastleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | AuxerreA | 0-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 16.01.2026 | LilleH | 3-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Paris FCH | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | MetzA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | RennesH | 5-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.11.2025 | MonacoA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.11.2025 | TottenhamH | 5-3 | 48↑ | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | Le HavreH | 3-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 16.11.2025 | AzerbaijanA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.11.2025 | UkraineH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | LyonA | 2-3 | 74 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | NiceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | LorientA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-3 | 97 | – | 7.5 | ||
| 21.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-7 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | StrasbourgH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.10.2025 | IcelandA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | AzerbaijanH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | LilleA | 1-1 | 68 | 1 | 7.6 | ||
| 01.10.2025 | BarcelonaA | 1-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | AuxerreH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.09.2025 | MarseilleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | AtalantaH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%55
- Korner4%36
- Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%55
- Sol ayak4%36
- Sağ ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 3 %27
AKSİYON HARİTASI3887 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3887
- Pas3088%82
- Top kazanma171%5
- Hava topu132%3
- Müdahale76%2
- Faul70%2
- Korner kazandırma63%2
- Uzaklaştırma62%2
- Top teması51%1
- Bloke edilen pas47%1
- Direkten dönen26%1
PİYASA DEĞERİ€20.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ65
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
2012-07-01
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
2011-07-01
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
2007-07-01
Majad. Youth
→
Atlético Yth.
free transfer
Majad. Youth
→
Atlético Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
45 maç
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
10 maç
04.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkŞüpheli
2 maç
04.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1761 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.7Ligue 1 2025
PERFORMANS57.81761 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.2
Klasik stoper
78.6
Defansif bek
77.6
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%58
Dakika
%75
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%57
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
82.44
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
57.8
76
76
İkili mücadele kazanma
56.35
64
88
Ortalama rating
7
7.2
97
Müdahale / 90
1.23
2.2
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aaron CresswellStoke City · 36
%95
0gol
3asist
56scout
Championship
Ebenezer AnnanSaint Etienne · 23
%75
0gol
1asist
69scout
Ligue 2
Erlend Dahl ReitanRosenborg · 28
%75
0gol
1asist
56scout
Eliteserien
Jorge Rodarte BarraganCruz Azul · 21
%71
0gol
1asist
58scout
Liga MX
Felix GötzeSC Paderborn 07 · 27
%70
1gol
2asist
72scout
€2.00M
2. Bundesliga
Nikolas DyhrRanders FC · 24
%68
2gol
2asist
62scout
Superliga
Santiago AriasBahia · 33
%61
0gol
0asist
59scout
Serie A
Pedro BigasElche · 35
%60
1gol
3asist
63scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


