Mario Götze
Germany · Defender

Mario Götze

YAŞ27
BOY185
KİLO80
DOĞUM YERİDortmund
LİGDFB Pokal
BU SEZON1G · 2A
Gol10.04 / 90
Asist20.07 / 90
Şut80.30 / 90
Kilit pas170.64 / 90
Başarılı dripling30.11 / 90
Kazanılan ikili1234.60 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %13 (1.08) Pas arası — %51 (1.08) Blok — %95 (1.20) İkili mücadele — %29 (%54) Pas isabeti — %90 (%90) Faul (az iyi) — %69 (0.75) 58 ORT. % 13 51 95 29 90 69
  • Müdahale 1.08 %13
  • Pas arası 1.08 %51
  • Blok 1.20 %95
  • İkili mücadele %54 %29
  • Pas isabeti %90 %90
  • Faul (az iyi) 0.75 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2408 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Germany
🏆 Reg. Cup NiederrheinNone · Germany
🏆 BundesligaNone · Germany
🏆 Reg. Cup Niederrhein2023/2024 · Germany
🏆 Reg. Cup Niederrhein2022/2023 · Germany
🏆 Bundesliga2017/2018 · Germany
🏆 Super Cup2017 · Germany
🏆 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆 Super Cup2016 · Germany
🥈 U19 BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 DFB PokalNone · Germany · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 U19 Bundesliga2016/2017 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2022 0 2025 3
GolAsist
2025/26 34 2.547 1 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaSC Paderborn 07 31 2.408 1 2 6.96
DFB PokalSC Paderborn 07 1 95 0 0 6.50
BundesligaSC Paderborn 07 2 44 0 0 7.30
Şut9%56 isabet
Kilit pas18
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan129%54
Müdahale31
Faul2117 kazanılan
İlk 11286 yedek
G+A / 900.11
Kart4
Kaptan27maçta
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Augsburg 1 0 0 0
2020/21 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Augsburg 3 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1143 yedek girdi
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 4 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 3-5-2 — 1 7 maç
  • 3-4-2-14%57
  • 3-4-1-21%14
  • 3-4-31%14
  • 3-5-21%14
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.05.2026 VfL WolfsburgH 2-1 44 1 7.3
21.05.2026 VfL WolfsburgA 0-0
17.05.2026 SV Darmstadt 98A 0-2 8 6.3
08.05.2026 Karlsruher SCH 2-2
03.05.2026 SV ElversbergAC 5-1 45 5.9
26.04.2026 FC Schalke 04HC 2-3 90 7.2
18.04.2026 Hannover 96AC 1-1 90 1 1 8.2
12.04.2026 1. FC MagdeburgHC 4-3 90 6.0
05.04.2026 SpVgg Greuther FürthA 0-2 90 7.2
21.03.2026 Dynamo DresdenHC 2-1 90 1 7.2
14.03.2026 Arminia BielefeldAC 2-2 90 1 6.6
07.03.2026 Eintracht BraunschweigHC 1-1 81 7.0
28.02.2026 1. FC KaiserslauternAC 1-2 90 1 6.5
22.02.2026 Hertha BSCHC 5-2 90 6.3
15.02.2026 VfL BochumAC 0-0 90 7.2
07.02.2026 1. FC NürnbergHC 2-1 90 6.9
01.02.2026 Fortuna DüsseldorfAC 2-1 85 6.7
25.01.2026 Preußen MünsterHC 2-1 90 2 8.5
18.01.2026 Holstein KielAC 2-0 90 6.2
19.12.2025 SV Darmstadt 98HC 2-2 90 7.2
13.12.2025 Karlsruher SCAC 0-4 90 1 1 7.6
06.12.2025 SV ElversbergHC 1-2 90 1 6.3
28.11.2025 FC Schalke 04AC 2-1 90 6.2
22.11.2025 Hannover 96HC 0-2 90 1 7.3
09.11.2025 1. FC MagdeburgAC 0-1 90 7.3
02.11.2025 SpVgg Greuther FürthHC 2-1 90 6.9
25.10.2025 Dynamo DresdenAC 1-2 90 7.0
18.10.2025 Arminia BielefeldHC 4-3 90 6.3
20.09.2025 Hertha BSCAC 0-2 90 8.0
12.09.2025 VfL BochumHC 1-0 90 8.2
29.08.2025 1. FC NürnbergAC 0-0 90 7.7
17.08.2025 FC Viktoria KölnAC 1-3 95 6.5
08.08.2025 Preußen MünsterA 1-1 12 6.6
02.08.2025 Holstein KielH 2-1 17 6.2
13.08.2022 Bayer LeverkusenA 1-2
16.01.2021 Werder BremenA 2-0
07.12.2020 1899 HoffenheimA 3-1
07.11.2020 Hertha BerlinH 0-3
ŞUT15
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
92' · xG 0.0 40' · xG 0.906 · GOL 18' · xG 0.048 13' · xG 0.133 59' · xG 0.277 59' · xG 0.215 49' · xG 0.045 45' · xG 0.028 36' · xG 0.014 90' · xG 0.135 90' · xG 0.037 81' · xG 0.045 74' · xG 0.052 30' · xG 0.11 3' · xG 0.042
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%60) Asist sonrası — 5 (%33) Duran top — 1 (%7) 15 şut
  • Korner9%60
  • Asist sonrası5%33
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%53) Kafa — 6 (%40) Sol ayak — 1 (%7) 15 şut
  • Sağ ayak8%53
  • Kafa6%40
  • Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 2 %13
  • 31-45' 3 %20
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 4 %27
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 38 maç
SC Paderborn 07 34maç 2025
FC Augsburg 4maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Rot-Weiß Essen SC Paderborn 07
2024-07-01 RW Essen SC Paderborn free transfer
2023-07-01 Augsburg RW Essen €100k
2023-07-01 FC Augsburg Rot-Weiß Essen € 100K
2023-06-30 RW Essen Augsburg End of loan
2022-08-29 Augsburg RW Essen loan transfer
2022-08-29 FC Augsburg Rot-Weiß Essen
2022-07-01 1. FC Kaiserslautern FC Augsburg
2022-06-30 1.FC K'lautern Augsburg End of loan
2021-02-01 Augsburg 1.FC K'lautern Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€100k</i>
2021-02-01 FC Augsburg 1. FC Kaiserslautern
2018-07-01 Bayern München FC Augsburg
2017-07-01 FC Bayern U19 Bayern Munich -
2015-07-01 FC Bayern U17 FC Bayern U19 -
2014-07-16 Dortmund Yth. FC Bayern U17 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2408 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.92. Bundesliga 2025
PERFORMANS65.32408 dk
KARARİzlemeye değer62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.6
Klasik stoper 84.0
Defansif bek 82.8
Ayağı iyi stoper 45.2
Klasik stoper 43.9
Defansif bek 32.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %65
Dakika %90
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %76
Dakika %92
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.11 62 92
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 65.3 76 86
İkili mücadele kazanma 53.71 64 84
Blok / 90 1.2 1.5 80
Ortalama rating 6.96 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam