LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili75.83 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
5.834.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2018/2019 · Russia
🥈
Istria Winter Cup2018 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
108
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%54
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
34
1.954
1
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas7
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan103%55
Müdahale25
Faul1910 kazanılan
İlk 112113 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2024/25
38
3.324
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas12
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan175%56
Müdahale48
Faul5710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1138
G+A / 900.03
Kart131
Kaptan13maçta
2023/24
24
2.083
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan134%65
Müdahale43
Faul287 kazanılan
İlk 11231 yedek
Kart4
2022/23
35
2.732
3
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan136%60
Müdahale40
Faul297 kazanılan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.16
Kart10
TOPLAM GOL7
İLK 1113317 yedek girdi
KART35
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-270%50
- 4-4-220%14
- 3-4-2-118%13
- 3-5-1-114%10
- 4-3-312%9
- 3-4-1-25%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BrentfordH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | 63 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | West HamA | 3-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | BrightonH | 1-0 | 98 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2026 | TottenhamA | 1-1 | 103 | 1 | 7.2 | ||
| 01.05.2026 | BurnleyH | 3-1 | 95 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.04.2026 | BournemouthA | 2-2 | 64 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | WolvesH | 3-0 | 101 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | Manchester UnitedA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | BrentfordH | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | SunderlandH | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Manchester CityH | 0-1 | 4↑ | 1 | – | ||
| 21.02.2026 | Aston VillaA | 1-1 | 47↑ | – | 6.2 | ||
| 10.02.2026 | ChelseaA | 2-2 | 94 | – | 6.0 | ||
| 06.02.2026 | Nottingham ForestH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | NewcastleA | 4-3 | 104 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Manchester UnitedH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.01.2026 | LiverpoolA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.12.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | Crystal PalaceH | 4-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 14.12.2025 | BrentfordA | 1-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | LiverpoolH | 3-3 | 65 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | ChelseaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 29.11.2025 | Manchester CityA | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | Aston VillaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | SwedenAC | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 09.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | BrightonA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | West HamH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | BurnleyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2025 | SwitzerlandH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | TottenhamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | BournemouthH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | WolvesA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FulhamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2025 | SwitzerlandA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.09.2025 | SwedenH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | NewcastleH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | ArsenalA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | FiorentinaHC | 2-3 | 39 | – | 5.7 | ||
| 11.05.2025 | MonzaHC | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | CagliariAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2025 | TorinoAC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | AC MilanHC | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2025 | GenoaAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | InterAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | VeronaHC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.03.2025 | LazioA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | ParmaH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.02.2025 | LecceA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.02.2025 | EmpoliH | 3-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 09.02.2025 | NapoliA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | VeneziaH | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.01.2025 | AS RomaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.01.2025 | ComoA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2025 | AtalantaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | VeronaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.12.2024 | TorinoH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | NapoliH | 1-3 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT17
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%59
- Taç sonrası4%24
- Duran top3%18
Vücut bölgesine göre
- Kafa15%88
- Sağ ayak1%6
- Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 6 %35
AKSİYON HARİTASI1695 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1695
- Pas1077%65
- Uzaklaştırma206%13
- Hava topu127%8
- Top kazanma72%4
- Top teması40%2
- Faul32%2
- Korner kazandırma30%2
- Müdahale24%1
- Kurtarış21%1
- Pas arası16%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Arka adale sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2025
Red card SuspendedKadroda yok
1 maç
05.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2024
Hand InjuryKadroda yok
5 maç
01.2024
SakatlıkKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2024 · Udinese
12sarı · 34 maç
🟨
Serie A2022 · Udinese
10sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1954 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Premier League 2025
PERFORMANS56.91954 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
79.1
Ayağı iyi stoper
78.4
Defansif bek
78.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%53
Dakika
%72
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%55
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.85
7.2
95
Pas hacmi / 90
45.74
45
100
İkili mücadele kazanma
55.38
68
81
Pas arası / 90
1.06
1.8
59
Müdahale / 90
1.15
2.4
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
David RicardoBotafogo · 23
%95
1gol
1asist
72scout
Serie A
Alejandro CatenaOsasuna · 31
%93
2gol
2asist
63scout
€2.80M
La Liga
Rubén DuarteU.N.A.M. - Pumas · 30
%86
3gol
1asist
60scout
Liga MX
Junior AlonsoAtletico-MG · 32
%73
1gol
1asist
58scout
Serie A
Peru Nolaskoain EsnalEibar · 27
%69
3gol
2asist
72scout
€800K
Segunda División
Pascal StruijkLeeds · 26
%65
0gol
1asist
64scout
Premier League
Alexandre PenetraAZ Alkmaar · 24
%61
1gol
1asist
68scout
€9.00M
Eredivisie
Fernando AlarcónInstituto Cordoba · 31
%60
0gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


