LİGSerie A
BU SEZON1G · 1A
Gol10.10 / 90
Asist10.10 / 90
Şut161.64 / 90
Kilit pas111.13 / 90
Başarılı dripling202.05 / 90
Kazanılan ikili878.92 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.100.05
Asist
0.100.30
Şut
1.641.29
Kilit pas
1.131.53
Başarılı dripling
2.051.43
Kazanılan ikili
8.927.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coppa Italia2021 · Udinese · 2 maç
2asist2.
12.
Serie A2021 · Udinese · 22 maç
7asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FIFA U17 World Cup2013 United Arab Emi · World
🥈
Super Cup2024/2025 · United-Arab-Emirates · 2nd Place
🥈
Championship2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2023/24
36
878
1
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas11
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan87%47
Müdahale6
Faul2734 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11927 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2022/23
30
1.820
1
6
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%19 isabet
Kilit pas31
Drible29%50 başarı
İkili kazanılan152%50
Müdahale8
Faul3477 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11219 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2021/22
24
928
2
7
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas16
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan79%44
Müdahale5
Faul2439 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111113 yedek
G+A / 900.87
Kart11
2020/21
12
362
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan32%54
Müdahale2
Faul816 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1139 yedek
G+A / 900.25
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 114149 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-258%64
- 3-5-1-118%20
- 3-4-2-19%10
- 4-4-23%3
- 5-4-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2024 | EmpoliH | 1-1 | 7 | – | – | ||
| 13.05.2024 | LecceA | 0-2 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 06.05.2024 | NapoliH | 1-1 | 37↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | BolognaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2024 | AS RomaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | VeronaA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.04.2024 | InterH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | SassuoloA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | TorinoH | 0-2 | 14↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.03.2024 | LazioA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | SalernitanaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | GenoaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | CagliariH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2024 | JuventusA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2024 | MonzaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | AtalantaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | AC MilanH | 2-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | FiorentinaA | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.01.2024 | LazioH | 1-2 | 23↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.12.2023 | BolognaH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.12.2023 | TorinoA | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 17.12.2023 | SassuoloH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | VeronaH | 3-3 | 7 | – | – | ||
| 26.11.2023 | AS RomaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | AtalantaH | 1-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | AC MilanA | 0-1 | 84 | 3 | 7.2 | ||
| 29.10.2023 | MonzaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2023 | LecceH | 1-1 | 76 | 3 | 6.2 | ||
| 06.10.2023 | EmpoliA | 0-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | GenoaH | 2-2 | 58 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2023 | NapoliA | 4-1 | 32↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 24.09.2023 | FiorentinaH | 0-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2023 | CagliariA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | FrosinoneH | 0-0 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 28.08.2023 | SalernitanaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 20.08.2023 | JuventusH | 0-3 | 24↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.04.2023 | CremoneseH | 3-0 | 42 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.04.2023 | AS RomaA | 3-0 | 78 | – | 6.5 | ||
| 08.04.2023 | MonzaH | 2-2 | 84 | – | 7.0 | ||
| 18.03.2023 | AC MilanH | 3-1 | 74 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 11.03.2023 | EmpoliA | 0-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | AtalantaA | 0-0 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 26.02.2023 | SpeziaH | 2-2 | 66 | 1 | – | 7.7 | |
| 18.02.2023 | InterA | 3-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | SassuoloH | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 05.02.2023 | TorinoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.01.2023 | VeronaH | 1-1 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 22.01.2023 | SampdoriaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.01.2023 | BolognaH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 07.01.2023 | JuventusA | 1-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2023 | EmpoliH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.11.2022 | NapoliA | 3-2 | 64↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 08.11.2022 | SpeziaA | 1-1 | 85 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.11.2022 | LecceH | 1-1 | 26↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 30.10.2022 | CremoneseA | 0-0 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | TorinoH | 1-2 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 16.10.2022 | LazioA | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 09.10.2022 | AtalantaH | 2-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2022 | VeronaA | 1-2 | 58 | – | 6.7 | ||
| 18.09.2022 | InterH | 3-1 | 21↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2024 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
06.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


