LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.000.45
Kilit pas
0.001.34
Başarılı dripling
0.000.45
Kazanılan ikili
0.005.35
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Serie A2022 · Udinese · 37 maç
6asist12.
50.
Serie A2025 · Udinese · 1 maç
1asist50.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2021/2022 · Switzerland
🏆
Cup2017/2018 · Austria
🥈
Bundesliga2017/2018 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
29
577
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas12
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan32%48
Müdahale20
Faul104 kazanılan
İlk 11524 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2024/25
40
2.417
3
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%38 isabet
Kilit pas32
Drible21%46 başarı
İkili kazanılan108%42
Müdahale47
Faul5536 kazanılan
İlk 11337 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2023/24
29
1.989
1
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas43
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan73%45
Müdahale25
Faul2523 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11218 yedek
G+A / 900.18
Kart11
2022/23
37
2.350
5
6
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%37 isabet
Kilit pas47
Drible12%38 başarı
İkili kazanılan92%46
Müdahale40
Faul3133 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11289 yedek
G+A / 900.42
Kart4
TOPLAM GOL9
İLK 119360 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-277%53
- 3-5-1-130%21
- 4-4-220%14
- 3-4-2-112%8
- 3-4-1-23%2
- 5-4-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MonzaA | 2-3 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | ComoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | AS RomaH | 0-2 | 58 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | InterA | 1-1 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | ComoH | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | JuventusA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | LecceH | 0-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | AC MilanH | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | PisaH | 0-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | CagliariA | 4-0 | 53↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.01.2026 | VeronaA | 1-3 | 3↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | InterH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | PisaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | TorinoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | ComoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | LazioH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | FiorentinaA | 5-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | NapoliH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | GenoaH | 1-2 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | ParmaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BolognaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | SwedenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | AS RomaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | AtalantaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | JuventusA | 3-1 | 42↑ | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | LecceH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | CremoneseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2025 | SwitzerlandH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | CagliariH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | SassuoloA | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 08.09.2025 | SwitzerlandA | 3-0 | 21 | – | 6.3 | ||
| 05.09.2025 | SwedenH | 2-2 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | InterA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | VeronaH | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.08.2025 | CarrareseH | 2-0 | 66 | 3 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | JuventusA | 2-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | MonzaH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2025 | CagliariA | 1-2 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | BolognaH | 0-0 | 3↑ | 1 | – | ||
| 23.04.2025 | TorinoA | 2-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | AC MilanH | 0-4 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 04.04.2025 | GenoaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | InterA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | VeronaH | 0-1 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2025 | LazioA | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | ParmaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2025 | LecceA | 0-1 | 77 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | EmpoliH | 3-0 | 81 | 2 | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | NapoliA | 1-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | VeneziaH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 26.01.2025 | AS RomaH | 1-2 | 66 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.01.2025 | ComoA | 4-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | AtalantaH | 0-0 | 67 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2025 | VeronaA | 0-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | TorinoH | 2-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2024 | FiorentinaA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 14.12.2024 | NapoliH | 1-3 | 34 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | MonzaA | 1-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | GenoaH | 0-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2024 | EmpoliA | 1-1 | 81 | 1 | 3 | 8.3 |
ŞUT6
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%50
- Taç sonrası2%33
- Korner1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%50
- Sol ayak2%33
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
AKSİYON HARİTASI613 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %28
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR613
- Pas340%59
- Top kazanma51%9
- Top teması36%6
- Müdahale32%6
- Pas arası27%5
- Faul24%4
- Uzaklaştırma22%4
- Bloke edilen pas17%3
- İkili mücadele13%2
- Çalım12%2
PİYASA DEĞERİ€4.50M-47.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-03
Sturm Graz
→
FC Lugano
free transfer
Sturm Graz
→
FC Lugano
free transfer
2014-07-01
Stmk.-Sturm U18
→
Sturm Graz
-
Stmk.-Sturm U18
→
Sturm Graz
-
2014-01-01
Stmk.-Sturm U16
→
Stmk.-Sturm U18
-
Stmk.-Sturm U16
→
Stmk.-Sturm U18
-
2013-07-01
Stmk.-Sturm U15
→
Stmk.-Sturm U16
-
Stmk.-Sturm U15
→
Stmk.-Sturm U16
-
2012-07-01
Lienz Yth.
→
Sturm Graz U15
?
Lienz Yth.
→
Sturm Graz U15
?
2009-07-01
Nußdorf/D. Jgd
→
Lienz Yth.
?
Nußdorf/D. Jgd
→
Lienz Yth.
?
2008-07-01
Lienz Yth.
→
Nußdorf/D. Jgd
?
Lienz Yth.
→
Nußdorf/D. Jgd
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
09.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
WoundKadroda yok
1 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2024
SakatlıkKadroda yok
5 maç
10.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU20.3Serie A 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
65.4
Top kapan ön libero
63.7
İleri sekiz
61.8
Top kapan ön libero
57.8
Derinden oyun kurucu
47.8
Box-to-box orta saha
43.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 174 oyuncu
Scout skoru
%6
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 2294 oyuncu
Scout skoru
%12
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
87.5
76
100
Pas hacmi / 90
43.68
72
61
Kilit pas / 90
3.16
1.4
100
Pas arası / 90
1.58
1.6
99
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Müdahale / 90
3.68
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ShaylonMirassol · 28
%95
1gol
1asist
44scout
Serie A
Rafael CarvalheiraChapecoense-sc
%91
2gol
0asist
38scout
Serie A
Cooper SanchezAtlanta United FC · 17
%90
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Jordan SimpsonIF Brommapojkarna
%83
0gol
0asist
34scout
Allsvenskan
Evertton AraujoFlamengo · 22
%76
0gol
1asist
55scout
Serie A
Daniel PaulsonOrgryte IS · 30
%66
1gol
0asist
37scout
Allsvenskan
Juan NardoniGremio · 23
%63
1gol
1asist
50scout
Serie A
Federico GinoAldosivi · 32
%60
2gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



