LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas30.74 / 90
Kazanılan ikili153.69 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 1.23 %41
- Pas arası 0.98 %56
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %71 %90
- Pas isabeti %92 %78
- Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 366 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa
🥈
UEFA Super Cup2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Algarve Football Cup2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Ligue 22011/2012 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
7
631
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan31%74
Müdahale9
İlk 117
Kaptan1maçta
2025/26
48
3.612
1
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas13
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan136%65
Müdahale42
Faul2326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11408 yedek
G+A / 900.02
Kart10
Kaptan4maçta
2024/25
45
2.084
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas6
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan66%55
Müdahale38
Faul1511 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112421 yedek
Kart62
2023/24
40
1.793
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan46%56
Müdahale18
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112020 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23
48
2.365
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan70%56
Müdahale23
Faul2315 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112622 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2021/22
48
1.403
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan42%51
Müdahale11
Faul145 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111434 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2020/21
33
2.394
3
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%88 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan86%62
Müdahale30
Faul2013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.15
Kart72
Kaptan8maçta
TOPLAM GOL7
İLK 1112498 yedek girdi
KART36
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-187%41
- 4-4-271%34
- 4-3-334%16
- 4-4-1-18%4
- 4-1-4-16%3
- 3-4-2-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Real BetisH | 5-2 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 24.08.2026 | OsasunaA | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | EspanyolA | 3-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 03.07.2026 | SwitzerlandA | 2-0 | 93 | – | 6.2 | ||
| 28.06.2026 | AustriaH | 3-3 | 93 | – | 6.9 | ||
| 23.06.2026 | JordanA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.06.2026 | ArgentinaAC | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | 83 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Le HavreH | 1-1 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Paris FCA | 0-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | NiceH | 0-0 | 93 | – | 7.9 | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | 84 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | LensHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | MarseilleAC | 1-2 | 84 | – | 7.6 | ||
| 19.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | RennesAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | Aston VillaH | 0-1 | 48 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | LorientH | 1-1 | 91 | 1 | 7.9 | ||
| 01.03.2026 | NantesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | 84 | – | 7.7 | ||
| 22.02.2026 | AngersA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.02.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.02.2026 | MetzA | 0-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | LyonA | 1-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | StrasbourgH | 1-4 | 69 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | Celta VigoA | 2-1 | 85↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.01.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | NigeriaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.01.2026 | Congo DRH | 1-0 | 120 | – | 7.7 | ||
| 31.12.2025 | Equatorial GuineaA | 1-3 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 28.12.2025 | Burkina FasoH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.12.2025 | SudanH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | AuxerreA | 3-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | BSC Young BoysA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | 39 | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | 86 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 09.11.2025 | StrasbourgA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 29.10.2025 | NiceA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | 68 | – | 7.0 | ||
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | BrannH | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | MonacoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | ReimsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | MarseilleH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | AngersA | 0-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | AuxerreH | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%53
- Asist sonrası3%20
- Duran top3%20
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%53
- Sağ ayak6%40
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 6 %40
AKSİYON HARİTASI3296 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3296
- Pas2533%79
- Top kazanma169%5
- Uzaklaştırma162%5
- Hava topu88%3
- Top teması70%2
- Faul48%1
- Pas arası47%1
- Korner kazandırma47%1
- Müdahale39%1
- Offsideprovoked18%1
PİYASA DEĞERİ€50K
KAÇIRDIĞI MAÇ15
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 269 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-12-01
Acc.Trapani
→
Misilmeri
free transfer
Acc.Trapani
→
Misilmeri
free transfer
2025-01-15
Igea Virtus
→
Favara
free transfer
Igea Virtus
→
Favara
free transfer
2023-12-01
S.Maria Cilento
→
Igea Virtus
free transfer
S.Maria Cilento
→
Igea Virtus
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
12.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Champions League2024 · Lille
1kırmızı · 6 maç
🟥
La Liga2020 · Real Betis
1kırmızı · 28 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2420 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.3Ligue 1 2025
PERFORMANS69.02420 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
90.0
Klasik stoper
85.6
Defansif bek
84.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%85
Dakika
%92
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%85
Dakika
%92
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
68.17
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
69
76
91
İkili mücadele kazanma
66.67
64
100
Pas arası / 90
1.6
1.8
89
Ortalama rating
7.21
7.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jordan StoreyPreston · 28
%95
2gol
2asist
64scout
Championship
Rosen BozhinovAntwerp · 20
%94
1gol
0asist
80scout
Jupiler Pro League
Julian ChabotVfB Stuttgart · 27
%93
0gol
0asist
69scout
€15.00M
Bundesliga
Japhet TangangaSheffield Utd · 26
%68
1gol
0asist
71scout
Championship
Robert DickieBristol City · 29
%65
1gol
1asist
66scout
Championship
Patric PfeifferSV Darmstadt 98 · 26
%62
1gol
1asist
76scout
€1.80M
2. Bundesliga
Gustav ValsvikStromsgodset · 32
%62
2gol
1asist
67scout
Eliteserien
Lloyd JonesCharlton · 30
%60
1gol
1asist
67scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




