Lloyd Jones
England · Defender

Lloyd Jones

YAŞ30
BOY190
KİLO75
KULÜPCharlton
DOĞUM YERİPlymouth
LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.64 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.59 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili237.31 / 90
Rating7.38
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 92 defanslar
Müdahale — %33 (0.95) Pas arası — %26 (0.64) Blok — %95 (0.95) İkili mücadele — %97 (%79) Pas isabeti — %76 (%88) Faul (az iyi) — %84 (0.00) 68 ORT. % 33 26 95 97 76 84
  • Müdahale 0.95 %33
  • Pas arası 0.64 %26
  • Blok 0.95 %95
  • İkili mücadele %79 %97
  • Pas isabeti %88 %76
  • Faul (az iyi) 0.00 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 283 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Championship2026 · Charlton · 3 maç 2gol3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 League TwoNone · England · 2nd Place
🥈 League Two2017/2018 · England · 2nd Place
2026/27 4 283 2 0 7.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCharlton 4 283 2 0 7.38
Şut5%60 isabet
İkili kazanılan23%79
Müdahale3
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.64
Kaptan2maçta
2025/26 46 3.971 1 1 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCharlton 46 3.971 1 1 7.06
Şut22%45 isabet
Kilit pas17
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan345%66
Müdahale46
Faul5442 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11451 yedek
G+A / 900.05
Kart9
Kaptan13maçta
TOPLAM GOL4
İLK 11491 yedek girdi
KART9
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-1-4-2 — 11 3-5-2 — 9 3-4-2-1 — 8 4-2-3-1 — 8 5-3-2 — 4 3-4-1-2 — 3 43 maç
  • 3-1-4-211%26
  • 3-5-29%21
  • 3-4-2-18%19
  • 4-2-3-18%19
  • 5-3-24%9
  • 3-4-1-23%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Stoke CityA 4-0 87 3 6.2
29.08.2026 PrestonH 1-0 90 0 7.8
22.08.2026 West HamAC 1-2 22 1 1 7.9
15.08.2026 DerbyHC 2-1 84 1 1 7.6
02.05.2026 SwanseaA 3-1 87 6.7
25.04.2026 Hull CityH 2-1 90 6.7
22.04.2026 IpswichH 1-2 96 6.9
18.04.2026 Sheffield WednesdayA 1-1 89 1 7.3
11.04.2026 PrestonH 1-2 86 6.7
06.04.2026 WatfordA 1-1 90 3 7.2
03.04.2026 Bristol CityH 1-2 90 7.3
21.03.2026 NorwichH 0-1 90 1 6.9
14.03.2026 Oxford UnitedA 1-1 95 8.3
11.03.2026 MiddlesbroughA 0-1 4
07.03.2026 BirminghamH 1-0 89 7.9
28.02.2026 WrexhamHC 0-1 89 7.9
24.02.2026 West BromA 1-1 35 6.9
21.02.2026 SouthamptonA 1-1 95 7.5
17.02.2026 PortsmouthH 1-3 88 5.6
11.02.2026 Stoke CityH 1-0 89 2 6.9
06.02.2026 QPRH 0-0 93 7.2
31.01.2026 LeicesterA 0-2 93 7.9
24.01.2026 MillwallAC 4-0 90 7.3
20.01.2026 DerbyHC 1-2 45 6.2
17.01.2026 Sheffield UtdHC 1-0 95 1 7.9
04.01.2026 BlackburnAC 2-2 90 6.2
01.01.2026 CoventryHC 1-1 90 6.9
29.12.2025 PortsmouthAC 2-1 90 6.7
26.12.2025 NorwichAC 1-0 90 6.9
20.12.2025 Oxford UnitedHC 1-0 90 7.2
13.12.2025 BirminghamAC 1-1 90 7.3
09.12.2025 MiddlesbroughHC 1-2 90 6.7
29.11.2025 CoventryAC 3-1 90 1 6.2
25.11.2025 Stoke CityA 3-0 90 5.9
22.11.2025 SouthamptonH 1-5 90 1 2 6.9
08.11.2025 WrexhamAC 1-0 90 7.2
04.11.2025 West BromH 1-0 90 8.2
01.11.2025 SwanseaH 1-1 90 7.0
25.10.2025 Hull CityA 1-1 90 7.3
21.10.2025 IpswichA 0-3 90 1 7.9
18.10.2025 Sheffield WednesdayH 2-1 90 1 7.2
04.10.2025 PrestonA 2-0 90 6.3
30.09.2025 DerbyA 1-1 90 1 7.6
27.09.2025 BlackburnH 3-0 84 1 7.2
20.09.2025 Sheffield UtdA 0-1 90 1 7.2
13.09.2025 MillwallH 1-1 90 2 6.2
30.08.2025 QPRA 3-1 99 6.3
23.08.2025 LeicesterH 0-1 90 1 7.6
16.08.2025 Bristol CityA 0-0 90 1 7.2
09.08.2025 WatfordH 1-0 90 3 7.0
ŞUT36
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.074 35' · xG 0.127 2' · xG 0.194 90' · xG 0.058 31' · xG 0.033 77' · xG 0.013 50' · xG 0.164 42' · xG 0.07 11' · xG 0.347 19' · xG 0.084 89' · xG 0.01 55' · xG 0.037 70' · xG 0.013 39' · xG 0.023 88' · xG 0.023 19' · xG 0.096 45' · xG 0.089 · GOL 36' · xG 0.119 45' · xG 0.01 41' · xG 0.063 32' · xG 0.099 8' · xG 0.073 42' · xG 0.045 45' · xG 0.105 81' · xG 0.07 81' · xG 0.007 5' · xG 0.052 87' · xG 0.113 68' · xG 0.086 12' · xG 0.03 47' · xG 0.024 45' · xG 0.087 40' · xG 0.062 3' · xG 0.215 30' · xG 0.025 7' · xG 0.185 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 19 (%53) Duran top — 7 (%19) Taç sonrası — 7 (%19) Asist sonrası — 3 (%8) 36 şut
  • Korner19%53
  • Duran top7%19
  • Taç sonrası7%19
  • Asist sonrası3%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 27 (%75) Sağ ayak — 6 (%17) Sol ayak — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Kafa27%75
  • Sağ ayak6%17
  • Sol ayak2%6
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 7 16-30' — 3 31-45' — 14 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 31-45'
  • 1-15' 7 %19
  • 16-30' 3 %8
  • 31-45' 14 %39
  • 46-60' 3 %8
  • 61-75' 2 %6
  • 76-90+' 7 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 50 maç
Charlton 50maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Cambridge United Charlton
2021-07-01 Northampton Cambridge United
2020-12-29 Luton Northampton
2020-07-01 Northampton Luton
2020-02-01 Luton Northampton
2019-07-01 Plymouth Luton
2019-01-31 Luton Plymouth
2018-01-31 Liverpool Luton
2017-06-01 Swindon Town Liverpool
2016-08-05 Liverpool Swindon Town
2015-07-10 Liverpool Blackpool
2015-06-01 Accrington ST Liverpool
2015-03-12 Liverpool Accrington ST
2015-02-15 Cheltenham Liverpool
2015-01-01 Liverpool Cheltenham
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3971 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.6Championship 2025
PERFORMANS69.43971 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 86.6
Ayağı iyi stoper 84.0
Defansif bek 83.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %88
Dakika %98
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %86
Dakika %100
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 7.06 7.2 98
İkili mücadele kazanma 65.97 68 97
Pas hacmi / 90 37.4 45 83
Blok / 90 1.34 1.8 74
Pas arası / 90 1.36 1.8 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam