LİGNM Cupen
BU SEZON2G · 1A
Gol20.07 / 90
Asist10.03 / 90
Şut210.72 / 90
Kilit pas100.34 / 90
Başarılı dripling70.24 / 90
Kazanılan ikili1806.21 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 1.21 %29
- Pas arası 1.48 %89
- Blok 1.28 %97
- İkili mücadele %68 %95
- Pas isabeti %84 %45
- Faul (az iyi) 0.62 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2610 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Division2010 · Norway
🥈
Eliteserien2015 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
29
2.610
2
1
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%38 isabet
Kilit pas10
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan180%68
Müdahale35
Faul1825 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1129
G+A / 900.1
Kart4
Kaptan29maçta
2024/25
30
2.637
2
1
7.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%53 isabet
Kilit pas13
İkili kazanılan212%69
Müdahale46
Faul2427 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1130
G+A / 900.1
Kart1
Kaptan30maçta
2023/24
30
2.625
5
0
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%36 isabet
Kilit pas20
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan229%69
Müdahale35
Faul1935 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1130
G+A / 900.17
Kart3
Kaptan30maçta
2022/23
30
2.700
3
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas10
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan167%68
Müdahale40
Faul2324 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1130
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan29maçta
2021/22
29
2.596
3
1
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas11
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan153%66
Müdahale48
Faul1917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1129
G+A / 900.14
Kart11
Kaptan29maçta
2020/21
25
1.703
2
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan120%75
Müdahale22
Faul1614 kazanılan
İlk 11187 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 11590 yedek girdi
KART4
FORMA71
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-216%31
- 4-1-4-111%21
- 4-2-3-19%17
- 3-1-4-26%12
- 3-4-36%12
- 5-4-14%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | SandefjordHC | 2-6 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | Kristiansund BKAC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | VikingHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | ValerengaAC | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.10.2025 | FredrikstadHC | 0-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | KFUM OsloHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | TromsoAC | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Sarpsborg 08 FFHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.09.2025 | Ham-KamAC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 31.08.2025 | MoldeHC | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | BryneAC | 2-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.08.2025 | Bodo/GlimtHC | 0-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.08.2025 | HaugesundHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.07.2025 | Bodo/GlimtAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 25.07.2025 | FredrikstadAC | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | MoldeAC | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | TromsoHC | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | VikingAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | ValerengaHC | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.06.2025 | KFUM OsloAC | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.05.2025 | Ham-KamHC | 0-3 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 25.05.2025 | SandefjordAC | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 16.05.2025 | BryneHC | 0-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | Kristiansund BKHC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Sarpsborg 08 FFAC | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | BrannHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 10.04.2025 | BrannAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | HaugesundAC | 0-5 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | RosenborgHC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | MoldeHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 23.11.2024 | TromsoAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | KFUM OsloHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | RosenborgAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 26.10.2024 | FredrikstadHC | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 20.10.2024 | Kristiansund BKAC | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 29.09.2024 | Ham-KamHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Sarpsborg 08 FFHC | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | HaugesundAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | Bodo/GlimtHC | 0-1 | 0 | – | – | ||
| 25.08.2024 | VikingAC | 5-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | LillestromHC | 3-2 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 09.08.2024 | SandefjordAC | 2-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.08.2024 | BrannHC | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.07.2024 | ODD BallklubbAC | 2-0 | 101 | 1 | 7.3 | ||
| 21.07.2024 | TromsoHC | 0-1 | 90 | 1 | 8.9 | ||
| 13.07.2024 | LillestromAC | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.07.2024 | SandefjordHC | 1-1 | 98 | 1 | 8.5 | ||
| 28.06.2024 | BrannAC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 02.06.2024 | ODD BallklubbHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 26.05.2024 | Sarpsborg 08 FFAC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.05.2024 | HaugesundHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.05.2024 | FredrikstadAC | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | VikingHC | 0-1 | 98 | 1 | 8.2 | ||
| 05.05.2024 | Bodo/GlimtAC | 1-0 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 28.04.2024 | Kristiansund BKHC | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 21.04.2024 | Ham-KamAC | 0-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 16.04.2024 | KFUM OsloAC | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | RosenborgHC | 1-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 01.04.2024 | MoldeAC | 4-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 03.12.2023 | BrannHC | 3-0 | 90 | – | 8.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 173 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eliteserien2021 · Stromsgodset
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2610 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Eliteserien 2025
PERFORMANS76.52610 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%96
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%95
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Willi OrbánRB Leipzig · 33
%95
2gol
0asist
68scout
€5.00M
Bundesliga
Patric PfeifferSV Darmstadt 98 · 26
%92
1gol
1asist
76scout
€1.80M
2. Bundesliga
Julian ChabotVfB Stuttgart · 27
%89
0gol
0asist
69scout
€15.00M
Bundesliga
Pierre LemonnierRED Star FC 93 · 32
%78
1gol
2asist
68scout
€300K
Ligue 2
Jordan StoreyPreston · 28
%71
2gol
2asist
64scout
Championship
Aïssa MandiLille · 34
%66
1gol
0asist
69scout
€50K
Ligue 1
Robert DickieBristol City · 29
%64
1gol
1asist
66scout
Championship
Florian Yves Le JoncourSV Elversberg · 30
%60
1gol
0asist
70scout
€500K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




