LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili111.25 / 90
Rating6.42
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.08
Asist
0.000.00
Şut
0.000.48
Kilit pas
0.000.32
Başarılı dripling
0.000.32
Kazanılan ikili
11.254.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Play-offs 1/2None · Belgium · 2nd Place
🥈
Play-offs 1/22022 · Belgium · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2021/2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
8
0
0
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
İlk 112
2025/26
34
1.216
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan63%65
Müdahale19
Faul73 kazanılan
İlk 111222 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2024/25
2
180
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%57
Müdahale3
Faul1
İlk 112
2023/24
11
789
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan50%70
Müdahale11
Faul62 kazanılan
İlk 1192 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1153 yedek girdi
FORMA3
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Borussia MönchengladbachA | 3-4 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-2 | 8 | 0 | 6.4 | ||
| 17.05.2026 | Preußen MünsterH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 3-1 | 90 | – | 5.5 | ||
| 03.05.2026 | SC Paderborn 07H | 5-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.04.2026 | Karlsruher SCH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | FC Schalke 04H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Hannover 96A | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Arminia BielefeldH | 3-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 13.03.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Holstein KielA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Eintracht BraunschweigH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Dynamo DresdenA | 1-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Hertha BSCH | 0-3 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 1-3 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | VfL BochumH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Preußen MünsterA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | Arminia BielefeldA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 05.10.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-4 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 27.09.2025 | Holstein KielH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-4 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Dynamo DresdenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | Hertha BSCA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | SSV Ulm 1846A | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 38↑ | – | 6.5 | ||
| 02.08.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | KV MechelenA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.01.2024 | AS EupenH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | GentA | 4-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | CharleroiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2023 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 41 | – | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | AntwerpA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.09.2023 | Cercle BruggeH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.09.2023 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.08.2023 | Club Brugge KVA | 7-1 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 05.08.2023 | OH LeuvenA | 1-2 | 97 | – | 7.5 | ||
| 29.07.2023 | GenkH | 0-4 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT13
GOL4
xG0.9
xG FARKI+3.1over performing
DÖNÜŞÜM%30.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%46
- Açık oyun5%38
- Asist sonrası1%8
- Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak5%38
- Kafa4%31
- Sağ ayak3%23
- Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 2 %15
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 3 %23
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
SM Caen
→
Concarneau
free transfer
SM Caen
→
Concarneau
free transfer
2017-06-30
US Avranches
→
SM Caen
End of loan
US Avranches
→
SM Caen
End of loan
2016-07-01
SM Caen
→
US Avranches
loan transfer
SM Caen
→
US Avranches
loan transfer
2015-07-01
Concarneau
→
SM Caen
free transfer
Concarneau
→
SM Caen
free transfer
2013-07-01
EA Guingamp B
→
Concarneau
free transfer
EA Guingamp B
→
Concarneau
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1126 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.52. Bundesliga 2025
PERFORMANS68.81126 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.7
Klasik stoper
80.2
Defansif bek
80.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%80
Dakika
%58
Değer / getiri
%78
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%84
Dakika
%74
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.43
62
94
Dakika güvenliği
90.1
82
100
Performans skoru
68.8
76
90
İkili mücadele kazanma
65.93
64
100
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Pas arası / 90
1.28
1.8
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kévin BomaEstoril · 23
%95
1gol
0asist
80scout
€10K
Primeira Liga
Willi OrbánRB Leipzig · 33
%93
2gol
0asist
68scout
€5.00M
Bundesliga
Charlie HughesHull City · 22
%82
1gol
1asist
77scout
Championship
Frederik TingagerAarhus · 32
%76
1gol
1asist
62scout
Superliga
Gustav ValsvikStromsgodset · 32
%66
2gol
1asist
67scout
Eliteserien
Pierre LemonnierRED Star FC 93 · 32
%66
1gol
2asist
68scout
€300K
Ligue 2
Miles RobinsonFC Cincinnati · 28
%61
1gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Semih GülerKayserispor · 31
%60
0gol
0asist
69scout
€900K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
