Omari Forson
Ghana · Midfielder

Omari Forson

YAŞ23
BOY173
KİLO65
KULÜPNorwich
DOĞUM YERİAccra
LİGChampionship
BU SEZON2G · 1A
Gol20.30 / 90
Asist10.15 / 90
Şut121.81 / 90
Kilit pas30.45 / 90
Başarılı dripling60.91 / 90
Kazanılan ikili304.53 / 90
Rating6.71
KUPALAR
🏆 Jugendliga U18None · Austria
🏆 CupNone · Austria
🏆 BundesligaNone · Austria
🏆 Bundesliga2022/2023 · Austria
🏆 Cup2021/2022 · Austria
🏆 Bundesliga2021/2022 · Austria
🏆 Jugendliga U182020/2021 · Austria
🏆 Cup2020/2021 · Austria
🏆 Bundesliga2020/2021 · Austria
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 2. Liga2020/2021 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2022 0 2023 0 2024 4 2025 3
GolAsist
2025/26 22 596 2 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 22 596 2 1 6.71
Şut12%33 isabet
Kilit pas3
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan30%39
Müdahale16
Faul44 kazanılan
İlk 11715 yedek
G+A / 900.45
2024/25 37 740 2 2 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg 1 0 0 0
ChampionshipNorwich 36 740 2 2 6.72
Şut9%56 isabet
Kilit pas8
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan33%39
Müdahale17
Faul911 kazanılan
İlk 11829 yedek
G+A / 900.49
Kart1
2023/24 6 78 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg 6 78 0 0 6.50
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan4%25
Müdahale3
Faul41 kazanılan
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg 2 0 0 0
TOPLAM GOL7
İLK 111544 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %71
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-3-3 — 20 3-2-4-1 — 2 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 3-1-4-2 — 1 58 maç
  • 4-2-3-131%53
  • 4-3-320%34
  • 3-2-4-12%3
  • 3-4-2-12%3
  • 3-4-32%3
  • 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 Hull CityA 2-1 45 6.3
25.04.2026 SwanseaH 1-1
21.04.2026 DerbyH 2-1 80 1 1 6.9
18.04.2026 Bristol CityA 2-4 6
11.04.2026 IpswichH 0-2
06.04.2026 MillwallA 1-2
03.04.2026 PortsmouthH 1-1
21.03.2026 CharltonA 0-1 3
18.03.2026 SouthamptonA 1-0 6
14.03.2026 PrestonH 2-0 0
11.03.2026 Sheffield UtdH 2-1 10 1 1 7.3
20.12.2025 PrestonA 1-1 36 6.5
13.12.2025 SouthamptonH 2-1 80 4 6.6
09.12.2025 Sheffield UtdA 1-1 46 2 7.2
06.12.2025 WatfordA 3-2 62 1 6.7
29.11.2025 QPRH 3-1 66 1 2 8.3
25.11.2025 Oxford UnitedH 1-1 27 6.3
22.11.2025 BirminghamA 4-1 17 6.3
08.11.2025 LeicesterH 1-2 18 6.3
05.11.2025 Sheffield WednesdayA 1-1 23 6.7
01.11.2025 Hull CityH 0-2 11 6.3
09.08.2025 MillwallH 1-2 60 1 6.3
03.05.2025 CardiffH 4-2 68 1 7.7
26.04.2025 MiddlesbroughA 0-0 2
21.04.2025 MillwallA 3-1
18.04.2025 PortsmouthH 3-5 8 6.7
11.04.2025 BurnleyA 2-1
08.04.2025 SunderlandH 0-0 14 6.3
05.04.2025 PlymouthA 2-1
29.03.2025 West BromH 1-0
14.03.2025 Bristol CityA 2-1
11.03.2025 Sheffield WednesdayH 2-3
04.01.2025 CoventryH 2-1 12 2 2 8.9
01.01.2025 LutonA 0-1
29.12.2024 QPRH 1-1
26.12.2024 MillwallH 2-1
21.12.2024 SunderlandA 2-1
15.12.2024 BurnleyH 1-2
10.12.2024 PortsmouthA 0-0
07.12.2024 QPRA 3-0
30.11.2024 LutonH 4-2 62 1 6.9
26.11.2024 PlymouthH 6-1 62 6.3
23.11.2024 West BromA 2-2 64 2 6.9
09.11.2024 Bristol CityH 0-2 14 6.6
05.11.2024 Sheffield WednesdayA 2-0 32 6.2
02.11.2024 CardiffA 2-1 15 6.0
27.10.2024 MiddlesbroughH 3-3 26 6.9
22.10.2024 PrestonA 2-2
19.10.2024 Stoke CityA 1-1 25 6.6
05.10.2024 Hull CityH 4-0
01.10.2024 LeedsH 1-1 10 6.9
28.09.2024 DerbyA 2-3 9 1 6.0
21.09.2024 WatfordH 4-1 27 1 6.9
14.09.2024 SwanseaA 1-0 71 1 6.0
31.08.2024 CoventryA 0-1 45 6.3
24.08.2024 Sheffield UtdH 1-1 53 1 6.9
17.08.2024 BlackburnH 2-2 76 6.5
10.08.2024 Oxford UnitedA 2-0 45 1 6.9
06.08.2024 TwenteH 2-1
12.12.2023 BenficaH 1-3
ŞUT20
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.043 20' · xG 0.052 84' · xG 0.378 · GOL 52' · xG 0.024 47' · xG 0.039 47' · xG 0.069 18' · xG 0.047 5' · xG 0.037 18' · xG 0.037 21' · xG 0.036 7' · xG 0.037 90' · xG 0.284 86' · xG 0.029 76' · xG 0.017 68' · xG 0.098 68' · xG 0.025 36' · xG 0.075 · GOL 5' · xG 0.035 37' · xG 0.071 6' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%55) Kontra atak — 4 (%20) Korner — 2 (%10) Açık oyun — 1 (%5) Taç sonrası — 1 (%5) Serbest vuruş — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası11%55
  • Kontra atak4%20
  • Korner2%10
  • Açık oyun1%5
  • Taç sonrası1%5
  • Serbest vuruş1%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 17 (%85) Sağ ayak — 2 (%10) Kafa — 1 (%5) 20 şut
  • Sol ayak17%85
  • Sağ ayak2%10
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 4 %20
  • 16-30' 4 %20
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 3 %15
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 5 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 67 maç
Norwich 58maç 2024–2025
Red Bull Salzburg 9maç 2022–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-09 Salzburg Norwich €4.50m
2022-12-31 SCR Altach Salzburg End of loan
2022-07-01 Salzburg SCR Altach loan transfer
2022-06-30 FC Liefering Salzburg End of loan
2021-02-08 Salzburg FC Liefering loan transfer
2021-02-07 WAFA SC Salzburg ?
2018-08-01 Unknown WAFA SC free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Hapoel Beer Sheva %50 2026-09-01
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 596 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.7Championship 2025
PERFORMANS56.1596 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 65.1
Pivot forvet 55.8
Bağlantı kuran forvet 54.5
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %78
Dakika %47
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %73
Dakika %68
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.71 7.15 94
Performans skoru 56.1 76 74
Müdahale / 90 2.42 1.4 100
Gol / 90 0.3 0.42 71
İkili mücadele kazanma 38.96 50 78
Asist / 90 0.15 0.2 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam