LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Rating6.20
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
FA Cup2025 · Bristol City · 2 maç
3gol3.
1asist26.
🥉
League Cup2021 · Preston · 4 maç
4gol3.
8.
Championship2024 · Preston · 45 maç
12gol8.
9.
Championship2021 · Preston · 44 maç
16gol9.
28.
Championship2025 · Bristol City · 35 maç
9gol28.
1asist54.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 21 G+A
GolAsist
2025/26
46
2.960
9
2
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%48 isabet
Kilit pas27
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan109%32
Müdahale17
Faul3224 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11379 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2024/25
45
2.720
12
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%58 isabet
Kilit pas24
Drible24%41 başarı
İkili kazanılan113%35
Müdahale24
Faul2424 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112916 yedek
G+A / 900.46
Kart2
2023/24
21
1.292
6
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas7
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan63%34
Müdahale6
Faul910 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11165 yedek
G+A / 900.56
2022/23
24
1.648
5
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas17
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan62%32
Müdahale10
Faul2813 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11186 yedek
G+A / 900.27
2021/22
44
3.101
16
5
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%60 isabet
Kilit pas31
Drible33%39 başarı
İkili kazanılan154%33
Müdahale27
Faul3711 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı2
İlk 11386 yedek
G+A / 900.61
Kart4
2020/21
43
1.638
2
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas16
Drible22%55 başarı
İkili kazanılan105%36
Müdahale12
Faul2421 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111726 yedek
G+A / 900.16
TOPLAM GOL251 penaltı
İLK 116626 yedek girdi
KART3
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 7 %28
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 5 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-130%36
- 3-5-216%19
- 4-2-3-114%17
- 3-4-1-210%12
- 3-1-4-28%10
- 3-4-35%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | BirminghamA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | MillwallH | 0-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | Stoke CityH | 2-0 | 6↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | BirminghamA | 2-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 21.04.2026 | SouthamptonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | NorwichH | 2-4 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | QPRA | 0-0 | 76 | 2 | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | Sheffield UtdH | 1-0 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | CharltonA | 1-2 | 86 | 2 | 5.9 | ||
| 21.03.2026 | West BromH | 0-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | MiddlesbroughA | 1-1 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 10.03.2026 | LeicesterA | 2-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | CoventryH | 0-2 | 79 | – | 6.0 | ||
| 27.02.2026 | WatfordH | 1-2 | 61 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2026 | BlackburnA | 1-2 | 58 | 1 | 1 | 4 | 7.6 |
| 21.02.2026 | SwanseaA | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.02.2026 | WrexhamH | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Hull CityA | 2-3 | 71 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.01.2026 | DerbyH | 0-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 65 | – | 7.3 | ||
| 20.01.2026 | IpswichA | 2-0 | 59 | 2 | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | Oxford UnitedA | 0-0 | 62 | 2 | 6.2 | ||
| 04.01.2026 | PrestonH | 0-2 | 42↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | PortsmouthH | 5-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2025 | MillwallA | 2-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 26.12.2025 | West BromA | 1-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | MiddlesbroughH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 13.12.2025 | CoventryA | 1-0 | 85 | 3 | 6.2 | ||
| 10.12.2025 | LeicesterH | 2-2 | 95 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 06.12.2025 | MillwallH | 0-1 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 29.11.2025 | PortsmouthA | 0-1 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | WrexhamA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | SwanseaH | 3-0 | 59 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 07.11.2025 | WatfordA | 1-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.11.2025 | BlackburnH | 0-1 | 64 | 2 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Stoke CityA | 5-1 | 45↑ | – | 5.9 | ||
| 21.10.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 53 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | NorwichA | 0-1 | 94 | 3 | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | QPRH | 1-2 | 68 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.09.2025 | IpswichH | 1-1 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | PrestonA | 0-0 | 85 | 1 | 5.7 | ||
| 21.09.2025 | Oxford UnitedH | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 82 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.08.2025 | Hull CityH | 4-2 | 84 | 2 | 5 | 9.0 | |
| 22.08.2025 | DerbyA | 1-1 | 54 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | CharltonH | 0-0 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | Milton Keynes DonsH | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Sheffield UtdA | 1-4 | 83 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 03.05.2025 | Bristol CityA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.04.2025 | PlymouthH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 21.04.2025 | Hull CityA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | QPRH | 1-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | LeedsA | 2-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | CardiffH | 2-2 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | Stoke CityH | 1-1 | 56 | 1 | 6.9 | ||
| 02.04.2025 | DerbyA | 2-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 11.03.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | SwanseaH | 0-0 | 27↑ | – | 6.9 |
ŞUT70
GOL9
xG9.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası50%71
- Açık oyun7%10
- Kontra atak7%10
- Korner4%6
- Penaltı1%1
- Taç sonrası1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak48%69
- Sol ayak11%16
- Kafa11%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR70 şut
- 1-15' 11 %16
- 16-30' 16 %23
- 31-45' 16 %23
- 46-60' 13 %19
- 61-75' 8 %11
- 76-90+' 6 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 225 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-10-01
Randers FC
→
Preston
€1.50m
Randers FC
→
Preston
€1.50m
2018-07-01
Derby U23
→
Randers FC
free transfer
Derby U23
→
Randers FC
free transfer
2018-06-30
VVV-Venlo
→
Derby U23
End of loan
VVV-Venlo
→
Derby U23
End of loan
2018-01-11
Derby U23
→
VVV-Venlo
loan transfer
Derby U23
→
VVV-Venlo
loan transfer
2016-07-01
Derby U18
→
Derby U23
-
Derby U18
→
Derby U23
-
2015-07-30
Randers U19
→
Derby U18
?
Randers U19
→
Derby U18
?
2014-07-01
Randers FC Yth.
→
Randers U19
-
Randers FC Yth.
→
Randers U19
-
2012-07-01
Hobro IK Youth
→
Randers FC Yth.
?
Hobro IK Youth
→
Randers FC Yth.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2915 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Championship 2025
PERFORMANS49.02915 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
72.3
Bitirici
71.3
Pivot forvet
70.2
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%66
Dakika
%93
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%65
Dakika
%99
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.57
7.15
92
Performans skoru
49
76
64
Gol / 90
0.28
0.42
67
İkili mücadele kazanma
32.13
50
64
Şut / 90
1.67
3
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Deniz GülFC Porto · 21
%95
4gol
1asist
68scout
€6.00M
Primeira Liga
Lucas GambaUnion Santa Fe · 38
%85
4gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Miloš LukovićLas Palmas · 20
%81
4gol
1asist
70scout
€4.00M
Segunda División
Fabrizio Sartori PrietoIndepend. Rivadavia · 23
%76
5gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Lirim QamiliSonderjyske · 27
%74
5gol
1asist
63scout
Superliga
Mateo CoronelClub Queretaro · 27
%74
5gol
0asist
59scout
Liga MX
Marco NastiEmpoli · 22
%61
4gol
0asist
61scout
Serie B
Isaac RomeroSevilla · 25
%60
4gol
0asist
60scout
€5.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
