LİGLiga MX
BU SEZON1G · 0A
Gol10.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut153.41 / 90
Kilit pas51.14 / 90
Başarılı dripling30.68 / 90
Kazanılan ikili102.27 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 1.14 %46
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.68 %45
- Pas isabeti %76 %16
- Top kapma 0.45 %2
- İkili mücadele %42 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 396 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Copa de la Liga Profesional2023 · Atletico Tucuman · 40 maç
10gol14.
27.
Liga Profesional Argentina2025 · Atletico Tucuman · 18 maç
5gol27.
3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
5
396
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan10%42
Müdahale1
Faul13 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1141 yedek
G+A / 900.23
2025/26
44
2.840
10
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%52 isabet
Kilit pas34
Drible21%30 başarı
İkili kazanılan92%35
Müdahale12
Faul3448 kazanılan
Ofsayt25
İlk 113311 yedek
G+A / 900.41
Kart51
Kaptan3maçta
2024/25
23
1.468
5
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas31
Drible15%29 başarı
İkili kazanılan58%35
Müdahale10
Faul2326 kazanılan
Ofsayt29
Penaltı11 kaçan
İlk 11167 yedek
G+A / 900.37
Kart3
2023/24
27
1.980
7
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%57 isabet
Kilit pas31
Drible27%38 başarı
İkili kazanılan77%36
Müdahale15
Faul2822 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı1
İlk 11252 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2022/23
40
978
5
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%52 isabet
Kilit pas9
Drible13%39 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale6
Faul517 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11733 yedek
G+A / 900.64
Kart1
2021/22
36
782
4
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas17
Drible12%38 başarı
İkili kazanılan35%33
Müdahale6
Faul1412 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11630 yedek
G+A / 900.69
2020/21
11
379
1
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas3
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale4
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138 yedek
G+A / 900.47
Kart1
TOPLAM GOL172 penaltı
İLK 115318 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 5 %29
- 16-30' 4 %24
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-242%62
- 4-2-3-110%15
- 4-1-4-16%9
- 5-3-26%9
- 4-4-1-13%4
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AtlasA | 1-3 | 82 | 4 | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | TolucaH | 1-2 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 01.08.2026 | Tigres UANLH | 3-2 | 102 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 27.07.2026 | CF PachucaA | 1-2 | 85 | 4 | 6.3 | ||
| 19.07.2026 | Club AmericaH | 0-1 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | PueblaA | 1-2 | 89 | 3 | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | MazatlánA | 1-1 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 11.04.2026 | NecaxaH | 3-1 | 89 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 08.04.2026 | FC JuarezH | 1-1 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | TolucaH | 1-0 | 94 | 2 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | AtlasA | 0-0 | 87 | 2 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Club AmericaH | 1-2 | 79 | 2 | 6.3 | ||
| 05.03.2026 | MonterreyA | 4-0 | 91 | 2 | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | Santos LagunaH | 2-2 | 92 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 14.02.2026 | Atletico San LuisA | 3-0 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | LeonH | 2-0 | 83 | 2 | 5.9 | ||
| 01.02.2026 | PachucaH | 0-0 | 94 | 1 | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.01.2026 | Club TijuanaH | 1-2 | 39↑ | – | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 30↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | MazatlánH | 1-0 | 15↑ | 1 | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | Santos LagunaA | 3-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 28↑ | 2 | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Tigres UANLH | 0-2 | 42 | – | 5.3 | ||
| 25.09.2025 | Cruz AzulA | 2-2 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | PachucaA | 0-2 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.09.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Talleres CordobaH | 3-0 | 9 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2025 | Sarmiento JuninA | 2-2 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 09.08.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 28.07.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 19.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 13.07.2025 | San Martin S.J.H | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | LanusH | 1-0 | 43↑ | 2 | 6.5 | ||
| 01.05.2025 | IndependienteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | Godoy CruzAC | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | San LorenzoAC | 1-0 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | Instituto CordobaHC | 3-2 | 89 | 1 | 5 | 7.7 | |
| 29.03.2025 | PlatenseA | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.02.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Talleres CordobaA | 1-1 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 14.02.2025 | Sarmiento JuninH | 5-0 | 70 | 2 | 1 | 3 | 9.2 |
| 08.02.2025 | Rosario CentralA | 3-1 | 95 | 4 | 6.9 | ||
| 05.02.2025 | Deportivo RiestraH | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 73 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | San Martin S.J.A | 0-1 | 67 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.12.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 84 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 10.12.2024 | IndependienteA | 2-1 | 82 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.12.2024 | Newells Old BoysH | 0-0 | 67 | 2 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 19.11.2024 | HuracanH | 4-2 | 62 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Union Santa FeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.11.2024 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | Godoy CruzA | 1-1 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 28.10.2024 | LanusH | 1-0 | 96 | 1 | 6 | 7.7 | |
| 18.10.2024 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 84 | 2 | 7.7 | ||
| 08.10.2024 | TigreH | 1-2 | 31↑ | – | 6.6 |
ŞUT44
GOL5
xG8.3
xG FARKI-3.3under performing
DÖNÜŞÜM%11.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%55
- Açık oyun6%14
- Kontra atak5%11
- Taç sonrası3%7
- Korner2%5
- Duran top2%5
- Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%57
- Sol ayak11%25
- Kafa8%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
- 1-15' 5 %11
- 16-30' 2 %5
- 31-45' 7 %16
- 46-60' 5 %11
- 61-75' 11 %25
- 76-90+' 14 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 186 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1659 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Liga MX 2025
PERFORMANS47.11659 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%52
Dakika
%82
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%63
Dakika
%89
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emil Riis JacobsenBristol City · 27
%95
9gol
2asist
60scout
Championship
Lucas GambaUnion Santa Fe · 38
%86
4gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Moses Dramwi MawaHam-Kam · 29
%79
4gol
0asist
52scout
Eliteserien
Lorenzo ColomboGenoa · 23
%74
7gol
1asist
66scout
Serie A
Marco NastiEmpoli · 22
%69
4gol
0asist
61scout
Serie B
Fabrizio Sartori PrietoIndepend. Rivadavia · 23
%67
5gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Miloš LukovićLas Palmas · 20
%67
4gol
1asist
70scout
€4.00M
Segunda División
Isaac RomeroSevilla · 25
%60
4gol
0asist
60scout
€5.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

