Republic of Ireland · Attacker
Keane Lewis-Potter
LİGChampionship
BU SEZON1G · 0A
Gol13.75 / 90
Asist00.00 / 90
Şut13.75 / 90
Kazanılan ikili13.75 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
3.750.24
Asist
0.000.00
Şut
3.750.79
Kazanılan ikili
3.752.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Championship2023 · Preston · 38 maç
13gol12.
15.
Championship2022 · Wigan · 43 maç
12gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA CupNone · England
🏆
League OneNone · England
🏆
Community ShieldNone · England
🏆
League One2021/2022 · England
🏆
Community Shield2016 · England
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
Premier League2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
11
24
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%33
G+A / 903.75
2024/25
33
1.144
3
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas5
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan32%26
Müdahale6
Faul2211 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111320 yedek
G+A / 900.24
2023/24
42
2.635
13
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%56 isabet
Kilit pas14
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan96%31
Müdahale27
Faul4615 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı2
İlk 113210 yedek
G+A / 900.55
Kart4
2022/23
44
3.293
12
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%44 isabet
Kilit pas22
Drible38%64 başarı
İkili kazanılan157%40
Müdahale43
Faul4422 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı2
İlk 11386 yedek
G+A / 900.38
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 111331 yedek girdi
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-212%31
- 3-4-1-28%21
- 3-1-4-27%18
- 3-4-2-15%13
- 3-4-34%10
- 4-2-3-13%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Bristol CityA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | WrexhamA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Stoke CityA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 12↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.12.2025 | Oxford UnitedA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | CoventryH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | WrexhamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | WatfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | BlackburnH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | QPRH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | LeedsA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | CardiffH | 2-2 | 70 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Stoke CityH | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | DerbyA | 2-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2025 | SunderlandA | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | 73 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2025 | SwanseaH | 0-0 | 63 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | CoventryA | 2-1 | 18↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.02.2025 | MillwallH | 1-1 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | BurnleyH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | NorwichA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | MiddlesbroughH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.01.2025 | WatfordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | LutonA | 0-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 01.01.2025 | West BromA | 3-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 26.12.2024 | Hull CityH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | QPRA | 2-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | LeedsH | 1-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 11.12.2024 | CardiffA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | West BromH | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.11.2024 | Stoke CityA | 0-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | DerbyH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | MillwallA | 3-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | BlackburnH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Oxford UnitedA | 3-1 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | LutonH | 1-0 | 73 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.08.2024 | SwanseaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 65 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | West BromA | 3-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2024 | LeicesterH | 0-3 | 86 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | QPRA | 1-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2024 | SouthamptonA | 3-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | NorwichH | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2024 | HuddersfieldH | 4-1 | 89 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 06.04.2024 | WatfordA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | BirminghamA | 1-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2024 | RotherhamH | 3-0 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2024 | PlymouthA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 09.03.2024 | Stoke CityH | 1-2 | 59 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | Hull CityH | 0-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2024 | CoventryA | 0-3 | 88 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 17.02.2024 | BlackburnH | 2-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2024 | MiddlesbroughH | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 10.02.2024 | CardiffA | 0-2 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT1
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 130 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 24 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Championship 2025
PERFORMANS72.024 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
72.3
Pivot forvet
63.1
İçe kat eden kanat
59.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%94
Dakika
%18
Değer / getiri
%99
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%90
Dakika
%19
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
3.75
0.65
100
Performans skoru
72
78
92
Tahmini xG / 90
0.85
0.48
100
Şut / 90
3.75
3.4
100
İsabetli şut / 90
3.75
1.8
100
Şut isabeti
100
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Asier VillalibreRacing Santander · 28
%95
16gol
2asist
74scout
€2.00M
Segunda División
Harry KaneBayern München · 32
%92
36gol
5asist
68scout
€60.00M
Bundesliga
Carlos ViníciusGremio · 30
%87
12gol
1asist
64scout
Serie A
Franculino DjúFC Midtjylland · 21
%73
17gol
3asist
85scout
Superliga
Ivan Prtajin1. FC Kaiserslautern · 29
%68
11gol
1asist
72scout
€1.50M
2. Bundesliga
Ricardo PepiPSV Eindhoven · 22
%67
16gol
1asist
75scout
€25.00M
Eredivisie
Erling HaalandManchester City · 25
%66
8gol
0asist
59scout
€40.00M
UEFA Champions League
Hamza ČatakovićEsenler Erokspor · 28
%60
13gol
5asist
76scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
