LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.33 / 90
Kilit pas32.00 / 90
Başarılı dripling32.00 / 90
Kazanılan ikili74.67 / 90
Rating6.22
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.08
Asist
0.000.08
Şut
1.330.57
Kilit pas
2.001.54
Başarılı dripling
2.000.49
Kazanılan ikili
4.674.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World
🏆
Segunda División2020/2021 · Spain
🥈
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
135
0
0
6.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan7%54
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 1111 yedek
Kart1
2025/26
35
1.122
1
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas20
Drible6%23 başarı
İkili kazanılan55%44
Müdahale34
Faul188 kazanılan
İlk 11827 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2024/25
34
2.303
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas20
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan102%46
Müdahale56
Faul3819 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11277 yedek
G+A / 900.08
Kart7
2023/24
41
2.099
1
4
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas27
Drible13%36 başarı
İkili kazanılan116%53
Müdahale52
Faul940 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111922 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2022/23
9
233
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan11%42
Müdahale5
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1127 yedek
2021/22
31
2.723
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas23
Drible48%59 başarı
İkili kazanılan168%56
Müdahale58
Faul1945 kazanılan
İlk 1131
G+A / 900.07
Kart8
TOPLAM GOL5
İLK 118766 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%34
- 5-3-224%18
- 4-3-322%16
- 3-5-215%11
- 4-1-4-115%11
- 4-4-215%11
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Racing SantanderH | 3-2 | 75 | 2 | 6.0 | ||
| 31.08.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 60↑ | – | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | GironaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | GetafeH | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | AlavesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Celta VigoA | 3-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | OviedoA | 1-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | ValenciaH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | MallorcaH | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Real MadridA | 4-1 | 71↑ | – | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | VillarrealA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | EspanyolH | 2-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | Athletic ClubA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | OsasunaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Real SociedadA | 3-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | BarcelonaH | 1-3 | 85 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | LevanteA | 3-2 | 92 | 1 | 6.7 | ||
| 19.01.2026 | SevillaH | 2-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | ValenciaA | 1-1 | 16↑ | 1 | – | 6.5 | |
| 03.01.2026 | VillarrealH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Rayo VallecanoH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | MallorcaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | GironaH | 3-0 | 19↑ | – | 7.2 | ||
| 28.11.2025 | GetafeA | 1-0 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | Real MadridH | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 82 | – | 5.7 | ||
| 25.10.2025 | EspanyolA | 1-0 | 40↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | Celta VigoH | 2-1 | 73 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | OsasunaA | 1-1 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.09.2025 | SevillaA | 2-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | GetafeH | 1-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Athletic ClubA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | VillarrealA | 4-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | Real MadridH | 0-2 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 13.05.2025 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Celta VigoA | 3-2 | 53 | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | LeganesH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.04.2025 | OsasunaA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | AlavesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2025 | ValenciaA | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Atletico MadridH | 1-2 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Real BetisA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Athletic ClubH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 24.02.2025 | MallorcaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | ValladolidA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | BarcelonaH | 1-4 | 87 | – | 5.9 | ||
| 01.02.2025 | GetafeA | 0-0 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | GironaA | 1-2 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | ValenciaH | 1-1 | 12↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 02.12.2024 | OsasunaH | 1-1 | 64 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | LeganesA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | Real SociedadH | 0-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT12
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%67
- Açık oyun4%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak10%83
- Sağ ayak2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 5 %42
AKSİYON HARİTASI1052 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1052
- Pas687%70
- Uzaklaştırma51%5
- Top teması48%5
- Çalım37%4
- Müdahale37%4
- Top kazanma35%4
- Hava topu26%3
- Faul25%3
- Pas arası21%2
- Korner kazandırma21%2
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Parmak sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
27 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
06.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2022
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
05.2022
HastalıkŞüpheli
2 maç
04.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2021
Broken HandKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Deportivo A Coruña
%50
2026-07-29
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1109 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2La Liga 2025
PERFORMANS59.61109 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
75.8
Defansif bek
75.6
Agresif stoper
74.9
Defansif bek
44.5
Agresif stoper
43.8
Klasik stoper
42.3
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%62
Dakika
%56
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%62
Dakika
%74
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.54
1.4
100
Müdahale / 90
2.68
2.5
100
Dakika güvenliği
87.9
78
100
Performans skoru
59.6
74
80
Pas hacmi / 90
32.95
48
69
Pas arası / 90
1.22
1.6
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergi PalenciaLos Angeles FC · 29
%95
1gol
2asist
65scout
Major League Soccer
Christopher LenzFortuna Düsseldorf · 31
%91
0gol
1asist
58scout
€400K
2. Bundesliga
Jorge SánchezCruz Azul · 28
%89
0gol
1asist
56scout
Liga MX
Mathieu MionGrenoble · 25
%80
0gol
0asist
73scout
€300K
Ligue 2
Iván MorenoLeon · 27
%75
1gol
5asist
61scout
Liga MX
Pedro PorroTottenham · 26
%72
1gol
2asist
59scout
€40.00M
Premier League
Lucas ArceGodoy Cruz · 28
%65
0gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Kassoum OuattaraMonaco · 21
%60
0gol
3asist
69scout
€12.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


