Gabriel Bogdan Simion
France · Defender

Gabriel Bogdan Simion

YAŞ25
BOY178
KULÜPGrenoble
LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut70.63 / 90
Kilit pas161.43 / 90
Başarılı dripling40.36 / 90
Kazanılan ikili575.11 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %92 (2.51) Pas arası — %93 (1.70) Blok — %16 (0.18) İkili mücadele — %16 (%50) Pas isabeti — %28 (%80) Faul (az iyi) — %10 (1.70) 42 ORT. % 92 93 16 16 28 10
  • Müdahale 2.51 %92
  • Pas arası 1.70 %93
  • Blok 0.18 %16
  • İkili mücadele %50 %16
  • Pas isabeti %80 %28
  • Faul (az iyi) 1.70 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1004 dakika oynadı.
2025/26 26 1.004 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Grenoble 26 1.004 0 0 6.71
Şut7%43 isabet
Kilit pas16
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan57%50
Müdahale28
Faul1917 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111016 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA20
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Estac TroyesH 1-0 18 6.9
17.04.2026 MontpellierA 2-1 64 1 6.3
10.04.2026 GuingampA 1-1 90 6.9
14.03.2026 Saint EtienneH 0-0 79 1 6.6
06.03.2026 RodezA 1-0 71 7.3
27.02.2026 BoulogneH 0-0 11 6.6
06.02.2026 AnnecyA 1-1 19 6.9
30.01.2026 AmiensH 2-1 90 7.2
23.01.2026 PAUA 2-2 87 6.5
17.01.2026 RED Star FC 93H 0-3 22 6.0
03.01.2026 BastiaA 1-0 13 7.0
13.12.2025 MontpellierH 1-1 63 1 6.6
05.12.2025 NancyH 1-0 8 1 6.6
21.11.2025 BoulogneA 3-1 12 6.7
07.11.2025 RodezH 2-1 24 6.6
01.11.2025 AmiensA 2-3 14 6.6
28.10.2025 GuingampH 0-0 90 6.9
24.10.2025 RED Star FC 93A 1-0 17 6.6
17.10.2025 PAUH 1-1 86 2 7.9
23.09.2025 Le MansA 1-0 52 1 6.3
19.09.2025 AnnecyH 1-3 8 6.2
13.09.2025 DunkerqueH 1-0
30.08.2025 Saint EtienneA 1-1 20 6.6
22.08.2025 Clermont FootA 2-1 22 6.6
15.08.2025 LavalH 1-1 13 7.0
09.08.2025 Estac TroyesA 2-1 11 6.3
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.0 39' · xG 0.0 51' · xG 0.0 90' · xG 0.0 13' · xG 0.0 13' · xG 0.0 33' · xG 0.0 79' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%75) Açık oyun — 2 (%25) 8 şut
  • Asist sonrası6%75
  • Açık oyun2%25
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 4 (%50) Sağ ayak — 3 (%38) Kafa — 1 (%12) 8 şut
  • Sol ayak4%50
  • Sağ ayak3%38
  • Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %38
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %25
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 26 maç
Grenoble 26maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 FC Rouen 1899 Grenoble free transfer
2025-07-01 Rouen Grenoble
2022-07-01 Lorient B FC Rouen 1899 free transfer
2022-07-01 Lorient II Rouen
2021-07-01 Saint-Pryvé FC Lorient B free transfer
2020-07-01 US Boulogne Saint-Pryvé FC free transfer
2020-07-01 Boulogne St-Pryvé St-Hilaire
2019-07-01 Boulogne B US Boulogne -
2017-07-01 US Boulogne U17 Boulogne B -
2016-07-01 RC Lens U17 US Boulogne U17 free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1004 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.4Ligue 2 2025
PERFORMANS67.41004 dk
KARARİzlemeye değer73/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 79.1
Agresif stoper 78.9
Ayağı iyi stoper 73.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %83
Dakika %40
Değer / getiri %87
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %81
Dakika %72
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 73.9 80 92
Performans skoru 67.4 74 91
Müdahale / 90 2.51 3 84
Pas hacmi / 90 32.72 42 78
Pas arası / 90 1.7 1.9 90
İkili mücadele kazanma 50.44 58 87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam