Kyriani Sabbe
Belgium · Defender

Kyriani Sabbe

YAŞ20
BOY176
KİLO68
DOĞUM YERİGent
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.64 / 90
Kilit pas91.92 / 90
Başarılı dripling51.07 / 90
Kazanılan ikili173.63 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 68 defanslar
Müdahale — %43 (1.50) Pas arası — %28 (0.86) Blok — %16 (0.21) İkili mücadele — %39 (%53) Pas isabeti — %78 (%90) Faul (az iyi) — %91 (0.21) 49 ORT. % 43 28 16 39 78 91
  • Müdahale 1.50 %43
  • Pas arası 0.86 %28
  • Blok 0.21 %16
  • İkili mücadele %53 %39
  • Pas isabeti %90 %78
  • Faul (az iyi) 0.21 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 421 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CupNone · Belgium
🏆 First Division ANone · Belgium
🏆 Super CupNone · Belgium
🏆 Super Cup2025 · Belgium
🏆 Cup2024/2025 · Belgium
🏆 First Division A2023/2024 · Belgium
🥈 First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2024 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2022 0 2023 5 2024 3 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 5 421 0 0 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 5 421 0 0 7.22
Şut3
Kilit pas9
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan17%53
Müdahale7
Faul11 kazanılan
İlk 115
2025/26 42 2.499 3 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 30 1.640 3 3 6.92
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 859 0 1 6.88
Şut18%61 isabet
Kilit pas36
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan91%54
Müdahale51
Faul1215 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113012 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2024/25 43 1.421 2 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 31 1.182 1 1 6.91
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 239 1 0 5.98
Şut9%33 isabet
Kilit pas17
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan78%50
Müdahale50
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111726 yedek
G+A / 900.19
Kart11
2023/24 38 1.579 1 4 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 27 1.043 1 3 7.00
UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV 11 536 0 1 6.83
Şut5%20 isabet
Kilit pas18
Drible15%65 başarı
İkili kazanılan78%57
Müdahale33
Faul1514 kazanılan
İlk 111523 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 2 0 0 0
TOPLAM GOL5
İLK 115138 yedek girdi
KART4
FORMA64
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 64 4-1-4-1 — 9 4-3-3 — 9 3-4-2-1 — 1 4-4-1-1 — 1 4-4-2 — 1 85 maç
  • 4-2-3-164%75
  • 4-1-4-19%11
  • 4-3-39%11
  • 3-4-2-11%1
  • 4-4-1-11%1
  • 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Lommel UnitedA 0-1 83 1 7.3
30.08.2026 GentA 2-1 82 6.9
23.08.2026 Cercle BruggeH 1-0 71 7.6
15.08.2026 OH LeuvenA 0-3 90 1 7.3
07.08.2026 KortrijkH 3-0 95 1 7.0
24.05.2026 GentH 5-0 15 6.9
21.05.2026 KV MechelenA 2-2
11.04.2026 St. TruidenA 1-2 29 6.2
06.04.2026 AnderlechtH 4-2 82 1 2 8.0
22.03.2026 KV MechelenH 4-1 85 2 2 9.2
14.03.2026 KVC WesterloA 1-2 85 1 1 7.2
08.03.2026 AnderlechtH 2-2 78 3 6.2
01.03.2026 CharleroiA 1-2 85 6.5
24.02.2026 Atletico MadridA 4-1 88 1 6.2
21.02.2026 OH LeuvenH 2-1 7
18.02.2026 Atletico MadridH 3-3 81 6.2
15.02.2026 Cercle BruggeA 1-2 92 1 6.2
08.02.2026 Standard LiegeH 3-0 67 1 1 8.2
01.02.2026 Union St. GilloiseA 1-0 88 6.2
28.01.2026 MarseilleH 3-0 80 6.9
24.01.2026 Zulte WaregemH 4-3 81 1 6.0
20.01.2026 Kairat AlmatyA 1-4 85 7.7
16.01.2026 RAAL La LouvièreH 2-3 65 5.9
26.12.2025 GenkA 3-5 65 6.3
21.12.2025 GentH 2-1 78 7.7
14.12.2025 DenderA 1-5 12 6.9
10.12.2025 ArsenalH 0-3 16 1 6.6
06.12.2025 St. TruidenA 3-2
09.11.2025 AnderlechtA 1-0 15 6.2
05.11.2025 BarcelonaH 3-3 90 6.5
01.11.2025 DenderH 2-1 90 1 7.6
26.10.2025 AntwerpA 0-1 90 6.9
22.10.2025 Bayern MünchenA 4-0 45 1 5.9
18.10.2025 OH LeuvenA 0-1 45 7.0
05.10.2025 Union St. GilloiseH 1-0
30.09.2025 AtalantaA 2-1 88 7.5
27.09.2025 Standard LiegeA 1-2 15 6.9
24.09.2025 KVC WesterloH 5-5 67 6.2
21.09.2025 St. TruidenH 2-0 72 1 6.9
18.09.2025 MonacoH 4-1 90 6.9
13.09.2025 RAAL La LouvièreA 1-0 84 1 7.2
31.08.2025 GentA 1-1 93 7.2
27.08.2025 RangersH 6-0 72 8.3
19.08.2025 RangersA 1-3 73 6.3
16.08.2025 Zulte WaregemA 0-1 25 7.3
12.08.2025 Red Bull SalzburgH 3-2 51 1 2 7.5
09.08.2025 Cercle BruggeH 2-0 30 6.9
01.05.2025 GentH 4-1 45 1 7.2
27.04.2025 Union St. GilloiseA 0-0 90 7.3
24.04.2025 Union St. GilloiseH 0-1 78 6.7
20.04.2025 GentA 0-5 61 1 1 7.3
13.04.2025 GenkH 1-0 87 2 7.0
06.04.2025 AntwerpA 2-3 45 6.6
30.03.2025 AnderlechtH 2-0 89 6.9
16.03.2025 CharleroiH 4-2 90 7.2
12.03.2025 Aston VillaA 3-0 16 1 3.0
09.03.2025 Cercle BruggeA 1-3 73 1 7.0
04.03.2025 Aston VillaH 1-3 89 6.5
01.03.2025 GentA 1-1 12 6.2
23.02.2025 Standard LiegeH 1-2
ŞUT21
GOL3
xG1.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
30' · xG 0.023 37' · xG 0.039 · GOL 22' · xG 0.41 · GOL 42' · xG 0.065 41' · xG 0.272 15' · xG 0.095 · GOL 42' · xG 0.07 27' · xG 0.021 4' · xG 0.029 76' · xG 0.121 66' · xG 0.309 59' · xG 0.017 45' · xG 0.019 53' · xG 0.032 76' · xG 0.041 51' · xG 0.029 73' · xG 0.112 71' · xG 0.012 28' · xG 0.031 19' · xG 0.07 25' · xG 0.034
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%67) Korner — 4 (%19) Açık oyun — 3 (%14) 21 şut
  • Asist sonrası14%67
  • Korner4%19
  • Açık oyun3%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%95) Sol ayak — 1 (%5) 21 şut
  • Sağ ayak20%95
  • Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 2 16-30' — 6 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 6 %29
  • 31-45' 5 %24
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 2 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 130 maç
Club Brugge KV 130maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01 Club NXT Club Brugge -
2021-01-01 Club Brugge U18 Club NXT -
2020-01-01 Club Brugge Yth Club Brugge U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
08.2025 Minor KnockKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Paris Saint-Germain %50 2026-07-17
Paris Saint-Germain %50 2026-07-17
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Champions League2024 · Club Brugge KV 1kırmızı · 6 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1640 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS68.41640 dk
KARARİzlemeye değer74/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.0
Ofansif bek 84.8
Defansif bek 83.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %75
Dakika %68
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %84
Dakika %82
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 62.01 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 68.4 76 90
Müdahale / 90 2.14 2.2 97
İkili mücadele kazanma 53.6 64 84
Pas arası / 90 1.43 1.8 79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam