Germany · Defender
Christopher Lenz
LİG2. Bundesliga
BU SEZON0G · 1A
Asist10.13 / 90
Şut81.07 / 90
Kilit pas131.73 / 90
Başarılı dripling40.53 / 90
Kazanılan ikili415.46 / 90
Rating6.62
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2021/2022 · Europe
🏆
Reg. Cup Schleswig-Holstein2016/2017 · Germany
🥈
DFB Pokal2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
3. Liga2016/2017 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
19
676
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas13
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale20
Faul1010 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11811 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2023/24
35
149
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan14%56
Müdahale9
Faul31 kazanılan
İlk 11134 yedek
Kart1
2022/23
33
1.513
0
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas28
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan75%48
Müdahale35
Faul2614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111716 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2021/22
23
699
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas13
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan55%54
Müdahale32
Faul165 kazanılan
İlk 11617 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2020/21
28
2.258
0
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas20
Drible20%67 başarı
İkili kazanılan144%53
Müdahale74
Faul2719 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11271 yedek
G+A / 900.12
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 112854 yedek girdi
KART10
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-135%46
- 4-2-2-217%22
- 4-2-3-18%11
- 3-5-26%8
- 4-4-26%8
- 3-1-4-24%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 3-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | SV ElversbergH | 3-1 | 56 | – | 7.6 | ||
| 02.05.2026 | FC Schalke 04A | 1-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 24.04.2026 | Dynamo DresdenH | 3-1 | 44 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Hertha BSCH | 2-5 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC NürnbergA | 0-1 | 68 | 2 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | Preußen MünsterH | 0-0 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | Karlsruher SCA | 1-1 | 87 | 1 | – | 7.0 | |
| 01.02.2026 | SC Paderborn 07H | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Hannover 96A | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | Arminia BielefeldH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 2-1 | 15↑ | 1 | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | SV ElversbergA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | FC Schalke 04H | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Dynamo DresdenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | 1. FC MagdeburgH | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | Arminia BielefeldA | 5-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2024 | VfL BochumH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | VfB StuttgartA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | Werder BremenH | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | VfL WolfsburgH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | SC FreiburgA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | FSV Mainz 05H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2024 | 1.FC KölnA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | SV Darmstadt 98H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2024 | Real MadridA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | Vfl BochumA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | Bayern MunichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2024 | Real MadridH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | FC AugsburgA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | Union BerlinH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | VfB StuttgartA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2023 | Werder BremenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2023 | 1899 HoffenheimH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2023 | BSC Young BoysH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2023 | Borussia DortmundA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | FC HeidenheimH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 28.11.2023 | Manchester CityA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | VfL WolfsburgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | SC FreiburgH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2023 | FK Crvena ZvezdaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2023 | FSV Mainz 05A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | 1.FC KölnH | 6-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2023 | FK Crvena ZvezdaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | SV Darmstadt 98A | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | Vfl BochumH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2023 | Manchester CityH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | Bayern MunichH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2023 | Borussia MonchengladbachA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | BSC Young BoysA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | FC AugsburgH | 3-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 27.08.2023 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | SC FreiburgH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.05.2023 | FC Schalke 04A | 2-2 | 60 | – | 6.3 | ||
| 13.05.2023 | FSV Mainz 05H | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.05.2023 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 74 | – | 6.6 |
ŞUT10
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%40
- Korner2%20
- Açık oyun2%20
- Kontra atak2%20
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%80
- Kafa1%10
- Sağ ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 5 %50
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ63
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 140 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-09-10
M'gladbach U19
→
M'gladbach II
-
M'gladbach U19
→
M'gladbach II
-
2012-07-01
Hertha BSC U19
→
M'gladbach U19
free transfer
Hertha BSC U19
→
M'gladbach U19
free transfer
2011-07-01
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
2010-07-01
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
2008-07-01
TeBe Youth
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
TeBe Youth
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
1999-07-01
Marienfelde Jg.
→
TeBe Youth
free transfer
Marienfelde Jg.
→
TeBe Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
28 maç
04.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
6 maç
11.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
21 maç
04.2024
DarbeKadroda yok
1 maç
03.2023
Kalça sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 676 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.32. Bundesliga 2025
PERFORMANS67.9676 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
70.2
Defansif bek
68.9
Agresif stoper
67.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%76
Dakika
%38
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%83
Dakika
%64
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.73
1.4
100
Müdahale / 90
2.66
2.5
100
Performans skoru
67.9
74
92
Pas hacmi / 90
38.61
48
80
Pas arası / 90
1.33
1.6
83
Asist / 90
0.13
0.22
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro PorroTottenham · 26
%95
1gol
2asist
59scout
€40.00M
Premier League
Adrià PedrosaElche · 27
%73
1gol
1asist
62scout
€10.00M
La Liga
Charalampos LykogiannisBologna · 32
%67
0gol
1asist
51scout
€1.50M
Serie A
Enzo DíazSao Paulo · 30
%64
0gol
5asist
65scout
Serie A
Mathieu MionGrenoble · 25
%63
0gol
0asist
73scout
€300K
Ligue 2
Mats KöhlertBrondby · 27
%63
0gol
2asist
66scout
Superliga
BusanelloMalmo FF · 27
%61
0gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Maximilian WittekVfL Bochum · 30
%60
0gol
7asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Without Club
Holstein Kiel