LİGSuperliga
BU SEZON0G · 1A
Asist10.21 / 90
Şut20.42 / 90
Kilit pas71.46 / 90
Kazanılan ikili122.50 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 53 defanslar
- Müdahale 1.67 %52
- Pas arası 0.42 %10
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %36 %2
- Pas isabeti %91 %81
- Faul (az iyi) 1.46 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 432 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Superliga2026 · Brondby · 3 maç
1asist13.
52.
UEFA Europa Conference League2025 · Brondby · 6 maç
2asist52.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA U17 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2014/2015 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
6
432
0
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan12%36
Müdahale8
Faul73 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.21
Kart2
2025/26
28
2.042
0
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas43
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan88%52
Müdahale46
Faul2121 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11244 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2024/25
29
2.558
0
6
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas67
Drible13%39 başarı
İkili kazanılan124%47
Müdahale64
Faul3223 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129
G+A / 900.21
Kart31
Kaptan11maçta
2023/24
33
2.959
2
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas59
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan104%48
Müdahale48
Faul2823 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133
G+A / 900.12
Kart6
2022/23
20
1.740
1
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas33
Drible24%53 başarı
İkili kazanılan94%53
Müdahale37
Faul1423 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1120
G+A / 900.21
Kart2
2021/22
33
2.494
3
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas35
Drible59%65 başarı
İkili kazanılan158%48
Müdahale47
Faul2831 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11294 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2020/21
34
1.453
0
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas23
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan72%41
Müdahale19
Faul1527 kazanılan
İlk 111519 yedek
G+A / 900.12
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11594 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%55
- 3-4-312%19
- 4-4-211%18
- 4-3-34%6
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC NordsjaellandA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | SilkeborgH | 3-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2026 | SonderjyskeH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | AC HorsensA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.08.2026 | ViborgH | 1-0 | 91 | 1 | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | AarhusA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | SonderjyskeA | 3-0 | 55 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | ViborgA | 0-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | SonderjyskeH | 6-0 | 90 | 1 | – | 9.3 | |
| 12.04.2026 | FC MidtjyllandH | 1-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2026 | FC NordsjaellandA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | AarhusA | 0-0 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | ViborgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | VejleA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2025 | FC FredericiaH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | FC CopenhagenA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | FC NordsjaellandH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2025 | OdenseA | 1-4 | 90 | – | 8.0 | ||
| 19.10.2025 | AarhusH | 3-3 | 53↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | FC CopenhagenH | 2-1 | 26 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | FC MidtjyllandH | 1-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2025 | StrasbourgH | 2-3 | 82 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | SonderjyskeA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Randers FCA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 14.08.2025 | Vikingur ReykjavikH | 4-0 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 10.08.2025 | VejleH | 2-1 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 07.08.2025 | Vikingur ReykjavikA | 3-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | ViborgH | 0-2 | 69 | – | 7.0 | ||
| 31.07.2025 | HBH | 1-0 | 20↑ | – | 7.6 | ||
| 27.07.2025 | FC NordsjaellandA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.07.2025 | HBA | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | SilkeborgH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.05.2025 | AZ AlkmaarA | 4-1 | 77 | 1 | – | 6.3 | |
| 18.05.2025 | FeyenoordH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | WaalwijkAC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Almere City FCH | 2-1 | 69 | – | 6.0 | ||
| 12.04.2025 | Sparta RotterdamA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | Willem IIH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | UtrechtAC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | HeraclesHC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 08.03.2025 | PSV EindhovenAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | AZ AlkmaarHC | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | PEC ZwolleAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | TwenteHC | 3-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.02.2025 | Fortuna SittardHC | 2-2 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 25.01.2025 | GroningenAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | AjaxHC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.01.2025 | NAC BredaAC | 2-4 | 72 | 1 | – | 7.9 | |
| 10.11.2024 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Fortuna SittardA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | Sparta RotterdamH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 19.10.2024 | NEC NijmegenA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.09.2024 | HeraclesA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | GroningenH | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 17.09.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | AZ AlkmaarA | 9-1 | 90 | 1 | – | 5.9 |
ŞUT12
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%75
- Açık oyun2%17
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak9%75
- Sağ ayak3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 3 %25
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 4 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
12.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2026 · Brondby
1sarı · 1 maç
🟥
Eredivisie2024 · Heerenveen
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1671 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Superliga 2025
PERFORMANS62.01671 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
81.6
Ayağı iyi stoper
80.3
Defansif bek
80.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%53
Dakika
%63
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%68
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.72
1.4
100
Müdahale / 90
2.26
2.5
90
Pas hacmi / 90
49.98
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
62
74
84
Pas arası / 90
0.97
1.6
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Charalampos LykogiannisBologna · 32
%95
0gol
1asist
51scout
€1.50M
Serie A
Emerson PalmieriMarseille · 31
%92
0gol
3asist
62scout
Ligue 1
Pedro PorroTottenham · 26
%82
1gol
2asist
59scout
€40.00M
Premier League
Martin LinnesMolde · 34
%76
0gol
3asist
59scout
Eliteserien
BusanelloMalmo FF · 27
%73
0gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Sivert Eriksen WesterlundStromsgodset · 26
%72
0gol
0asist
58scout
Eliteserien
Emanuel BeltránInstituto Cordoba · 27
%62
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Maximilian WittekVfL Bochum · 30
%60
0gol
7asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

