LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.49 / 90
Kilit pas111.34 / 90
Başarılı dripling20.24 / 90
Kazanılan ikili475.73 / 90
Rating7.57
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 1.34 %73
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.24 %21
- Pas isabeti %93 %94
- Top kapma 3.66 %78
- İkili mücadele %66 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 738 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
FA Cup2020 · Manchester City · 4 maç
3asist1.
11.
Premier League2023 · Manchester City · 34 maç
9asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆
Community Shield2024/2025 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World
🏆
Premier League2023/2024 · England
🏆
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe
🏆
J.League World Challenge2023 · World
🏆
UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆
Premier League2022/2023 · England
🏆
UEFA Champions League2022/2023 · Europe
🏆
FA Cup2022/2023 · England
🏆
Premier League2021/2022 · England
🏆
League Cup2020/2021 · England
🏆
Premier League2020/2021 · England
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
UEFA U19 Championship2015 Greece · Europe
🥈
FA Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
10
796
0
0
7.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas12
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan49%65
Müdahale29
Faul118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
Kaptan6maçta
2025/26
31
2.072
1
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas37
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan135%63
Müdahale50
Faul1931 kazanılan
İlk 11238 yedek
G+A / 900.09
Kart51
Kaptan1maçta
2024/25
8
215
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan11%55
Müdahale7
Faul63 kazanılan
İlk 1126 yedek
2023/24
45
3.635
9
11
7.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%47 isabet
Kilit pas66
Drible52%74 başarı
İkili kazanılan238%59
Müdahale84
Faul5043 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11423 yedek
G+A / 900.5
Kart101
2022/23
51
4.007
4
6
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%39 isabet
Kilit pas40
Drible34%81 başarı
İkili kazanılan240%59
Müdahale91
Faul6126 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11465 yedek
G+A / 900.22
Kart6
2021/22
46
3.729
7
2
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%44 isabet
Kilit pas35
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan244%59
Müdahale98
Faul6224 kazanılan
İlk 11433 yedek
G+A / 900.22
Kart7
2020/21
50
3.538
2
2
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas38
Drible36%82 başarı
İkili kazanılan257%61
Müdahale83
Faul5237 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 114010 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL211 penaltı
İLK 1115127 yedek girdi
KART34
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 4 %19
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 5 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-362%37
- 4-2-3-151%31
- 4-1-4-123%14
- 3-2-4-122%13
- 4-3-2-15%3
- 4-1-3-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Rayo VallecanoH | 5-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 27.08.2026 | Athletic ClubH | 2-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 19.07.2026 | ArgentinaH | 1-0 | 99 | 1 | 8.2 | ||
| 14.07.2026 | FranceA | 0-2 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 10.07.2026 | NorwayAC | 2-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 06.07.2026 | PortugalAC | 0-1 | 91 | 1 | 7.5 | ||
| 02.07.2026 | AustriaHC | 3-0 | 94 | – | 7.5 | ||
| 27.06.2026 | UruguayAC | 0-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 21.06.2026 | Saudi ArabiaHC | 4-0 | 92 | 1 | 8.0 | ||
| 15.06.2026 | Cape Verde IslandsHC | 0-0 | 87 | 1 | 8.3 | ||
| 19.05.2026 | BournemouthA | 1-1 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | ArsenalH | 2-1 | 88 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2026 | ChelseaA | 0-3 | 92 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | Real MadridH | 1-2 | 74 | 5 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | West HamA | 1-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | Real MadridA | 3-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 04.03.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 88 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 28.02.2026 | LeedsA | 0-1 | 91 | 1 | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | NewcastleH | 2-1 | 91 | – | 8.2 | ||
| 11.02.2026 | FulhamH | 3-0 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | LiverpoolA | 1-2 | 103 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | TottenhamA | 2-2 | 92 | – | 8.5 | ||
| 24.01.2026 | WolvesH | 2-0 | 93 | – | 7.7 | ||
| 20.01.2026 | Bodo/GlimtAC | 3-1 | 62 | 1 | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.01.2026 | BrightonH | 1-1 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 04.01.2026 | ChelseaH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.01.2026 | SunderlandA | 0-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | Nottingham ForestA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | BournemouthH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | BrentfordA | 0-1 | 22 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | ArsenalA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.09.2025 | NapoliH | 2-0 | 60 | 1 | 8.2 | ||
| 14.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-0 | 76 | – | 7.0 | ||
| 07.09.2025 | TürkiyeA | 0-6 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 04.09.2025 | BulgariaA | 0-3 | 28↑ | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | BrightonA | 2-1 | 99 | 1 | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | TottenhamH | 0-2 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 3-4 | 47↑ | – | 6.9 | ||
| 26.06.2025 | JuventusA | 2-5 | 66 | – | 7.2 | ||
| 23.06.2025 | Al AinH | 6-0 | 29↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 18.06.2025 | Wydad ACH | 2-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | FulhamA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2025 | BournemouthH | 3-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | ArsenalH | 2-2 | 21 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2024 | InterH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 14.09.2024 | BrentfordH | 2-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | West HamA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | West HamH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 8.7 | |
| 14.05.2024 | TottenhamA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.05.2024 | FulhamA | 0-4 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 04.05.2024 | WolvesH | 5-1 | 90 | 2 | 1 | 8.6 | |
| 28.04.2024 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.04.2024 | BrightonA | 0-4 | 79 | – | 7.5 | ||
| 17.04.2024 | Real MadridH | 1-1 | 120 | 1 | 8.0 | ||
| 13.04.2024 | LutonH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2024 | Real MadridA | 3-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.04.2024 | Crystal PalaceA | 2-4 | 74 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.04.2024 | Aston VillaH | 4-1 | 75 | 1 | 1 | 2 | 9.2 |
ŞUT19
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner9%47
- Asist sonrası6%32
- Açık oyun3%16
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%37
- Kafa6%32
- Sol ayak6%32
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 5 %26
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 5 %26
AKSİYON HARİTASI3022 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3022
- Pas2312%79
- Top kazanma159%5
- Top teması114%4
- Faul84%3
- Hava topu81%3
- Müdahale48%2
- Çalım45%2
- Uzaklaştırma44%1
- İkili mücadele24%1
- Kurtarılan şut23%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 241 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
08.2026
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
05.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2026
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
8 maç
11.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
39 maç
08.2024
Bacak sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Euro Championship2024 · Spain
3sarı · 6 maç
🟥
Premier League2023 · Manchester City
1kırmızı · 34 maç
🟨
FA Cup2022 · Manchester City
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1552 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Premier League 2025
PERFORMANS54.21552 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
83.0
Top kapan ön libero
79.7
Box-to-box orta saha
75.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%79
Dakika
%66
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%82
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
90.52
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.51
1.4
100
Performans skoru
54.2
76
71
Ortalama rating
7.34
7.2
100
Müdahale / 90
2.26
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Manuel CicconiSampdoria · 28
%95
0gol
1asist
58scout
€900K
Serie B
Dani ParejoVillarreal · 36
%91
1gol
0asist
57scout
La Liga
Salvatore EspositoSampdoria · 25
%90
0gol
0asist
57scout
€3.50M
Serie B
Ole SelnaesRosenborg · 31
%81
0gol
2asist
59scout
Eliteserien
Nicolás de la CruzFlamengo · 28
%76
0gol
0asist
54scout
Serie A
Dimitri BisoliCesena · 31
%67
1gol
1asist
60scout
€500K
Serie B
LincolnAlverca · 27
%65
2gol
4asist
64scout
Primeira Liga
Youri TielemansAston Villa · 28
%60
0gol
4asist
59scout
€35.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



