LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut130.68 / 90
Kilit pas311.62 / 90
Başarılı dripling70.37 / 90
Kazanılan ikili1005.21 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.62 %78
- Asist 0.05 %29
- Drible 0.37 %19
- Pas isabeti %84 %71
- Top kapma 2.40 %53
- İkili mücadele %60 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1726 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coppa Italia2024 · Brescia · 1 maç
2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie BNone · Italy
🏆
Serie B2018/2019 · Italy
2025/26
31
1.797
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas32
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan103%60
Müdahale33
Faul1736 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112110 yedek
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1131 yedek girdi
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-22%50
- 3-5-21%25
- 4-3-31%25
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | PadovaH | 3-4 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 01.05.2026 | CarrareseA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.04.2026 | PalermoA | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | Juve StabiaA | 2-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | SudtirolH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.03.2026 | CatanzaroH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.03.2026 | MantovaA | 3-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 73 | 3 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | ModenaA | 0-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2026 | MonzaH | 1-3 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | EmpoliA | 1-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | SpeziaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | VeneziaH | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | Virtus EntellaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.02.2026 | PescaraH | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | AvellinoA | 3-1 | 64 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 24.01.2026 | BariH | 1-2 | 73 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | ReggianaA | 1-2 | 57 | – | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | EmpoliH | 0-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | CatanzaroA | 2-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | Juve StabiaH | 1-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | MantovaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | PadovaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | FrosinoneA | 3-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | PalermoH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | VeneziaA | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | SampdoriaA | 1-2 | 78 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Virtus EntellaH | 1-1 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 22.08.2025 | PescaraA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 17.08.2025 | PisaA | 0-0 | 71 | 1 | 7.2 |
ŞUT22
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%59
- Korner4%18
- Açık oyun2%9
- Kontra atak1%5
- Duran top1%5
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%68
- Kafa4%18
- Sol ayak3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 4 %18
- 31-45' 5 %23
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 6 %27
- 76-90+' 2 %9
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Andria
→
Brescia
€250k
Andria
→
Brescia
€250k
2017-06-30
Brescia
→
Andria
End of loan
Brescia
→
Andria
End of loan
2016-07-13
Andria
→
Brescia
loan transfer
Andria
→
Brescia
loan transfer
2015-07-18
Santarcangelo
→
Andria
?
Santarcangelo
→
Andria
?
2013-08-28
Prato
→
Santarcangelo
?
Prato
→
Santarcangelo
?
2012-07-01
Bologna U19
→
Prato
?
Bologna U19
→
Prato
?
2011-07-01
Bologna U17
→
Bologna U19
-
Bologna U17
→
Bologna U19
-
2011-01-01
Cagliari U17
→
Bologna U17
?
Cagliari U17
→
Bologna U17
?
2010-07-01
AC Cesena Youth
→
Cagliari U17
?
AC Cesena Youth
→
Cagliari U17
?
2008-07-01
Foligno U17
→
AC Cesena Youth
?
Foligno U17
→
AC Cesena Youth
?
2007-07-01
Prato Youth
→
Foligno U17
free transfer
Prato Youth
→
Foligno U17
free transfer
2005-07-01
Fiorentina Yth.
→
Prato Youth
free transfer
Fiorentina Yth.
→
Prato Youth
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1726 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Serie B 2025
PERFORMANS49.51726 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
79.3
Top kapan ön libero
78.2
Box-to-box orta saha
74.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%75
Dakika
%79
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%75
Dakika
%87
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
49.54
72
69
Kilit pas / 90
1.62
1.4
100
Performans skoru
49.5
76
65
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Müdahale / 90
1.67
2
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Julius EskesenHaugesund · 26
%95
1gol
0asist
56scout
Eliteserien
Matt GrimesCoventry · 30
%83
2gol
2asist
59scout
Championship
Declan RiceArsenal · 26
%77
4gol
5asist
60scout
€120.00M
Premier League
Manuel CicconiSampdoria · 28
%77
0gol
1asist
58scout
€900K
Serie B
Alex MowattWest Brom · 30
%75
1gol
4asist
59scout
Championship
Filip OttossonSandefjord · 29
%71
1gol
2asist
58scout
Eliteserien
Angelo StillerVfB Stuttgart · 24
%70
2gol
5asist
63scout
€45.00M
Bundesliga
BichoCultural Leonesa · 30
%60
1gol
3asist
62scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum