LİGEmirates Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut42.63 / 90
Kilit pas10.66 / 90
Başarılı dripling42.63 / 90
Kazanılan ikili106.57 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.19
Şut
2.631.67
Kilit pas
0.662.41
Başarılı dripling
2.632.22
Kazanılan ikili
6.575.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
UEFA Europa Conference League2021 · Feyenoord · 10 maç
3asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2024 · World
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
Community Shield2017/2018 · England
🏆
Premier League 22017/2018 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🥈
Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2019 · World · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
U18 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
24
137
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale4
2024/25
13
488
1
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas13
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan31%43
Müdahale9
Faul710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1158 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2023/24
40
450
0
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas11
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale15
Faul59 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11238 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2022/23
29
528
3
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas13
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan34%44
Müdahale10
Faul106 kazanılan
İlk 11425 yedek
G+A / 900.85
2021/22
35
1.533
4
7
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas30
Drible42%67 başarı
İkili kazanılan104%54
Müdahale42
Faul1314 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111817 yedek
G+A / 900.65
Kart2
2020/21
15
314
1
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas7
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan9%30
Müdahale3
Faul61 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.57
TOPLAM GOL6
İLK 11689 yedek girdi
KART2
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-354%57
- 4-2-3-136%38
- 3-4-31%1
- 4-1-4-11%1
- 4-4-21%1
- 5-3-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 7↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Crystal PalaceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | West HamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Manchester UnitedA | 2-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | FulhamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | EvertonH | 2-2 | 39↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | LeedsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | WolvesH | 2-2 | 5↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BrightonH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Nottingham ForestH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | ChelseaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | SunderlandH | 3-0 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | EvertonA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | TottenhamH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | BournemouthH | 4-1 | 8↑ | 1 | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | BurnleyH | 3-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | BrightonA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Crystal PalaceA | 2-0 | 15↑ | 1 | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | LiverpoolH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | West HamA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ChelseaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | BrightonH | 3-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | TottenhamA | 1-1 | 62 | – | 7.5 | ||
| 23.11.2024 | WolvesH | 1-4 | 71 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Crystal PalaceA | 0-2 | 82 | 4 | 7.5 | ||
| 04.11.2024 | BrentfordH | 2-1 | 82 | 3 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | EvertonA | 1-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | Aston VillaH | 1-3 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Manchester CityA | 3-2 | 13↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 28.09.2024 | Nottingham ForestA | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | NewcastleH | 3-1 | 16↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.09.2024 | West HamH | 1-1 | 24↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Aston VillaA | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | WolvesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | WolvesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2024 | Bayern MunichA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2024 | Bayern MunichH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | LutonH | 2-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 12.03.2024 | FC PortoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | BrentfordH | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 04.03.2024 | Sheffield UtdA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | NewcastleH | 4-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2024 | FC PortoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | BurnleyA | 0-5 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | West HamA | 0-6 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 04.02.2024 | LiverpoolH | 3-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 30.01.2024 | Nottingham ForestA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | Crystal PalaceH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.12.2023 | FulhamA | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.12.2023 | West HamH | 0-2 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.12.2023 | LiverpoolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | BrightonH | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2023 | PSV EindhovenA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.12.2023 | Aston VillaA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.12.2023 | LutonA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | WolvesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | LensH | 6-0 | 24↑ | – | 6.6 |
ŞUT5
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%80
- Kontra atak1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Diğer1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 4 %80
PİYASA DEĞERİ€60.00M+9.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-01-02
Wycombe
→
QPR
End of loan
Wycombe
→
QPR
End of loan
2017-08-30
QPR
→
Wycombe
loan transfer
QPR
→
Wycombe
loan transfer
2017-07-01
Queens Park U23
→
QPR
-
Queens Park U23
→
QPR
-
2016-08-03
Millwall U18
→
Queens Park U23
free transfer
Millwall U18
→
Queens Park U23
free transfer
2014-07-01
Reading Yth.
→
Millwall U18
free transfer
Reading Yth.
→
Millwall U18
free transfer
2014-01-01
Fulham Youth
→
Reading Yth.
free transfer
Fulham Youth
→
Reading Yth.
free transfer
2011-07-01
Arsenal Youth
→
Fulham Youth
free transfer
Arsenal Youth
→
Fulham Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2026
Loan agreementKadroda yok
2 maç
12.2025
DarbeŞüpheli
2 maç
09.2025
HastalıkŞüpheli
1 maç
05.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
9 maç
03.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
25 maç
02.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2022
SakatlıkKadroda yok
6 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
09.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 137 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU30.2Premier League 2025
PERFORMANS33.1137 dk
KARARVeri yetersiz36/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
45.9
Baskıcı forvet
45.2
Pivot forvet
44.7
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%40
Dakika
%31
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%47
Dakika
%42
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.59
7.2
92
Başarılı drible / 90
2.63
2.2
100
Performans skoru
33.1
76
44
Pas hacmi / 90
38.76
38
100
Şut / 90
2.63
2.2
100
Kilit pas / 90
0.66
2
33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Denis DrăguşEyüpspor · 26
%95
0gol
0asist
45scout
Süper Lig
Joel IdehoFC Volendam · 22
%86
1gol
1asist
60scout
Eredivisie
Junior MessiasGenoa · 34
%82
2gol
1asist
52scout
€1.20M
Serie A
Haissem HassanOviedo · 23
%71
0gol
3asist
59scout
La Liga
VinicinhoRB Bragantino · 21
%69
0gol
3asist
64scout
Serie A
Malcom AresEibar · 24
%62
2gol
1asist
59scout
Segunda División
Charalampos MakridisPreußen Münster · 29
%61
0gol
1asist
53scout
€400K
2. Bundesliga
Cristian OliveraGremio · 23
%60
2gol
0asist
62scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


