Jurriën Timber
Netherlands · Defender

Jurriën Timber

YAŞ24
BOY179
KİLO79
KULÜPArsenal
DOĞUM YERİUtrecht
LİGUEFA Champions League
BU SEZON4G · 6A
Gol30.11 / 90
Asist50.18 / 90
Şut220.80 / 90
Kilit pas281.01 / 90
Başarılı dripling130.47 / 90
Kazanılan ikili1425.15 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 114 defanslar
Müdahale — %86 (2.21) Pas arası — %40 (0.83) Blok — %11 (0.22) İkili mücadele — %59 (%57) Pas isabeti — %46 (%85) Faul (az iyi) — %10 (1.30) 42 ORT. % 86 40 11 59 46 10
  • Müdahale 2.21 %86
  • Pas arası 0.83 %40
  • Blok 0.22 %11
  • İkili mücadele %57 %59
  • Pas isabeti %85 %46
  • Faul (az iyi) 1.30 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2483 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
17. Premier League2025 · Arsenal · 30 maç 2gol45. 5asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Emirates Cup2024 · World
🏆 Community Shield2023/2024 · England
🏆 Emirates Cup2023 · World
🏆 MLS All-Star2023 · World
🏆 Eredivisie2021/2022 · Holland
🏆 Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆 KNVB Beker2020/2021 · Holland
🏆 Super Cup2019/2020 · Holland
🏆 UEFA U17 Championship2018 England · Europe
🏆 Jeugdcup U192018/2019 · Holland
🏆 U19 Divisie 12018/2019 · Holland
🏆 Jeugdcup U192016/2017 · Holland
🏆 U19 Divisie 12016/2017 · Holland
🥈 Premier League2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈 Super Cup2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
2020 1 2021 5 2022 3 2023 0 2024 6 2025 10
GolAsist
2025/26 38 3.051 4 6 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 30 2.483 3 5 6.89
UEFA Champions LeagueArsenal 8 568 1 1 6.89
Şut27%33 isabet
Kilit pas36
Drible16%36 başarı
İkili kazanılan168%57
Müdahale75
Faul4333 kazanılan
İlk 11344 yedek
G+A / 900.29
Kart5
2024/25 51 3.613 2 4 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 32 2.427 1 3 6.97
UEFA Champions LeagueArsenal 13 852 1 1 7.02
World Cup - Qualification EuropeNetherlands 6 334 0 0 7.04
Şut13%46 isabet
Kilit pas28
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan209%56
Müdahale86
Faul5442 kazanılan
Ofsayt6
İlk 114110 yedek
G+A / 900.15
Kart9
2023/24 2 71 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 2 71 0 0 6.60
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
Faul3
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
Kart2
2022/23 33 2.936 1 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 22 1.956 1 2 7.03
UEFA Champions LeagueAjax 6 530 0 0 6.38
World CupNetherlands 3 270 0 0 7.07
UEFA Europa LeagueAjax 2 180 0 0 6.85
Şut17%29 isabet
Kilit pas9
Drible15%60 başarı
İkili kazanılan130%53
Müdahale43
Faul4426 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.09
Kart4
2021/22 39 3.124 3 2 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 31 2.554 3 2 7.41
UEFA Champions LeagueAjax 8 570 0 0 7.00
Şut19%47 isabet
Kilit pas16
Drible34%74 başarı
İkili kazanılan208%65
Müdahale85
Faul3639 kazanılan
İlk 11354 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2020/21 34 1.964 1 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 25 1.513 1 0 6.97
UEFA Europa LeagueAjax 5 450 0 0 6.76
UEFA Champions LeagueAjax 4 1 0 0
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible37%76 başarı
İkili kazanılan115%56
Müdahale42
Faul1611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112113 yedek
G+A / 900.05
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 117718 yedek girdi
KART18
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 74 4-2-3-1 — 15 4-4-2 — 6 95 maç
  • 4-3-374%78
  • 4-2-3-115%16
  • 4-4-26%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.05.2026 Paris Saint GermainA 1-1 54 1 6.6
14.03.2026 EvertonH 2-0 38 6.5
11.03.2026 Bayer LeverkusenA 1-1 84 1 6.5
04.03.2026 BrightonA 0-1 91 1 7.2
01.03.2026 ChelseaH 2-1 86 1 2 7.5
22.02.2026 TottenhamA 1-4 57 1 6.7
18.02.2026 WolvesA 2-2 90 6.3
12.02.2026 BrentfordA 1-1 94 6.7
07.02.2026 SunderlandH 3-0 92 7.0
31.01.2026 LeedsA 0-4 86 1 7.0
25.01.2026 Manchester UnitedH 2-3 94 5.9
20.01.2026 InterA 1-3 64 1 1 5.9
17.01.2026 Nottingham ForestA 0-0 96 1 6.7
08.01.2026 LiverpoolH 0-0 90 7.0
03.01.2026 BournemouthA 2-3 90 6.7
30.12.2025 Aston VillaH 4-1 83 1 1 6.9
20.12.2025 EvertonA 0-1 90 1 6.9
13.12.2025 WolvesH 2-1 90 1 6.9
06.12.2025 Aston VillaA 2-1 90 1 6.6
03.12.2025 BrentfordH 2-0 46 6.7
30.11.2025 ChelseaA 1-1 90 1 7.2
26.11.2025 Bayern MünchenH 3-1 81 1 1 7.9
23.11.2025 TottenhamH 4-1 90 1 3 6.3
17.11.2025 LithuaniaH 4-0 64 1 7.0
14.11.2025 PolandA 1-1 90 7.2
08.11.2025 SunderlandA 2-2 90 6.5
04.11.2025 Slavia PrahaA 0-3 73 6.9
01.11.2025 BurnleyA 0-2 90 2 6.3
26.10.2025 Crystal PalaceH 1-0 90 7.2
21.10.2025 Atletico MadridH 4-0 83 1 6.9
18.10.2025 FulhamA 0-1 90 7.2
12.10.2025 FinlandH 4-0 62 1 6.9
09.10.2025 MaltaA 0-4 90 7.2
04.10.2025 West HamH 2-0 90 2 7.7
01.10.2025 Olympiakos PiraeusH 2-0 32 6.9
28.09.2025 NewcastleA 1-2 100 2 6.9
21.09.2025 Manchester CityH 1-1 80 6.6
16.09.2025 Athletic ClubA 0-2 97 7.5
13.09.2025 Nottingham ForestH 3-0 90 1 7.2
07.09.2025 LithuaniaA 2-3 28 6.9
04.09.2025 PolandH 1-1
31.08.2025 LiverpoolA 1-0 90 6.2
23.08.2025 LeedsH 5-0 64 2 1 3 10.0
17.08.2025 Manchester UnitedA 0-1 26 6.3
11.05.2025 LiverpoolA 2-2
07.05.2025 Paris Saint GermainA 2-1 83 1 6.9
29.04.2025 Paris Saint GermainH 0-1 83 6.6
23.04.2025 Crystal PalaceH 2-2 90 1 6.9
20.04.2025 IpswichA 0-4
16.04.2025 Real MadridA 1-2 89 1 6.7
12.04.2025 BrentfordH 1-1 21 6.2
08.04.2025 Real MadridH 3-0 89 7.7
05.04.2025 EvertonA 1-1 29 6.9
01.04.2025 FulhamH 2-1 77 1 6.9
16.03.2025 ChelseaH 1-0 95 7.2
12.03.2025 PSV EindhovenH 2-2 11 6.2
09.03.2025 Manchester UnitedA 1-1 90 1 7.5
04.03.2025 PSV EindhovenA 1-7 77 1 1 7.7
26.02.2025 Nottingham ForestA 0-0 85 7.5
22.02.2025 West HamH 0-1 90 7.5
ŞUT25
GOL3
xG4.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%12.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
66' · xG 0.268 · GOL 37' · xG 0.128 52' · xG 0.144 90' · xG 0.103 81' · xG 0.071 61' · xG 0.201 20' · xG 0.028 7' · xG 0.189 64' · xG 0.458 74' · xG 0.343 30' · xG 0.041 4' · xG 0.116 90' · xG 0.31 70' · xG 0.233 66' · xG 0.028 19' · xG 0.158 60' · xG 0.068 59' · xG 0.463 5' · xG 0.066 5' · xG 0.097 39' · xG 0.092 29' · xG 0.297 56' · xG 0.396 · GOL 56' · xG 0.2 34' · xG 0.218 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 12 (%48) Asist sonrası — 10 (%40) Açık oyun — 3 (%12) 25 şut
  • Korner12%48
  • Asist sonrası10%40
  • Açık oyun3%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%48) Kafa — 11 (%44) Sol ayak — 1 (%4) Diğer — 1 (%4) 25 şut
  • Sağ ayak12%48
  • Kafa11%44
  • Sol ayak1%4
  • Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 6 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 4 %16
  • 16-30' 4 %16
  • 31-45' 3 %12
  • 46-60' 5 %20
  • 61-75' 6 %24
  • 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI1183 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 14 15 15 15 16 17 17 17 17 17 18 18 18 19 19 20 20 21 21 22 23 23 25 25 27 28 28 28 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 19 20 22 25 26
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1183
Pas 766 Pas — 766 (%68) Top k… 57 Top kazanma — 57 (%5) Top t… 55 Top teması — 55 (%5) Müdaha… 50 Müdahale — 50 (%4) Uzakl… 46 Uzaklaştırma — 46 (%4) Faul 41 Faul — 41 (%4) Hava topu — 36 (%3) Çalım — 30 (%3) Top kaptırma — 23 (%2) Korner kazandırma — 18 (%2)
  • Pas766%68
  • Top kazanma57%5
  • Top teması55%5
  • Müdahale50%4
  • Uzaklaştırma46%4
  • Faul41%4
  • Hava topu36%3
  • Çalım30%3
  • Top kaptırma23%2
  • Korner kazandırma18%2
PİYASA DEĞERİ€70.00M+27.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ66
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 197 maç
Arsenal 85maç 2023–2025
Netherlands 9maç 2022–2024
Ajax 103maç 2020–2022
Jong Ajax 2018
Ajax U19 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-14 Ajax Arsenal € 40M
2020-09-18 Ajax U21 Ajax -
2019-01-01 Ajax U19 Ajax U21 -
2018-07-01 Ajax U17 Ajax U19 -
2016-07-01 Ajax Youth Ajax U17 -
2014-07-01 Feyenoord Youth Ajax Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 12 maç
04.2026 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 2 maç
04.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
01.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 3 maç
05.2024 Maç eksiğiŞüpheli 2 maç
04.2024 Maç eksiğiKadroda yok 1 maç
04.2024 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
04.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 41 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2483 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.6Premier League 2025
PERFORMANS58.72483 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 80.9
Ofansif bek 80.3
Klasik stoper 79.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %60
Dakika %80
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %59
Dakika %93
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 39 42 93
Performans skoru 58.7 74 79
Müdahale / 90 2.21 3 74
İkili mücadele kazanma 57.49 58 99
Pas arası / 90 0.83 1.9 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam