LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas13.75 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili13.75 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.11
Asist
0.000.18
Şut
0.000.58
Kilit pas
3.751.09
Başarılı dripling
0.000.58
Kazanılan ikili
3.754.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
UEFA Europa Conference League2025 · AZ Alkmaar · 14 maç
1gol76.
4asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
U19 Divisie 1None · Netherlands
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Netherlands
🏆
U19 Divisie 12016/2017 · Netherlands
🏆
U19 Divisie 12015/2016 · Netherlands
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2024/2025 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
3
24
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%33
Faul1
İlk 1112 yedek
2025/26
49
3.706
5
9
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%62 isabet
Kilit pas48
Drible26%60 başarı
İkili kazanılan168%51
Müdahale85
Faul4815 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11436 yedek
G+A / 900.34
Kart11
2024/25
41
688
1
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale16
Faul115 kazanılan
İlk 11734 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2023/24
19
465
1
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan24%60
Müdahale10
Faul73 kazanılan
İlk 11415 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2022/23
38
772
3
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas8
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan53%54
Müdahale22
Faul84 kazanılan
İlk 11434 yedek
G+A / 900.47
Kart3
2021/22
28
2.325
4
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%69 isabet
Kilit pas31
Drible43%78 başarı
İkili kazanılan181%58
Müdahale74
Faul4030 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11262 yedek
G+A / 900.15
Kart6
TOPLAM GOL5
İLK 115142 yedek girdi
KART14
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-150%54
- 4-3-335%38
- 3-4-34%4
- 5-3-22%2
- 4-1-3-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 5-2 | 6 | 0 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | UtrechtA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | FeyenoordA | 1-1 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | TwenteH | 2-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | GO Ahead EaglesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | HeerenveenH | 3-0 | 75 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 09.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 3-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | Fortuna SittardH | 2-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | GroningenA | 3-0 | 84 | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | Sparta PrahaA | 0-4 | 75 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | HeraclesH | 4-0 | 84 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 12.03.2026 | Sparta PrahaH | 2-1 | 42 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | 92 | 2 | 7.6 | ||
| 26.02.2026 | FC NoahH | 4-0 | 2↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 10↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 19.02.2026 | FC NoahA | 1-0 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | ExcelsiorA | 1-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | AjaxH | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 93 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | TelstarA | 0-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | PEC ZwolleA | 3-1 | 96 | – | 6.0 | ||
| 10.01.2026 | FC VolendamH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | Fortuna SittardA | 4-3 | 100 | 1 | 1 | 2 | 6.6 |
| 18.12.2025 | JagielloniaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.12.2025 | DritaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.11.2025 | TwenteA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.11.2025 | ShelbourneH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 23.11.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-5 | 90 | – | 5.5 | ||
| 06.11.2025 | Crystal PalaceA | 3-1 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Sparta RotterdamA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | UtrechtH | 4-1 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.10.2025 | Slovan BratislavaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | AjaxA | 0-2 | 73 | – | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | AEK LarnacaA | 4-0 | 97 | – | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | NEC NijmegenA | 2-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 24.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | FeyenoordH | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | HeraclesA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 60 | 2 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | Levski SofiaH | 4-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 21.08.2025 | Levski SofiaA | 0-2 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | FC VolendamA | 2-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2025 | FC VaduzA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | GroningenH | 4-1 | 77 | – | 7.9 | ||
| 07.08.2025 | FC VaduzH | 3-0 | 87 | 1 | – | 6.9 | |
| 31.07.2025 | IlvesH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 10.0 |
| 24.07.2025 | IlvesA | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | TwenteH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | HeerenveenH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Almere City FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | TwenteA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | GroningenH | 3-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | NAC BredaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | HeraclesA | 1-0 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT20
GOL3
xG3.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%45
- Açık oyun6%30
- Taç sonrası3%15
- Korner2%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%75
- Sağ ayak4%20
- Diğer1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 4 %20
- 46-60' 3 %15
- 61-75' 9 %45
- 76-90+' 2 %10
PİYASA DEĞERİ€4.50M+200.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-06
Sporting B
→
PEC Zwolle
free transfer
Sporting B
→
PEC Zwolle
free transfer
2020-06-30
Orihuela CF
→
Sporting B
End of loan
Orihuela CF
→
Sporting B
End of loan
2020-01-20
Sporting CP U23
→
Orihuela CF
loan transfer
Sporting CP U23
→
Orihuela CF
loan transfer
2018-07-19
Ajax U21
→
Sporting CP U23
free transfer
Ajax U21
→
Sporting CP U23
free transfer
2017-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2016-07-01
Ajax U18
→
Ajax U19
-
Ajax U18
→
Ajax U19
-
2015-07-01
Ajax U17
→
Ajax U18
-
Ajax U17
→
Ajax U18
-
2014-07-01
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2024
Ayak sakatlığıŞüpheli
14 maç
09.2023
Ayak sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2021
Hand InjuryKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2476 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.1Eredivisie 2025
PERFORMANS58.62476 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
83.4
Defansif bek
80.8
Ayağı iyi stoper
79.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%50
Dakika
%87
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%59
Dakika
%93
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
78
100
Müdahale / 90
2.22
2.5
89
Pas hacmi / 90
46.34
48
96
Kilit pas / 90
1.09
1.4
78
Asist / 90
0.18
0.22
82
Performans skoru
58.6
74
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
George ThomasonWrexham · 24
%95
2gol
4asist
66scout
Championship
Ricardo ChávezMonterrey · 31
%74
2gol
3asist
60scout
Liga MX
Lilian RaolisoaAngers · 25
%68
1gol
4asist
70scout
€200K
Ligue 1
Jonas Lange HjorthKFUM Oslo · 24
%64
2gol
4asist
61scout
Eliteserien
Darlin YongwaLorient · 25
%63
0gol
1asist
65scout
Ligue 1
Robin FellhauerFC Augsburg · 27
%61
3gol
2asist
66scout
€3.50M
Bundesliga
Markus KarlssonHammarby FF · 21
%60
3gol
1asist
76scout
Allsvenskan
Rodrigo PinheiroFamalicao · 23
%60
3gol
2asist
68scout
€3.50M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

