Spain · Midfielder
Roberto Sierra Giménez
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Şut12.25 / 90
Kilit pas12.25 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.251.05
Kilit pas
2.251.22
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆
La Liga2022/2023 · Spain
🏆
Super Cup2022/2023 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆
La Liga2018/2019 · Spain
🏆
Super Cup2018/2019 · Spain
🏆
Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2018 · World
🏆
Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆
La Liga2017/2018 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2017 · World
🏆
Super Cup2016/2017 · Spain
🏆
Copa del Rey2016/2017 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2016 · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2015 Japan · World
🏆
La Liga2015/2016 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2015/2016 · Europe
🏆
Copa del Rey2015/2016 · Spain
🏆
UEFA Champions League2014/2015 · Europe
🏆
Copa del Rey2014/2015 · Spain
🏆
La Liga2014/2015 · Spain
🏆
UEFA U21 Championship2013 Israel · Europe
🏆
Copa Catalunya2013/2014 · Spain
🏆
Super Cup2013/2014 · Spain
🏆
La Liga2012/2013 · Spain
🏆
UEFA U19 Championship2011 Romania · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2011 Japan · World
🏆
Super Cup2011/2012 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2011/2012 · Europe
🏆
Copa del Rey2011/2012 · Spain
🏆
Audi Cup2011 · World
🏆
La Liga2010/2011 · Spain
🏆
UEFA Champions League2010/2011 · Europe
🏆
Super Cup2010/2011 · Spain
🥈
Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2011/2012 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2010/2011 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
1
40
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
2025/26
27
572
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas9
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan22%42
Müdahale7
Faul109 kazanılan
İlk 11621 yedek
Kart4
Kaptan4maçta
2024/25
15
696
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas14
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan38%58
Müdahale14
Faul714 kazanılan
İlk 1187 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2023/24
35
1.065
3
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas13
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan45%51
Müdahale18
Faul138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111223 yedek
G+A / 900.51
Kart7
Kaptan12maçta
2022/23
34
1.636
4
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas17
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan54%48
Müdahale28
Faul2212 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111915 yedek
G+A / 900.39
Kart4
Kaptan7maçta
2021/22
13
568
2
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan20%62
Müdahale5
Faul15 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1167 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2020/21
19
1.126
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas15
Drible10%91 başarı
İkili kazanılan48%62
Müdahale15
Faul813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11118 yedek
G+A / 900.24
Kart2
TOPLAM GOL11
İLK 114873 yedek girdi
KART17
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-366%57
- 4-2-3-138%33
- 3-1-4-25%4
- 3-4-2-14%3
- 4-2-2-22%2
- 3-2-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San DiegoA | 3-1 | 40↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | CremoneseA | 1-4 | 1↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | ParmaH | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | VeronaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | NapoliH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | InterHC | 3-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | UdineseA | 0-0 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | PisaH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | AS RomaH | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | CagliariA | 1-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | LecceH | 3-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | JuventusA | 0-2 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 18.02.2026 | AC MilanAC | 1-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | FiorentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | AtalantaH | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | TorinoH | 6-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 19.01.2026 | LazioA | 0-3 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | AC MilanH | 1-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | BolognaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | PisaA | 0-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | LecceA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | CremoneseHC | 1-1 | 21 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | FiorentinaAC | 1-2 | 89 | 3 | 6.2 | ||
| 15.09.2025 | GenoaH | 1-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | BolognaA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | LazioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | SudtirolH | 3-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | TorinoH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | MonzaA | 1-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | EmpoliH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | AC MilanA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2024 | LecceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2024 | InterA | 2-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | AS RomaH | 2-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2024 | TorinoA | 1-0 | 37 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | ParmaH | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2024 | NapoliA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | VeronaH | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.09.2024 | AtalantaA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2024 | BolognaH | 2-2 | 88 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | UdineseA | 1-0 | 27↑ | – | 7.5 | ||
| 26.08.2024 | CagliariA | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | SevillaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Rayo VallecanoHC | 3-0 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 16.05.2024 | AlmeriaAC | 0-2 | 69 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.05.2024 | Real SociedadH | 2-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | GironaAC | 4-2 | 79 | 1 | 6.5 | ||
| 29.04.2024 | ValenciaH | 4-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | Real MadridA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | CadizAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.04.2024 | Paris Saint GermainAC | 2-3 | 61 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | Las PalmasHC | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | Atletico MadridAC | 0-3 | 77 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2024 | NapoliH | 3-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.03.2024 | MallorcaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | Athletic ClubA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | GetafeH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2024 | NapoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | Real BetisA | 2-4 | –↑ | – | – |
ŞUT8
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%50
- Korner3%38
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%62
- Kafa2%25
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
AKSİYON HARİTASI562 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR562
- Pas418%77
- Top kazanma24%4
- Top teması24%4
- Faul17%3
- Uzaklaştırma16%3
- Hava topu15%3
- Çalım10%2
- Top kaptırma7%1
- Müdahale6%1
- İkili mücadele6%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
43 maç
12.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
15 maç
10.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
8 maç
02.2025
SakatlıkŞüpheli
7 maç
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2023
Ayak sakatlığıKadroda yok
7 maç
11.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2022
Maç eksiğiKadroda yok
7 maç
09.2021
Stomach DisorderKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2025 · Como
1sarı · 3 maç
🟨
Coppa Italia2025 · Como
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 515 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.6Serie A 2025
PERFORMANS46.4515 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
55.6
Klasik stoper
49.3
Ofansif bek
48.3
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%23
Performans
%35
Dakika
%42
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%33
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
68.5
62
100
Performans skoru
46.4
76
61
İkili mücadele kazanma
42.55
64
66
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Müdahale / 90
1.05
2.2
48
Pas arası / 90
0.7
1.8
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Damián RodríguezRacing Santander · 22
%95
0gol
1asist
65scout
€3.00M
Segunda División
Salvador ReyesLeon · 27
%77
0gol
2asist
57scout
Liga MX
Guilherme AranaAtletico-MG · 28
%75
1gol
1asist
57scout
Serie A
Pervis EstupiñánAC Milan · 27
%75
1gol
1asist
55scout
Serie A
Antonio BarrecaPadova · 30
%67
0gol
1asist
59scout
€300K
Serie B
Youssef Enriquez LekhedimAlaves · 20
%64
0gol
1asist
63scout
La Liga
Achraf HakimiParis Saint Germain · 27
%62
2gol
2asist
52scout
€80.00M
Ligue 1
Christian SørensenVejle · 33
%60
0gol
3asist
55scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


