M. Biereth
Denmark · Attacker

M. Biereth

YAŞ22
BOY187
KİLO69
KULÜPMonaco
DOĞUM YERİLondon
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.50 / 90
Şut23.00 / 90
Kazanılan ikili23.00 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.500.00
Şut 3.000.00
Kazanılan ikili 3.009.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Coupe de France2025 · Monaco · 3 maç 3gol6.
8. Ligue 12024 · Monaco · 16 maç 13gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2023/2024 · Austria
🏆 Cup2023/2024 · Austria
🥈 U18 Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
2021 0 2022 2 2023 3 2024 17 2025 4 2026 1
GolAsist
2026/27 5 90 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMonaco 2 60 1 0 6.95
Ligue 1Monaco 3 30 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan5%50
Müdahale2
Ofsayt1
İlk 1123 yedek
G+A / 901.0
2025/26 44 1.195 2 2 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 34 1.065 2 2 6.52
UEFA Champions LeagueMonaco 10 130 0 0 6.33
Şut13%62 isabet
Kilit pas17
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan41%28
Müdahale12
Faul1915 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111331 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2024/25 27 1.876 15 2 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 17 1.237 13 2 7.41
UEFA Champions LeagueSturm Graz 6 474 2 0 6.73
World Cup - Qualification EuropeDenmark 2 83 0 0 6.60
UEFA Champions LeagueMonaco 2 82 0 0 6.60
Şut39%72 isabet
Kilit pas26
Drible4%20 başarı
İkili kazanılan75%37
Müdahale7
Faul2938 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 11243 yedek
G+A / 900.82
2023/24 4 246 3 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz 4 246 3 0 7.12
Şut7%86 isabet
Kilit pas6
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan6%32
Müdahale1
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 901.1
2022/23 9 249 2 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 9 249 2 0 7.01
Şut8%88 isabet
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan17%45
Müdahale2
Faul26 kazanılan
İlk 1127 yedek
G+A / 900.72
Kart1
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 1 0 0 0
TOPLAM GOL3514 penaltı
İLK 114243 yedek girdi
KART2
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR35 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 9 61-75' — 4 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 3 %9
  • 46-60' 9 %26
  • 61-75' 4 %11
  • 76-90+' 15 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 3-4-2-1 — 17 4-4-2 — 10 4-3-1-2 — 6 4-2-2-2 — 5 4-3-3 — 3 75 maç
  • 4-2-3-134%45
  • 3-4-2-117%23
  • 4-4-210%13
  • 4-3-1-26%8
  • 4-2-2-25%7
  • 4-3-33%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Paris Saint GermainA 1-2 0 0
30.08.2026 MarseilleH 2-0 9 6.5
27.08.2026 Gornik ZabrzeH 4-1 13 1 6.7
23.08.2026 Le HavreA 0-1 21 6.9
20.08.2026 Gornik ZabrzeA 2-3 47 1 1 7.2
17.05.2026 StrasbourgA 5-4 12 6.5
10.05.2026 LilleH 0-1 10 6.3
02.05.2026 MetzA 1-2 22 6.3
25.04.2026 ToulouseA 2-2 2
19.04.2026 AuxerreH 2-2 1
10.04.2026 Paris FCA 4-1 2
05.04.2026 MarseilleH 2-1 8 6.3
22.03.2026 LyonA 1-2 5
14.03.2026 Stade Brestois 29H 2-0 18 6.9
06.03.2026 Paris Saint GermainA 1-3 4
28.02.2026 AngersH 2-0 9 6.5
25.02.2026 Paris Saint GermainA 2-2 15 6.2
21.02.2026 LensA 2-3 2
17.02.2026 Paris Saint GermainH 2-3 0
13.02.2026 NantesH 3-1 12 6.7
08.02.2026 NiceA 0-0 17 6.3
31.01.2026 RennesH 4-0 35 2 1 7.3
28.01.2026 JuventusH 0-0
24.01.2026 Le HavreA 0-0
20.01.2026 Real MadridA 6-1
16.01.2026 LorientH 1-3 62 1 6.5
03.01.2026 LyonH 1-3 77 6.3
14.12.2025 MarseilleA 1-0 8 1 6.9
09.12.2025 GalatasarayH 1-0 13 6.5
05.12.2025 Stade Brestois 29A 1-0 90 3 6.3
29.11.2025 Paris Saint GermainH 1-0 12 6.2
26.11.2025 PafosA 2-2 1
22.11.2025 RennesA 4-1 29 1 1 7.3
18.11.2025 ScotlandA 4-2 9 6.5
08.11.2025 LensH 1-4 61 6.7
04.11.2025 Bodo/GlimtA 0-1 17 6.3
01.11.2025 Paris FCH 0-1 45 6.2
29.10.2025 NantesA 3-5 24 6.3
25.10.2025 ToulouseH 1-0
22.10.2025 TottenhamH 0-0 13 6.3
18.10.2025 AngersA 1-1 62 6.9
05.10.2025 NiceH 2-2 69 6.2
01.10.2025 Manchester CityH 2-2 8 6.5
27.09.2025 LorientA 3-1 45 6.0
21.09.2025 MetzH 5-2 68 1 2 7.3
18.09.2025 Club Brugge KVA 4-1 63 1 6.2
13.09.2025 AuxerreA 1-2 78 1 5.9
05.09.2025 ScotlandH 0-0 74 6.7
31.08.2025 StrasbourgH 3-2 79 6.6
24.08.2025 LilleA 1-0 17 1 6.0
16.08.2025 Le HavreH 3-1 80 1 6.7
17.05.2025 LensA 4-0
10.05.2025 LyonH 2-0 76 1 7.0
03.05.2025 Saint EtienneA 1-3 14 6.6
26.04.2025 Le HavreA 1-1 90 1 2 7.3
19.04.2025 StrasbourgH 0-0 89 1 6.9
12.04.2025 MarseilleH 3-0 70 1 6.9
05.04.2025 Stade Brestois 29A 2-1 90 6.3
29.03.2025 NiceH 2-1 76 1 2 7.2
15.03.2025 AngersA 0-2 89 1 2 8.0
ŞUT19
GOL2
xG3.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.047 64' · xG 0.143 90' · xG 0.168 12' · xG 0.039 90' · xG 0.513 · GOL 89' · xG 0.081 71' · xG 0.048 43' · xG 0.146 38' · xG 0.03 14' · xG 0.037 10' · xG 0.043 36' · xG 0.241 28' · xG 0.92 · GOL 45' · xG 0.063 16' · xG 0.054 90' · xG 0.371 65' · xG 0.303 10' · xG 0.084 18' · xG 0.082
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%58) Açık oyun — 4 (%21) Korner — 2 (%11) Duran top — 1 (%5) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası11%58
  • Açık oyun4%21
  • Korner2%11
  • Duran top1%5
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%68) Kafa — 5 (%26) Sol ayak — 1 (%5) 19 şut
  • Sağ ayak13%68
  • Kafa5%26
  • Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 3 %16
  • 31-45' 4 %21
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 5 %26
AKSİYON HARİTASI406 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 10 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %68 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR406
Pas 193 Pas — 193 (%52) Hava topu 46 Hava topu — 46 (%12) Top teması 42 Top teması — 42 (%11) Top kaza… 21 Top kazanma — 21 (%6) Faul 18 Faul — 18 (%5) Top… 17 Top kaptırma — 17 (%5) Müdahale — 9 (%2) Kurtarılan şut — 9 (%2) Ofsayt — 9 (%2) Çalım — 9 (%2)
  • Pas193%52
  • Hava topu46%12
  • Top teması42%11
  • Top kazanma21%6
  • Faul18%5
  • Top kaptırma17%5
  • Müdahale9%2
  • Kurtarılan şut9%2
  • Ofsayt9%2
  • Çalım9%2
PİYASA DEĞERİ€18.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 90 maç
Monaco 68maç 2024–2026
Sturm Graz 10maç 2023–2024
Denmark 2maç 2024
Waalwijk 9maç 2022
Arsenal 1maç 2021
Fulham U21 2020
Fulham U18 2017–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-11 Sturm Graz Monaco €13.00m
2024-07-08 Arsenal U21 Sturm Graz €9.00m
2024-06-30 Sturm Graz Arsenal U21 End of loan
2024-01-19 Arsenal U21 Sturm Graz loan transfer
2024-01-18 Motherwell FC Arsenal U21 End of loan
2023-08-03 Arsenal U21 Motherwell FC loan transfer
2023-06-30 RKC Waalwijk Arsenal U21 End of loan
2022-07-01 Arsenal U21 RKC Waalwijk loan transfer
2021-07-30 Fulham U18 Arsenal U23 ?
2019-07-01 Fulham Youth Fulham U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
02.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
02.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1065 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.4Ligue 1 2025
PERFORMANS44.81065 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 68.6
Bağlantı kuran forvet 67.5
Çizgi kanadı 63.2
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %54
Dakika %74
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %60
Dakika %80
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 82 76 100
Ortalama rating 6.52 7.15 91
Performans skoru 44.8 76 59
Asist / 90 0.17 0.2 85
Müdahale / 90 0.93 1.4 66
İkili mücadele kazanma 29.6 50 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam