LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 2A
Gol20.16 / 90
Asist20.16 / 90
Şut161.29 / 90
Kilit pas131.05 / 90
Başarılı dripling70.56 / 90
Kazanılan ikili493.95 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2025 · 46 forvetler
- Gol 0.16 %24
- Şut 1.3 %27
- Asist 0.16 %60
- Kilit pas 1.05 %49
- Drible 0.56 %40
- İkili mücadele %34 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1116 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Tipsport Malta Cup2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2019/2020 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2019 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
27
1.116
2
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%56 isabet
Kilit pas13
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan49%34
Müdahale15
Faul2210 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 111017 yedek
G+A / 900.32
Kart41
2024/25
27
1.438
4
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%36 isabet
Kilit pas17
Drible10%31 başarı
İkili kazanılan67%39
Müdahale19
Faul3015 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111512 yedek
G+A / 900.44
Kart5
2020/21
4
206
0
1
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas5
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 1122 yedek
G+A / 900.44
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112629 yedek girdi
KART9
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%39
- 4-3-314%27
- 4-4-211%22
- 4-3-1-22%4
- 4-4-1-12%4
- 5-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Orgryte ISH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | IFK GoteborgA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | SiriusH | 1-2 | 30↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | Mjallby AIFA | 2-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Malmo FFH | 0-2 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | GaisA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | BK HackenA | 2-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 22.09.2025 | AIK StockholmH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-4 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2025 | Osters IFA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 02.08.2025 | IF BrommapojkarnaA | 6-4 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | Degerfors IFA | 0-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 21.07.2025 | IFK VarnamoH | 3-1 | 77 | 3 | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | Malmo FFA | 3-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 07.07.2025 | IF BrommapojkarnaH | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 30.06.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 31.05.2025 | GaisH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2025 | SiriusA | 1-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Degerfors IFH | 1-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 11.05.2025 | Hammarby FFA | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | BK HackenH | 0-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-3 | 75 | 1 | – | 6.6 | |
| 24.04.2025 | IFK GoteborgH | 2-3 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | HalmstadH | 3-0 | 1↑ | 1 | – | – | |
| 12.04.2025 | IF ElfsborgA | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | Osters IFH | 4-3 | 24↑ | – | 6.0 | ||
| 10.11.2024 | Djurgardens IFA | 3-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 04.11.2024 | AIK StockholmH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | IFK VarnamoA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 21.10.2024 | IF BrommapojkarnaH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | IFK GoteborgH | 0-2 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 03.10.2024 | SiriusH | 0-2 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 19.09.2024 | IF ElfsborgA | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.09.2024 | Hammarby FFA | 1-1 | 27↑ | 2 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | BK HackenH | 3-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-2 | 27↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.08.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 03.08.2024 | GaisA | 0-1 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 27.07.2024 | Kalmar FFH | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.07.2024 | Djurgardens IFH | 1-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.06.2024 | SiriusA | 5-1 | 78 | 4 | 6.7 | ||
| 27.05.2024 | IFK VarnamoH | 0-4 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 19.05.2024 | IF BrommapojkarnaA | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | Kalmar FFA | 1-1 | 86 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 12.05.2024 | Hammarby FFH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 05.05.2024 | AIK StockholmA | 6-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | BK HackenA | 1-2 | 65 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 25.04.2024 | IF ElfsborgH | 4-2 | 84 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 20.04.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | 89 | 4 | 6.2 | ||
| 14.04.2024 | GaisH | 1-0 | 80 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 06.04.2024 | Mjallby AIFA | 3-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 30.03.2024 | Malmo FFH | 1-5 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.07.2020 | IF ElfsborgA | 1-0 | 35↑ | 3 | 6.3 | ||
| 28.06.2020 | AIK StockholmA | 2-2 | 37↑ | 0 | 6.3 | ||
| 18.06.2020 | BK HackenA | 1-1 | 62 | 2 | 6.2 | ||
| 15.06.2020 | Mjallby AIFH | 2-0 | 72 | 1 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Superliga2020 · Aalborg
1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1116 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Allsvenskan 2025
PERFORMANS47.21116 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%55
Dakika
%71
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%63
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Keke ToppWerder Bremen · 21
%95
0gol
1asist
47scout
€3.00M
Bundesliga
Dylan NandínArouca · 23
%90
1gol
2asist
57scout
Primeira Liga
Thiago BorbasRB Bragantino · 23
%83
1gol
1asist
51scout
Serie A
Daniel JebbisonPreston · 22
%80
6gol
2asist
64scout
Championship
Elias AchouriFC Copenhagen · 26
%71
1gol
2asist
47scout
UEFA Champions League
Benito RamanKV Mechelen · 31
%68
2gol
3asist
54scout
Jupiler Pro League
Richard KoneQPR · 22
%61
10gol
2asist
65scout
Championship
Boulaye DiaLazio · 29
%60
1gol
2asist
51scout
€7.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


