LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.82 / 90
Başarılı dripling10.41 / 90
Kazanılan ikili156.14 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 25 defanslar
- Müdahale 3.68 %100
- Pas arası 1.23 %54
- Blok 0.82 %96
- İkili mücadele %62 %71
- Pas isabeti %79 %4
- Faul (az iyi) 2.05 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 220 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coupe de France2021 · Monaco · 3 maç
2asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2024 · World
🏆
Gaúcho 12021 · Brazil
🥈
Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2023 · World · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
335
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan15%52
Müdahale9
Faul82 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
Kart1
2025/26
23
1.190
0
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas15
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan76%51
Müdahale41
Faul287 kazanılan
İlk 11158 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2024/25
40
2.858
1
5
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas31
Drible34%55 başarı
İkili kazanılan192%56
Müdahale98
Faul4031 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11328 yedek
G+A / 900.19
Kart91
2023/24
25
1.648
3
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas19
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan106%43
Müdahale60
Faul4517 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11205 yedek
G+A / 900.22
Kart61
2022/23
40
2.774
1
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas31
Drible34%47 başarı
İkili kazanılan186%51
Müdahale99
Faul4221 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11319 yedek
G+A / 900.16
Kart61
2021/22
55
3.313
5
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas42
Drible63%57 başarı
İkili kazanılan238%52
Müdahale92
Faul6234 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113619 yedek
G+A / 900.22
Kart10
2020/21
11
377
1
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan23%44
Müdahale9
Faul94 kazanılan
İlk 1156 yedek
G+A / 900.24
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 1111134 yedek girdi
KART35
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 4 %44
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-166%50
- 4-4-229%22
- 3-4-2-121%16
- 4-2-2-29%7
- 4-1-4-15%4
- 3-4-1-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Paris Saint GermainA | 1-2 | 52 | 0 | 5.9 | ||
| 30.08.2026 | MarseilleH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.08.2026 | Gornik ZabrzeH | 4-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Le HavreA | 0-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 20.08.2026 | Gornik ZabrzeA | 2-3 | 47 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 15 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | AngersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2026 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 70 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | NantesH | 3-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | NiceA | 0-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | RennesH | 4-0 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 28.01.2026 | JuventusH | 0-0 | 80 | 3 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Le HavreA | 0-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 20.01.2026 | Real MadridA | 6-1 | 61 | – | 5.6 | ||
| 16.01.2026 | LorientH | 1-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | MarseilleA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | GalatasarayH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.12.2025 | Stade Brestois 29A | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Paris Saint GermainH | 1-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | PafosA | 2-2 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | RennesA | 4-1 | 20↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 01.10.2025 | Manchester CityH | 2-2 | 22 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | LorientA | 3-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 18.09.2025 | Club Brugge KVA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | AuxerreA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.08.2025 | LilleA | 1-0 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | Le HavreH | 3-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | LensA | 4-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | LyonH | 2-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Le HavreA | 1-1 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | StrasbourgH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | MarseilleH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 05.04.2025 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | NiceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | AngersA | 0-2 | 68 | 2 | 7.2 | ||
| 07.03.2025 | ToulouseA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2025 | ReimsH | 3-0 | 74 | – | 7.6 | ||
| 22.02.2025 | LilleA | 2-1 | 89 | – | 7.9 | ||
| 15.02.2025 | NantesH | 7-1 | 61 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | BenficaH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | AuxerreH | 4-2 | 62 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | InterA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | RennesH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 21.01.2025 | Aston VillaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2025 | MontpellierA | 2-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 10.01.2025 | NantesA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.12.2024 | Paris Saint GermainH | 2-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.12.2024 | ArsenalA | 3-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | ToulouseH | 2-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 01.12.2024 | MarseilleA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | BenficaH | 2-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.11.2024 | Stade Brestois 29H | 3-2 | 80 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2024 | StrasbourgA | 1-3 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.11.2024 | BolognaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | NiceA | 2-1 | 49 | – | 5.3 | ||
| 22.10.2024 | FK Crvena ZvezdaH | 5-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2024 | LilleH | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Korner1%25
- Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%50
- Sağ ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
PİYASA DEĞERİ€20.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ39
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-01
Grêmio B
→
Grêmio
-
Grêmio B
→
Grêmio
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
10.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2024
Sırt sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2023
ConvalescenceKadroda yok
3 maç
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12026 · Monaco
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 611 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Ligue 1 2025
PERFORMANS78.4611 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
79.2
Agresif stoper
71.2
Defansif bek
70.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%97
Dakika
%47
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%96
Dakika
%62
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.62
1.4
100
Müdahale / 90
3.39
2.5
100
Asist / 90
0.29
0.22
100
Pas hacmi / 90
51.55
48
100
Performans skoru
78.4
74
100
Pas arası / 90
2.8
1.6
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
WilliamCruzeiro · 30
%95
0gol
6asist
69scout
Serie A
Davis OpokuOH Leuven · 18
%82
0gol
2asist
72scout
Jupiler Pro League
Denzel De RoeveBrann · 21
%80
0gol
1asist
74scout
UEFA Europa League
Mauro JúniorPSV Eindhoven · 26
%74
1gol
9asist
68scout
€17.00M
Eredivisie
Kassoum OuattaraMonaco · 21
%73
0gol
3asist
69scout
€12.00M
Ligue 1
Oliver ZandénIF Brommapojkarna · 24
%73
0gol
4asist
77scout
Allsvenskan
Gabriel SuazoSevilla · 28
%64
0gol
2asist
68scout
€7.00M
La Liga
Maximiliano AraújoSporting CP · 25
%60
1gol
1asist
61scout
€25.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

