Wilfried Singo
Côte d'Ivoire · Defender

Wilfried Singo

YAŞ25
BOY190
KİLO79
DOĞUM YERİGrand-Béréby
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.68 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling42.73 / 90
Kazanılan ikili64.09 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.00
Asist 0.000.00
Şut 0.680.00
Kilit pas 0.000.00
Başarılı dripling 2.730.00
Kazanılan ikili 4.092.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2024 · World
🏆 CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🥈 Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
2020 3 2021 7 2022 3 2023 2 2024 6 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 7 168 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupIvory Coast 4 132 0 0 6.45
Süper LigGalatasaray 3 36 0 0 6.32
Şut1
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan7%58
Müdahale1
Faul4
İlk 1143 yedek
2025/26 33 1.367 2 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 2 0 0 0
Süper LigGalatasaray 23 950 2 1 6.87
UEFA Champions LeagueGalatasaray 8 417 0 0 6.68
Şut13%15 isabet
Kilit pas4
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan96%67
Müdahale28
Faul1724 kazanılan
İlk 111617 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2024/25 35 2.610 3 3 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 28 2.102 1 2 7.06
UEFA Champions LeagueMonaco 7 508 2 1 7.43
Şut14%50 isabet
Kilit pas9
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan162%60
Müdahale49
Faul4543 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11296 yedek
G+A / 900.21
Kart61
2023/24 29 2.376 1 1 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 25 2.187 1 1 7.31
Africa Cup of NationsIvory Coast 4 189 0 0 7.37
Şut21%38 isabet
Kilit pas17
Drible30%73 başarı
İkili kazanılan179%66
Müdahale39
Faul3639 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11254 yedek
G+A / 900.08
Kart81
2022/23 34 2.066 2 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 34 2.066 2 1 6.79
Şut21%48 isabet
Kilit pas23
Drible29%69 başarı
İkili kazanılan144%59
Müdahale27
Faul4235 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112410 yedek
G+A / 900.13
Kart8
2021/22 35 2.627 3 4 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 35 2.627 3 4 6.97
Şut30%23 isabet
Kilit pas24
Drible41%51 başarı
İkili kazanılan197%58
Müdahale55
Faul4359 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11323 yedek
G+A / 900.24
Kart51
2020/21 31 1.862 1 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 31 1.862 1 2 6.71
Şut6%17 isabet
Kilit pas24
Drible52%58 başarı
İkili kazanılan181%60
Müdahale29
Faul2750 kazanılan
İlk 112011 yedek
G+A / 900.15
Kart41
TOPLAM GOL15
İLK 1113451 yedek girdi
KART37
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 5 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 4 %27
  • 16-30' 4 %27
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 5 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 76 4-2-3-1 — 60 4-4-2 — 17 3-5-2 — 9 3-4-1-2 — 6 3-1-4-2 — 4 172 maç
  • 3-4-2-176%44
  • 4-2-3-160%35
  • 4-4-217%10
  • 3-5-29%5
  • 3-4-1-26%3
  • 3-1-4-24%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 GöztepeH 3-2 16 0 6.1
21.08.2026 Erzurumspor FKA 0-4 20 6.5
14.08.2026 Çorum FKH 2-2
30.06.2026 NorwayH 1-2
25.06.2026 CuraçaoA 0-2 0 0
20.06.2026 GermanyA 2-1 82 6.6
14.06.2026 EcuadorH 1-0 50 1 6.3
17.05.2026 KasimpasaA 1-0 90 2 6.7
09.05.2026 AntalyasporH 4-2
02.05.2026 SamsunsporA 4-1 14 6.2
26.04.2026 FenerbahceH 3-0
18.04.2026 GenclerbirligiA 1-2
12.04.2026 KocaelisporH 1-1 21 6.3
08.04.2026 GoztepeA 1-3 86 7.2
04.04.2026 TrabzonsporA 2-1 94 1 2 7.9
18.03.2026 LiverpoolA 4-0 91 6.3
14.03.2026 Istanbul BasaksehirH 3-0 79 1 2 8.9
10.03.2026 LiverpoolH 1-0 45 6.6
07.03.2026 BesiktasA 0-1 16 6.2
28.02.2026 AlanyasporH 3-1 88 6.9
25.02.2026 JuventusA 3-2
21.02.2026 KonyasporA 2-0 96 6.6
17.02.2026 JuventusH 5-2 11 1 6.3
13.02.2026 EyüpsporH 5-1 44 1 6.6
08.02.2026 RizesporA 0-3 9 6.3
01.02.2026 KayserisporH 4-0
28.01.2026 Manchester CityA 2-0
22.11.2025 GenclerbirligiH 3-2 40 2 6.5
09.11.2025 KocaelisporA 1-0 45 6.5
05.11.2025 AjaxA 0-3 90 7.3
01.11.2025 TrabzonsporH 0-0
04.10.2025 BesiktasH 1-1 26 6.5
30.09.2025 LiverpoolH 1-0 90 1 7.3
26.09.2025 AlanyasporA 0-1 90 1 1 7.6
22.09.2025 KonyasporH 3-1 90 7.0
18.09.2025 Eintracht FrankfurtA 5-1 90 1 6.3
13.09.2025 EyüpsporA 0-2 21 6.9
30.08.2025 RizesporH 3-1 1
24.08.2025 LilleA 1-0
16.08.2025 Le HavreH 3-1
17.05.2025 LensA 4-0 90 6.3
10.05.2025 LyonH 2-0 90 1 7.3
03.05.2025 Saint EtienneA 1-3 90 7.0
26.04.2025 Le HavreA 1-1 90 1 7.2
19.04.2025 StrasbourgH 0-0 90 7.2
12.04.2025 MarseilleH 3-0 90 1 7.2
05.04.2025 Stade Brestois 29A 2-1 90 6.9
29.03.2025 NiceH 2-1 90 1 7.3
15.03.2025 AngersA 0-2 90 7.3
07.03.2025 ToulouseA 1-1 8 1 6.7
28.02.2025 ReimsH 3-0
22.02.2025 LilleA 2-1 90 7.3
18.02.2025 BenficaA 3-3 90 6.2
21.01.2025 Aston VillaH 1-0 90 1 1 8.3
10.01.2025 NantesA 2-2 90 1 2 7.9
18.12.2024 Paris Saint GermainH 2-4 90 1 5.9
14.12.2024 ReimsA 0-0 90 7.3
07.12.2024 ToulouseH 2-0 90 1 1 8.0
01.12.2024 MarseilleA 2-1 90 6.9
27.11.2024 BenficaH 2-3 58 6.3
ŞUT14
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.047 72' · xG 0.024 57' · xG 0.222 · GOL 39' · xG 0.056 48' · xG 0.192 · GOL 35' · xG 0.029 11' · xG 0.01 8' · xG 0.011 60' · xG 0.07 26' · xG 0.125 6' · xG 0.075 17' · xG 0.048 45' · xG 0.052 12' · xG 0.094
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%36) Asist sonrası — 4 (%29) Açık oyun — 3 (%21) Taç sonrası — 1 (%7) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Korner5%36
  • Asist sonrası4%29
  • Açık oyun3%21
  • Taç sonrası1%7
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%57) Kafa — 3 (%21) Sol ayak — 3 (%21) 14 şut
  • Sağ ayak8%57
  • Kafa3%21
  • Sol ayak3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %29
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 1 %7
AKSİYON HARİTASI1097 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 12 12 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 17 18 19 22 25 26 35 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 14 14 14 15 15 16 18 22 23 24 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 7 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1097
Pas 802 Pas — 802 (%75) Top kazanma 65 Top kazanma — 65 (%6) Uzak… 53 Uzaklaştırma — 53 (%5) Hava topu — 37 (%3) Faul — 34 (%3) Top teması — 20 (%2) Korner kazandırma — 17 (%2) Müdahale — 16 (%2) Pas arası — 12 (%1) Çalım — 10 (%1)
  • Pas802%75
  • Top kazanma65%6
  • Uzaklaştırma53%5
  • Hava topu37%3
  • Faul34%3
  • Top teması20%2
  • Korner kazandırma17%2
  • Müdahale16%2
  • Pas arası12%1
  • Çalım10%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 204 maç
Galatasaray 34maç 2025–2026
Ivory Coast 8maç 2023–2026
Monaco 62maç 2023–2025
Torino 100maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-17 Torino Monaco €9.10m
2019-07-01 Torino U19 Torino -
2019-01-30 AS Denguélé Torino U19 €200k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Arka adale sakatlığıKadroda yok 4 maç
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 16 maç
01.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
01.2025 Sırt sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
08.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 4 maç
02.2024 Milli takım göreviKadroda yok 2 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 2 maç
09.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2022 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Newcastle United %17 2026-08-18
Inter Milan %28 2026-07-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 12023 · Monaco 8sarı · 25 maç
🟥 Ligue 12023 · Monaco 1kırmızı · 25 maç
🟥 Serie A2021 · Torino 1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 950 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.6Süper Lig 2025
PERFORMANS65.4950 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 77.7
Klasik stoper 73.0
Defansif bek 72.7
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %78
Dakika %59
Değer / getiri %37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %77
Dakika %71
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 60.06 62 97
Performans skoru 65.4 76 86
Dakika güvenliği 66.7 82 81
İkili mücadele kazanma 67 64 100
Ortalama rating 6.87 7.2 95
Müdahale / 90 1.52 2.2 69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam