LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 120 orta sahalar
- Kilit pas 0.66 %20
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %81 %32
- Top kapma 2.82 %71
- İkili mücadele %47 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1087 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
38
1.087
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas8
İkili kazanılan40%47
Müdahale15
Faul157 kazanılan
İlk 111226 yedek
Kart3
2024/25
34
659
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas6
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan24%40
Müdahale5
Faul84 kazanılan
İlk 11925 yedek
Kart3
2023/24
32
2.153
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7
Kilit pas19
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan92%49
Müdahale35
Faul1915 kazanılan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.08
Kart61
2022/23
39
3.130
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas24
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan139%47
Müdahale54
Faul3332 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11363 yedek
Kart3
2021/22
38
2.583
4
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas28
Drible34%57 başarı
İkili kazanılan181%51
Müdahale52
Faul3334 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112612 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2020/21
35
2.315
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas12
Drible37%77 başarı
İkili kazanılan152%51
Müdahale41
Faul3529 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11287 yedek
G+A / 900.04
Kart6
TOPLAM GOL5
İLK 1112179 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA61
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-179%42
- 3-5-250%27
- 3-4-1-239%21
- 4-2-3-19%5
- 3-4-37%4
- 4-4-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | JuventusH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | SassuoloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | UdineseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | InterH | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | CremoneseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | VeronaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | PisaA | 0-1 | 4↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | AC MilanA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | ParmaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | NapoliA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | LazioH | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | GenoaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | BolognaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | FiorentinaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | LecceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | ComoA | 6-0 | 67 | 1 | 5.3 | ||
| 18.01.2026 | AS RomaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | AtalantaA | 2-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | UdineseH | 1-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | VeronaA | 0-3 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | CagliariH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | SassuoloA | 0-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | CremoneseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | AC MilanH | 2-3 | 29 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | LecceA | 2-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | ComoH | 1-5 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | JuventusA | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | PisaH | 2-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | BolognaA | 0-0 | 57 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | NapoliH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | LazioA | 3-3 | 70 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2025 | ParmaA | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AtalantaH | 0-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | AS RomaA | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | InterA | 5-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 18.08.2025 | ModenaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | LecceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | VeneziaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2025 | UdineseH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | ComoA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | ParmaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | GenoaH | 1-1 | 30 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | AtalantaA | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2025 | CagliariH | 2-0 | 66 | 3 | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | FiorentinaA | 1-1 | 57 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | JuventusH | 1-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | ParmaH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | UdineseA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | BolognaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | EmpoliA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | GenoaA | 0-0 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | NapoliH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | MonzaH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Açık oyun1%20
- Korner1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
AKSİYON HARİTASI602 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR602
- Pas397%69
- Top kazanma46%8
- Uzaklaştırma29%5
- Top teması29%5
- Hava topu26%4
- Faul17%3
- Pas arası16%3
- Müdahale7%1
- İkili mücadele6%1
- Korner kazandırma5%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 216 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-24
Valenciennes B
→
Valenciennes FC
-
Valenciennes B
→
Valenciennes FC
-
2014-07-01
AS Nancy B
→
Valenciennes B
free transfer
AS Nancy B
→
Valenciennes B
free transfer
2012-07-01
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
2011-07-01
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
2010-07-01
AS Nancy Jugend
→
AS Nancy U17
-
AS Nancy Jugend
→
AS Nancy U17
-
2009-07-01
Wasquehal Jgd
→
AS Nancy Jugend
free transfer
Wasquehal Jgd
→
AS Nancy Jugend
free transfer
2008-07-01
Lambersart
→
Wasquehal Jgd
free transfer
Lambersart
→
Wasquehal Jgd
free transfer
2006-07-01
LOSC Lille Yth.
→
Lambersart
free transfer
LOSC Lille Yth.
→
Lambersart
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
SakatlıkŞüpheli
3 maç
05.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · Torino
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1087 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.2Serie A 2025
PERFORMANS27.01087 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
69.3
Derinden oyun kurucu
64.3
Box-to-box orta saha
51.9
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%36
Dakika
%66
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%36
Dakika
%79
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
84.9
82
100
Ortalama rating
6.52
7.1
92
Pas arası / 90
1.57
2.3
68
İkili mücadele kazanma
47.06
58
81
Müdahale / 90
1.24
3.2
39
Performans skoru
27
75
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jacob BartlettSporting Kansas City · 20
%95
0gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Tomy CarbonellReal Sociedad II · 21
%86
1gol
1asist
58scout
Segunda División
Berat Ayberk ÖzdemirIstanbul Basaksehir · 27
%69
0gol
0asist
46scout
Süper Lig
Yannik EngelhardtBorussia Mönchengladbach · 24
%68
2gol
2asist
62scout
€7.00M
Bundesliga
William ClemFC Copenhagen · 21
%67
0gol
0asist
45scout
UEFA Champions League
Leon Avdullahu1899 Hoffenheim · 21
%66
0gol
1asist
58scout
€30.00M
Bundesliga
Kellyn AcostaChicago Fire · 30
%66
0gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Aldo RochaAtlas · 33
%60
1gol
2asist
46scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



