LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut21.33 / 90
Kazanılan ikili32.00 / 90
Rating6.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.330.00
Kazanılan ikili
2.003.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
League Cup2020 · Hull City · 3 maç
2gol10.
16.
1. Lig2025 · Pendikspor · 36 maç
10gol16.
5asist29.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League OneNone · England
🏆
League One2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
4
160
0
0
6.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan4%24
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
2025/26
37
2.947
8
4
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut76%42 isabet
Kilit pas31
Drible48%36 başarı
İkili kazanılan156%41
Müdahale7
Faul4662 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11352 yedek
G+A / 900.37
Kart5
2023/24
20
298
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas3
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan24%37
Müdahale4
Faul105 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11119 yedek
Kart2
2022/23
3
26
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%40
Faul21 kazanılan
2021/22
20
1.363
3
1
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%33 isabet
Kilit pas10
Drible8%23 başarı
İkili kazanılan50%33
Müdahale6
Faul1515 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11173 yedek
G+A / 900.26
Kart2
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 11365 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 6 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%30
- 4-1-4-110%27
- 4-3-38%22
- 5-3-24%11
- 3-5-22%5
- 5-4-12%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SivassporA | 2-2 | 5 | 0 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | Vanspor FKH | 1-1 | 20 | 0 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | KeçiörengücüA | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2026 | Batman PetrolsporH | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 07.05.2026 | Bodrum FKA | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | EroksporA | 1-1 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | BolusporH | 2-0 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 07.04.2026 | Manisa BBSKA | 2-0 | 87 | 1 | 5.6 | ||
| 03.04.2026 | HataysporH | 4-1 | 75 | 1 | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 83 | 4 | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | İstanbulsporH | 1-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | Serik BelediyesporA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 94 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 23.02.2026 | KeçiörengücüH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | SakaryasporA | 0-2 | 85 | 2 | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | SarıyerH | 2-0 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | AmedH | 0-2 | 73 | 2 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | SivassporA | 0-0 | 82 | 2 | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Erzurum BBH | 1-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | BandırmasporA | 4-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | BB BodrumsporH | 0-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | EroksporH | 0-0 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | BolusporA | 1-2 | 89 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 14.12.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 08.12.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 28.11.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | HataysporA | 0-1 | 89 | 4 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | ÜmraniyesporH | 3-0 | 87 | 3 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Serik BelediyesporH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 9.2 |
| 18.10.2025 | Van BBA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 04.10.2025 | Adana DemirsporH | 3-0 | 90 | 2 | 4 | 9.3 | |
| 29.09.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 77 | 2 | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | SakaryasporH | 4-1 | 87 | 1 | 5 | 6.6 | |
| 21.09.2025 | SarıyerA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.09.2025 | AmedA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SivassporH | 2-1 | 93 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 24.08.2025 | Erzurum BBA | 3-3 | 58 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | BandırmasporH | 2-0 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 29.03.2024 | SwanseaH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | IpswichA | 6-0 | 37↑ | 2 | 6.2 | ||
| 08.03.2024 | LeedsH | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 05.03.2024 | PlymouthH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | RotherhamA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 24.02.2024 | Bristol CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | MillwallA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2024 | LeicesterA | 2-0 | 24↑ | 2 | 7.0 | ||
| 09.02.2024 | BirminghamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | HuddersfieldA | 4-0 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2024 | WatfordH | 0-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 20.01.2024 | CoventryH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.01.2024 | SouthamptonA | 4-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 01.01.2024 | Hull CityH | 3-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.11.2023 | BirminghamA | 2-1 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2023 | PlymouthA | 3-0 | 25↑ | 1 | 6.0 | ||
| 21.10.2023 | WatfordA | 1-0 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 07.10.2023 | HuddersfieldH | 0-0 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2023 | West BromA | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 |
ŞUT109
GOL10
xG0.0
xG FARKI+10.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası58%53
- Kontra atak14%13
- Korner11%10
- Açık oyun10%9
- Duran top8%7
- Taç sonrası5%5
- Diğer3%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak85%78
- Kafa18%17
- Sağ ayak5%5
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR109 şut
- 1-15' 15 %14
- 16-30' 15 %14
- 31-45' 21 %19
- 46-60' 18 %17
- 61-75' 19 %17
- 76-90+' 21 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-05-31
Rotherham
→
Sheff Wed
End of loan
Rotherham
→
Sheff Wed
End of loan
2024-08-15
Sheff Wed
→
Rotherham
loan transfer
Sheff Wed
→
Rotherham
loan transfer
2022-08-22
Hull City
→
Sheff Wed
?
Hull City
→
Sheff Wed
?
2020-07-02
Barnsley
→
Hull City
?
Barnsley
→
Hull City
?
2020-05-31
Hull City
→
Barnsley
End of loan
Hull City
→
Barnsley
End of loan
2019-07-05
Leeds United U23
→
Barnsley
€1.10m
Leeds United U23
→
Barnsley
€1.10m
2019-05-31
Doncaster
→
Leeds United U23
End of loan
Doncaster
→
Leeds United U23
End of loan
2018-07-11
Leeds United U23
→
Doncaster
loan transfer
Leeds United U23
→
Doncaster
loan transfer
2018-01-03
Accrington
→
Leeds United U23
End of loan
Accrington
→
Leeds United U23
End of loan
2017-08-24
Leeds United U23
→
Accrington
loan transfer
Leeds United U23
→
Accrington
loan transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2947 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.41. Lig 2025
PERFORMANS38.12947 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
71.8
Numara 10
70.1
Box-to-box orta saha
69.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%56
Dakika
%99
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%55
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Gol / 90
0.24
0.22
100
Başarılı drible / 90
1.47
1.5
98
Kilit pas / 90
0.95
1.8
53
Performans skoru
38.1
76
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jean Fiacre Kouamé BotuéInter Turku · 23
%95
2gol
1asist
51scout
Veikkausliiga
Marcus RaffertyDegerfors IF · 21
%80
7gol
0asist
58scout
Allsvenskan
Malaly DembéléSarıyer · 28
%78
6gol
2asist
49scout
1. Lig
Oluwaseun AdewumiCercle Brugge · 20
%71
4gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Ramiz HarakateGrazer AK
%67
11gol
4asist
59scout
€1.50M
Bundesliga
Salih KavrazlıAdana Demirspor · 23
%62
6gol
1asist
59scout
1. Lig
Kamaldeen SulemanaAtalanta · 23
%60
2gol
1asist
56scout
€18.00M
Serie A
Tijjani ReijndersManchester City · 27
%60
5gol
2asist
56scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


