Gol110.41 / 90
Asist40.15 / 90
Şut552.06 / 90
Kilit pas291.09 / 90
Başarılı dripling381.42 / 90
Kazanılan ikili1184.42 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 43 forvetler
- Gol 0.41 %69
- Şut 2.1 %71
- Asist 0.15 %74
- Kilit pas 1.09 %60
- Drible 1.42 %86
- İkili mücadele %34 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2402 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Bundesliga2025 · Grazer AK · 30 maç
11gol6.
4asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
30
2.402
11
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%45 isabet
Kilit pas29
Drible38%40 başarı
İkili kazanılan118%34
Müdahale17
Faul4247 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.56
Kart7
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | FC BW LinzA | 0-3 | 87 | 3 | 5.9 | ||
| 09.05.2026 | SCR AltachH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | WSG WattensH | 4-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | Wolfsberger ACA | 1-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 21.04.2026 | RiedA | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | RiedH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.04.2026 | SCR AltachA | 1-0 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | FC BW LinzH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 21.03.2026 | WSG WattensA | 1-5 | 81 | 2 | 6 | 7.7 | |
| 14.03.2026 | Wolfsberger ACH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 6.0 | |
| 08.03.2026 | WSG WattensA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | RiedH | 2-1 | 81 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.02.2026 | TSV HartbergA | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | Wolfsberger ACA | 2-2 | 90 | 2 | 5 | 7.2 | |
| 13.12.2025 | Lask LinzH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Sturm GrazA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | FC BW LinzH | 3-1 | 89 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 23.11.2025 | Rapid ViennaA | 1-2 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | Austria ViennaA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 01.11.2025 | SCR AltachH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 25.10.2025 | Lask LinzA | 1-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | TSV HartbergH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | RiedA | 0-0 | 64 | 1 | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | Rapid ViennaH | 1-1 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | FC BW LinzA | 3-0 | 30↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Sturm GrazH | 0-3 | 84 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 75 | 2 | 6.0 | ||
| 16.08.2025 | WSG WattensH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Red Bull SalzburgA | 5-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | Austria ViennaH | 2-2 | 74 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 30 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
SKN St. Pölten
→
Grazer AK 1902
?
SKN St. Pölten
→
Grazer AK 1902
?
2024-08-09
Racing CFF
→
SKN St. Pölten
?
Racing CFF
→
SKN St. Pölten
?
2023-07-04
C'Chartres
→
Racing CFF
free transfer
C'Chartres
→
Racing CFF
free transfer
2023-01-20
Briochin B
→
C'Chartres
free transfer
Briochin B
→
C'Chartres
free transfer
2021-07-01
Montfermeil U19
→
Briochin B
free transfer
Montfermeil U19
→
Briochin B
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Grazer AK
7sarı · 30 maç
🟨
Coupe de France2023 · Racing Colombes 92
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2402 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.3Bundesliga 2025
PERFORMANS44.12402 dk
KARARVeri yetersiz44/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
73.9
Box-to-box orta saha
71.1
Numara 10
70.6
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%63
Dakika
%89
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%66
Dakika
%94
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Kilit pas / 90
1.09
1.8
61
Gol / 90
0.41
0.22
100
Performans skoru
44.1
76
58
Başarılı drible / 90
1.42
1.5
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jean Fiacre Kouamé BotuéInter Turku · 23
%95
2gol
1asist
51scout
Veikkausliiga
Salih KavrazlıAdana Demirspor · 23
%92
6gol
1asist
59scout
1. Lig
Francis EzehKeçiörengücü · 28
%83
12gol
6asist
55scout
1. Lig
Sander Hestetun KilenKristiansund BK · 20
%82
5gol
3asist
65scout
Eliteserien
Marcus RaffertyDegerfors IF · 21
%72
7gol
0asist
58scout
Allsvenskan
Mallik WilksPendikspor · 27
%71
8gol
4asist
54scout
1. Lig
Francesco RuoccoMantova · 24
%67
7gol
1asist
66scout
€1.00M
Serie B
David Moberg KarlssonIFK Norrkoping · 31
%60
6gol
3asist
55scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
