Joe Rafferty
Sweden · Midfielder

Joe Rafferty

YAŞ21
BOY180
LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut141.45 / 90
Kilit pas131.35 / 90
Başarılı dripling111.14 / 90
Kazanılan ikili343.53 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
Kilit pas — %61 (1.35) Asist — %0 (0.00) Drible — %74 (1.14) Pas isabeti — %26 (%79) Top kapma — %2 (0.73) İkili mücadele — %23 (%45) 31 ORT. % 61 0 74 26 2 23
  • Kilit pas 1.35 %61
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.14 %74
  • Pas isabeti %79 %26
  • Top kapma 0.73 %2
  • İkili mücadele %45 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 867 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 U19 League2022 · Sweden
🥈 U19 League2021 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2023 1 2024 0 2025 7 2026 2
GolAsist
2026/27 13 939 2 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDegerfors IF 10 867 2 0 6.84
Süper LigKasımpaşa 3 72 0 0 6.37
Şut14%64 isabet
Kilit pas14
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan35%43
Müdahale6
Faul713 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11112 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2025/26 26 1.751 7 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDegerfors IF 26 1.751 7 0 6.88
Şut39%49 isabet
Kilit pas16
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan66%41
Müdahale11
Faul1119 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11233 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2024/25 5 14 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHammarby FF 5 14 0 0 6.90
Kilit pas1
2023/24 16 277 0 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHammarby FF 14 234 0 1 6.60
UEFA Europa Conference LeagueHammarby FF 2 43 0 0 6.40
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan22%50
Müdahale1
Faul38 kazanılan
G+A / 900.32
Kart1
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 112410 yedek girdi
KART1
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 4 %67
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 3-4-3 — 6 4-3-3 — 4 4-4-2 — 4 5-3-2 — 4 3-4-2-1 — 2 31 maç
  • 4-2-3-111%35
  • 3-4-36%19
  • 4-3-34%13
  • 4-4-24%13
  • 5-3-24%13
  • 3-4-2-12%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 BaşakşehirA 1-1 14 6.6
22.08.2026 Çorum FKA 0-1 45 6.2
15.08.2026 TrabzonsporH 1-1 13 6.3
31.05.2026 IF BrommapojkarnaH 2-2 90 1 3 7.3
23.05.2026 Kalmar FFA 2-1 81 3 6.6
16.05.2026 GaisA 1-1 90 2 7.0
09.05.2026 Mjallby AIFH 1-4 90 1 6.9
02.05.2026 BK HackenH 1-1 90 2 7.0
27.04.2026 Orgryte ISA 1-1 90 1 6.3
23.04.2026 AIK StockholmH 2-1 90 7.5
17.04.2026 IF ElfsborgH 0-1 90 1 6.6
12.04.2026 HalmstadA 0-3 90 1 1 6.7
04.04.2026 SiriusH 0-3 66 6.5
09.11.2025 IF BrommapojkarnaA 1-3 29 1 1 7.3
03.11.2025 Hammarby FFH 1-1 64 1 6.3
25.10.2025 Osters IFA 1-2 87 6.6
20.10.2025 HalmstadH 0-1 77 3 7.0
04.10.2025 Djurgardens IFH 1-1 75 2 6.9
27.09.2025 IF ElfsborgA 1-2 89 2 6.6
21.09.2025 SiriusA 1-3 90 1 2 7.6
13.09.2025 Mjallby AIFH 0-1 62 1 6.3
31.08.2025 Malmo FFA 1-1 90 1 1 7.2
24.08.2025 AIK StockholmH 0-1 75 2 6.9
18.08.2025 IFK VarnamoA 3-2 78 2 7.0
10.08.2025 BK HackenH 0-0 90 2 6.7
04.08.2025 IFK GoteborgA 3-0 17 6.6
26.07.2025 IFK NorrkopingH 0-0 76 2 7.3
19.07.2025 GaisH 0-3 90 5 7.2
13.07.2025 AIK StockholmA 3-0 68 1 6.5
06.07.2025 Djurgardens IFA 5-1 87 1 1 7.0
29.06.2025 IF BrommapojkarnaH 0-3 65 2 6.7
19.05.2025 IFK GoteborgH 1-3 67 1 1 7.0
15.05.2025 IFK NorrkopingA 1-2 76 1 7.2
11.05.2025 Malmo FFH 1-4 80 1 4 7.3
03.05.2025 SiriusH 1-1 77 1 2 7.3
27.04.2025 Mjallby AIFA 4-1
23.04.2025 BK HackenA 3-4 60 6.2
19.04.2025 IF ElfsborgH 0-1 59 1 6.9
13.04.2025 GaisA 2-0 23 6.3
15.05.2024 Mjallby AIFA 3-0
12.05.2024 IFK NorrkopingA 1-2 14 6.9
05.05.2024 IFK VarnamoH 1-2
29.04.2024 Vasteras SK FKH 2-1
25.04.2024 HalmstadA 2-1
30.10.2023 SiriusH 2-2 16 6.3
08.10.2023 BK HackenH 2-2 60 6.3
01.10.2023 IFK GoteborgH 1-1 45 6.7
24.09.2023 Varbergs BoIS FCA 0-1 23 7.0
17.09.2023 Malmo FFH 1-3 12 1 1 6.7
03.09.2023 AIK StockholmH 4-2 1
27.08.2023 Mjallby AIFA 0-3 2
20.08.2023 Kalmar FFA 0-0 11 6.5
13.08.2023 IF ElfsborgH 1-0 9 6.2
03.08.2023 TwenteH 1-1 15 6.5
30.07.2023 IFK NorrkopingH 2-1 10 1 6.6
27.07.2023 TwenteA 1-0 28 2 6.3
21.07.2023 IF BrommapojkarnaA 1-0 13 7.2
16.07.2023 Kalmar FFH 3-1
09.07.2023 SiriusA 1-2 21 6.6
03.07.2023 IF ElfsborgA 2-0 11 6.5
ŞUT22
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 60' · xG 0.0 65' · xG 0.0 61' · xG 0.0 36' · xG 0.0 30' · xG 0.0 5' · xG 0.0 78' · xG 0.0 63' · xG 0.0 · GOL 24' · xG 0.0 76' · xG 0.0 7' · xG 0.0 90' · xG 0.0 65' · xG 0.0 50' · xG 0.0 10' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 90' · xG 0.0 88' · xG 0.0 45' · xG 0.0 57' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%50) Açık oyun — 4 (%18) Kontra atak — 3 (%14) Taç sonrası — 2 (%9) Korner — 1 (%5) Serbest vuruş — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası11%50
  • Açık oyun4%18
  • Kontra atak3%14
  • Taç sonrası2%9
  • Korner1%5
  • Serbest vuruş1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%77) Sol ayak — 3 (%14) Kafa — 2 (%9) 22 şut
  • Sağ ayak17%77
  • Sol ayak3%14
  • Kafa2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 3 %14
  • 16-30' 2 %9
  • 31-45' 2 %9
  • 46-60' 4 %18
  • 61-75' 4 %18
  • 76-90+' 7 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 60 maç
Degerfors IF 36maç 2025–2026
Kasımpaşa 3maç 2026
Hammarby FF 21maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Degerfors IF Kasımpaşa
2025-01-29 Hammarby Degerfors €260k
2024-12-31 Aalesunds FK Hammarby End of loan
2024-08-09 Hammarby Aalesunds FK loan transfer
2023-07-15 Hammarby U19 Hammarby -
2023-01-01 Hammarby IF U17 Hammarby U19 -
2021-01-01 Hammarby Yth. Hammarby IF U17 -
2020-01-01 Tullinge TP Hammarby Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 867 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.1Allsvenskan 2026
PERFORMANS36.0867 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+10.2
ROL UYUMU2026
İleri sekiz 55.6
Box-to-box orta saha 54.8
Numara 10 52.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 185 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %43
Dakika %94
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %49
Dakika %82
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.35 1.8 75
Dakika güvenliği 55.6 76 73
Ortalama rating 6.84 7.2 95
Gol / 90 0.21 0.22 96
Performans skoru 36 76 47
Başarılı drible / 90 1.14 1.5 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam