Moussa Dembélé
France · Midfielder

Moussa Dembélé

YAŞ28
BOY184 cm
KİLO75 kg
KULÜPSarıyer
DOĞUM YERİIvry-sur-Seine
LİG1. Lig
BU SEZON6G · 2A
Gol60.24 / 90
Asist20.08 / 90
Şut411.66 / 90
Kilit pas220.89 / 90
Başarılı dripling311.25 / 90
Kazanılan ikili1204.85 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 50 forvetler
Gol — %39 (0.24) Şut — %45 (1.7) Asist — %39 (0.08) Kilit pas — %39 (0.89) Drible — %80 (1.25) İkili mücadele — %55 (%44) 50 ORT. % 39 45 39 39 80 55
  • Gol 0.24 %39
  • Şut 1.7 %45
  • Asist 0.08 %39
  • Kilit pas 0.89 %39
  • Drible 1.25 %80
  • İkili mücadele %44 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2226 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Cup2023 · Keçiörengücü · 3 maç 4gol5.
26. 1. Lig2025 · Sarıyer · 16 maç 6gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
2022 14 2023 11 2024 10 2025 8
GolAsist
2025/26 34 2.226 6 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSarıyer 34 2.226 6 2 6.73
Şut41%56 isabet
Kilit pas22
Drible31%48 başarı
İkili kazanılan120%44
Müdahale14
Faul2330 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 11259 yedek
G+A / 900.32
Kart5
2024/25 36 1.752 8 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigKeçiörengücü 36 1.752 8 2 6.82
Şut46%54 isabet
Kilit pas19
Drible31%53 başarı
İkili kazanılan96%40
Müdahale10
Faul2918 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112214 yedek
G+A / 900.51
Kart81
2023/24 30 1.956 6 5 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigKeçiörengücü 30 1.956 6 5 6.91
Şut48%50 isabet
Kilit pas21
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan95%33
Müdahale8
Faul3220 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.51
Kart4
2022/23 28 1.571 7 7 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigKeçiörengücü 11 934 5 5 7.23
1. LigBandırmaspor 17 637 2 2 6.70
Şut38%42 isabet
Kilit pas30
Drible27%55 başarı
İkili kazanılan113%42
Müdahale10
Faul2027 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111513 yedek
G+A / 900.8
Kart51
TOPLAM GOL182 penaltı
İLK 114823 yedek girdi
KART15
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 1 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 4 %22
  • 16-30' 5 %28
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 5 %28
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 2 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 36 4-2-3-1 — 30 4-4-2 — 2 3-5-2 — 1 5-3-2 — 1 70 maç
  • 4-1-4-136%51
  • 4-2-3-130%43
  • 4-4-22%3
  • 3-5-21%1
  • 5-3-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 BB BodrumsporA 0-1 86 2 6.3
26.04.2026 EroksporH 1-0 90 3 7.3
19.04.2026 İstanbulsporA 3-1 90 3 6.5
11.04.2026 HataysporH 4-0 74 2 7.3
07.04.2026 BandırmasporA 0-0 90 1 7.2
04.04.2026 Serik BelediyesporH 3-0 70 1 1 1 8.3
22.03.2026 Van BBA 0-0 84 2 6.2
15.03.2026 KeçiörengücüH 3-1 73 6.7
06.03.2026 ÜmraniyesporH 1-2 46 6.3
01.03.2026 SakaryasporA 0-0 18 1 6.3
23.02.2026 Adana DemirsporH 5-0 15 6.5
19.02.2026 AmedH 1-1 22 6.5
15.02.2026 PendiksporA 2-0 23 6.6
07.02.2026 SivassporH 1-0 21 6.7
31.01.2026 Erzurum BBA 4-0 7
25.01.2026 Yeni ÇorumsporH 1-2 15 6.2
27.12.2025 BB BodrumsporH 1-0 15 6.7
19.12.2025 EroksporA 1-1 45 6.2
13.12.2025 İstanbulsporH 1-2 90 1 6.5
08.12.2025 HataysporA 0-3 45 1 1 7.9
24.11.2025 Serik BelediyesporA 3-0 90 2 5.9
07.11.2025 Van BBH 2-1 89 1 2 7.2
01.11.2025 KeçiörengücüA 3-0 70 6.3
25.10.2025 Manisa BBSKH 0-0 103 6.2
17.10.2025 ÜmraniyesporA 1-3 51 1 2 6.9
05.10.2025 SakaryasporH 1-2 64 3 6.9
29.09.2025 Adana DemirsporA 0-3 84 1 3 6.9
25.09.2025 AmedA 2-0 90 1 6.3
21.09.2025 PendiksporH 0-2 90 2 6.7
13.09.2025 SivassporA 1-0 90 1 6.9
29.08.2025 Erzurum BBH 0-2 105 1 6.3
22.08.2025 Yeni ÇorumsporA 2-1 101 1 2 7.3
16.08.2025 BolusporH 1-1 90 3 7.7
09.08.2025 76 Iğdır BelediyesporA 2-1 90 1 2 6.3
11.05.2025 KocaelisporA 4-1 45 1 6.3
04.05.2025 AnkaragucuH 2-3 45 6.3
27.04.2025 Fatih KaragümrükA 1-0 59 1 6.7
20.04.2025 ÜmraniyesporH 0-1 90 1 7.2
12.04.2025 İstanbulsporA 0-2 51 1 4 6.6
08.04.2025 ŞanlıurfasporH 4-1 89 1 6.9
05.04.2025 Manisa BBSKA 1-2 45 1 6.2
29.03.2025 AmedH 1-2 68 1 6.6
16.03.2025 Yeni ÇorumsporA 3-2 90 2 3 8.2
10.03.2025 Erzurum BBH 1-3 45 1 1 7.0
05.03.2025 EroksporH 2-2 8 6.3
22.02.2025 GenclerbirligiH 3-3 45 1 5.9
16.02.2025 76 Iğdır BelediyesporA 3-0 21 1 7.2
09.02.2025 BolusporA 1-1 51 1 5.6
01.02.2025 Yeni MalatyasporH 7-0 90 2 3 9.5
26.01.2025 BandırmasporA 1-2 71 2 6.9
19.01.2025 SakaryasporH 2-3 82 1 3 7.3
12.01.2025 KocaelisporH 0-1 45 2 6.6
04.01.2025 AnkaragucuA 2-0 65 1 6.0
22.12.2024 Fatih KaragümrükH 0-1 23 2 6.9
15.12.2024 ÜmraniyesporA 1-2 62 1 6.6
08.12.2024 İstanbulsporH 2-1 64 1 7.0
01.12.2024 ŞanlıurfasporA 0-2 77 1 2 7.3
23.11.2024 Manisa BBSKH 4-0 71 1 7.2
09.11.2024 AmedA 0-0 11 1 6.9
02.11.2024 Yeni ÇorumsporH 2-3 9 6.5
ŞUT60
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 23' · xG 0.0 15' · xG 0.0 6' · xG 0.0 84' · xG 0.0 57' · xG 0.0 41' · xG 0.0 23' · xG 0.0 53' · xG 0.0 48' · xG 0.0 9' · xG 0.0 57' · xG 0.0 35' · xG 0.0 16' · xG 0.0 4' · xG 0.0 89' · xG 0.0 55' · xG 0.0 5' · xG 0.0 20' · xG 0.0 9' · xG 0.0 · GOL 84' · xG 0.0 79' · xG 0.0 89' · xG 0.0 89' · xG 0.0 4' · xG 0.0 73' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 38' · xG 0.0 8' · xG 0.0 45' · xG 0.0 25' · xG 0.0 23' · xG 0.0 90' · xG 0.0 78' · xG 0.0 21' · xG 0.0 16' · xG 0.0 15' · xG 0.0 66' · xG 0.0 61' · xG 0.0 · GOL 30' · xG 0.0 · GOL 20' · xG 0.0 56' · xG 0.0 16' · xG 0.0 43' · xG 0.0 14' · xG 0.0 80' · xG 0.0 76' · xG 0.0 46' · xG 0.0 · GOL 5' · xG 0.0 90' · xG 0.0 48' · xG 0.0 13' · xG 0.0 78' · xG 0.0 50' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 68' · xG 0.0 60' · xG 0.0 53' · xG 0.0 90' · xG 0.0 82' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 30 (%50) Açık oyun — 10 (%17) Kontra atak — 6 (%10) Taç sonrası — 5 (%8) Korner — 4 (%7) Duran top — 3 (%5) Diğer — 2 (%3) 60 şut
  • Asist sonrası30%50
  • Açık oyun10%17
  • Kontra atak6%10
  • Taç sonrası5%8
  • Korner4%7
  • Duran top3%5
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 38 (%63) Sol ayak — 13 (%22) Kafa — 9 (%15) 60 şut
  • Sağ ayak38%63
  • Sol ayak13%22
  • Kafa9%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR60 şut
1-15' — 12 16-30' — 11 31-45' — 7 46-60' — 12 61-75' — 4 76-90+' — 14 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 76-90+'
  • 1-15' 12 %20
  • 16-30' 11 %18
  • 31-45' 7 %12
  • 46-60' 12 %20
  • 61-75' 4 %7
  • 76-90+' 14 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 128 maç
Sarıyer 34maç 2025
Keçiörengücü 77maç 2022–2024
Bandırmaspor 17maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Sarıyer Slask Wroclaw
2025-07-26 Keçiörengücü Sarıyer
2025-07-25 Keçiörengücü Sarıyer
2025-07-24 Keçiörengücü Sarıyer
2023-01-20 Bandırmaspor Keçiörengücü
2022-08-03 Rodez Bandırmaspor
2020-07-01 Nancy Rodez
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2226 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.21. Lig 2025
PERFORMANS34.62226 dk
KARARVeri yetersiz54/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 69.2
Box-to-box orta saha 68.6
Numara 10 66.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %50
Dakika %91
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %48
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Gol / 90 0.24 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.25 1.5 83
Kilit pas / 90 0.89 1.8 49
Performans skoru 34.6 76 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam