LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.08 / 90
Kilit pas61.30 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili296.27 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 1.30 %60
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.22 %20
- Pas isabeti %80 %32
- Top kapma 5.41 %98
- İkili mücadele %55 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 416 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
49.
1. Lig2025 · Pendikspor · 9 maç
2asist49.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Cyprus
🏆
Eliteserien2018 · Norway
🏆
NM Cupen2018 · Norway
🥈
1. Division2020/2021 · Cyprus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
5
416
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan29%55
Müdahale17
Faul127 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
36
2.904
4
5
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas51
Drible20%38 başarı
İkili kazanılan109%39
Müdahale46
Faul4922 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1136
G+A / 900.28
Kart61
Kaptan2maçta
2024/25
17
823
0
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas11
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan43%44
Müdahale19
Faul255 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1189 yedek
G+A / 900.33
Kart4
TOPLAM GOL4
İLK 11499 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%42
- 4-1-4-110%19
- 4-3-38%15
- 4-4-25%10
- 5-3-24%8
- 4-1-3-23%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SivassporA | 2-2 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | Vanspor FKH | 1-1 | 87 | 2 | 6.4 | ||
| 23.08.2026 | BolusporA | 0-3 | 74 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2026 | AntalyasporH | 2-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 07.05.2026 | Bodrum FKA | 2-0 | 84 | – | 5.9 | ||
| 26.04.2026 | BolusporH | 2-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 11.04.2026 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 73 | – | 8.2 | ||
| 07.04.2026 | Manisa BBSKA | 2-0 | 87 | 1 | 5.9 | ||
| 03.04.2026 | HataysporH | 4-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 21.03.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2026 | Serik BelediyesporA | 3-4 | 97 | 2 | 3 | 7.5 | |
| 06.03.2026 | Van BBH | 1-1 | 81 | – | 5.6 | ||
| 01.03.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 73 | 2 | 6.0 | ||
| 23.02.2026 | KeçiörengücüH | 0-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 19.02.2026 | SakaryasporA | 0-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | SarıyerH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.02.2026 | AmedH | 0-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | SivassporA | 0-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Erzurum BBH | 1-2 | 60 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | BandırmasporA | 4-1 | 75 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | BB BodrumsporH | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | EroksporH | 0-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | BolusporA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 22.11.2025 | HataysporA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | ÜmraniyesporH | 3-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | İstanbulsporA | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Van BBAC | 1-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | Adana DemirsporHC | 3-0 | 69 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.09.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | SakaryasporH | 4-1 | 87 | 3 | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | SarıyerA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | AmedA | 2-1 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SivassporH | 2-1 | 69 | 1 | – | 7.9 | |
| 24.08.2025 | Erzurum BBA | 3-3 | 58 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | BandırmasporH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 10.08.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 59 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 27.04.2025 | İstanbulsporA | 5-2 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | ŞanlıurfasporH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | SakaryasporA | 1-0 | 82 | 2 | 6.6 | ||
| 09.04.2025 | AnkaragucuH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.04.2025 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-2 | 45↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.03.2025 | Manisa BBSKA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | AmedH | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | Erzurum BBA | 2-4 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | KeçiörengücüH | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | EroksporH | 2-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | GenclerbirligiA | 3-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | BolusporH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | AdanasporH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | KocaelisporA | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT48
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%50
- Açık oyun8%17
- Kontra atak5%10
- Duran top5%10
- Korner3%6
- Taç sonrası3%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%62
- Kafa12%25
- Sol ayak6%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 11 %23
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 4 %8
- 46-60' 11 %23
- 61-75' 6 %12
- 76-90+' 8 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2904 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.81. Lig 2025
PERFORMANS49.82904 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
75.9
Box-to-box orta saha
74.2
Derinden oyun kurucu
74.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%78
Dakika
%98
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%75
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.58
1.8
88
Performans skoru
49.8
76
66
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Müdahale / 90
1.43
1.8
79
Asist / 90
0.15
0.28
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Antonín BarákSampdoria · 31
%95
1gol
1asist
55scout
€600K
Serie B
Bernardo SilvaManchester City · 31
%82
2gol
4asist
54scout
€18.00M
Premier League
Guido MaineroPlatense · 30
%73
4gol
6asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Warren Zaïre-EmeryParis Saint Germain · 19
%68
0gol
1asist
63scout
€60.00M
UEFA Champions League
Pascal GroßBorussia Dortmund · 34
%68
0gol
1asist
48scout
€3.50M
Bundesliga
Giovanni CrociataErzurumspor FK · 28
%67
3gol
6asist
60scout
1. Lig
Mathias JensenBrentford · 29
%66
2gol
1asist
53scout
€12.00M
Premier League
Fabian RiederFC Augsburg · 23
%60
5gol
3asist
66scout
€12.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
