LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas21.88 / 90
Kazanılan ikili21.88 / 90
Rating6.15
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.882.04
Kazanılan ikili
1.882.72
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
2
96
0
0
6.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan2%25
Faul12 kazanılan
İlk 1111 yedek
2024/25
25
265
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale2
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11322 yedek
Kart1
2023/24
31
2.090
4
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%53 isabet
Kilit pas38
Drible13%39 başarı
İkili kazanılan60%38
Müdahale18
Faul3221 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11247 yedek
G+A / 900.34
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23
33
1.592
2
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas28
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan67%37
Müdahale18
Faul2528 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111617 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2021/22
36
2.649
6
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas32
Drible15%36 başarı
İkili kazanılan110%41
Müdahale31
Faul3451 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11324 yedek
G+A / 900.27
Kart6
2020/21
34
2.369
3
5
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%41 isabet
Kilit pas42
Drible15%41 başarı
İkili kazanılan74%33
Müdahale20
Faul3528 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11304 yedek
G+A / 900.3
Kart52
TOPLAM GOL15
İLK 118652 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 4 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-160%52
- 4-3-316%14
- 4-1-4-112%10
- 5-3-210%9
- 4-4-29%8
- 3-4-2-18%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Sigma OlomoucH | 1-2 | 67 | – | 6.0 | ||
| 19.02.2026 | Sigma OlomoucA | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | AngersH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | ToulouseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | RennesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | NiceA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Le HavreA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | LilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | MarseilleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | LensH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | MonacoA | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2025 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | ReimsA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | LyonH | 1-1 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Saint EtienneA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | MonacoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Stade Brestois 29A | 4-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Le HavreH | 0-2 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | LensA | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | StrasbourgA | 3-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | NiceH | 1-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | LyonA | 2-0 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | MonacoA | 4-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | LilleH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2024 | MontpellierA | 1-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | RennesH | 0-3 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | Le HavreA | 0-1 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 07.04.2024 | LyonH | 1-3 | 76 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 31.03.2024 | NiceA | 1-2 | 87 | 2 | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | StrasbourgH | 1-3 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 10.03.2024 | MarseilleA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | MetzH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | LorientA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | LensH | 0-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | ReimsA | 0-0 | 89 | 4 | 7.3 | ||
| 14.01.2024 | Clermont FootH | 1-2 | 90 | 1 | 7 | 7.9 | |
| 20.12.2023 | LyonA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.12.2023 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 09.12.2023 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.12.2023 | NiceH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.11.2023 | Le HavreH | 0-0 | 20↑ | 3 | 6.9 | ||
| 12.11.2023 | MetzA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.10.2023 | LensA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.10.2023 | MontpellierH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 06.10.2023 | StrasbourgA | 1-2 | 90 | 5 | 7.3 | ||
| 01.10.2023 | RennesA | 3-1 | 61 | 2 | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | LorientH | 5-3 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 17.09.2023 | Clermont FootA | 0-1 | 80 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 01.09.2023 | MarseilleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2023 | MonacoH | 3-3 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 20.08.2023 | LilleA | 2-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | ToulouseHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 03.06.2023 | AngersH | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.05.2023 | LilleA | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 |
PİYASA DEĞERİ€150K
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 161 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12020 · Montpellier
2kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 96 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.0UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS32.396 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%49
Dakika
%43
Değer / getiri
%98
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%44
Dakika
%42
Değer / getiri
%97
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Olivier CustodioLausanne · 30
%95
0gol
2asist
54scout
UEFA Europa Conference League
Álex CarderoMirandes · 22
%79
1gol
1asist
49scout
Segunda División
Daniel JohnsonFatih Karagümrük · 33
%67
1gol
3asist
59scout
€350K
Süper Lig
Tiago DantasHNK Rijeka · 25
%64
0gol
2asist
56scout
UEFA Europa Conference League
Iván TapiaBarracas Central · 27
%64
2gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Robin van CruijsenFC Volendam
%64
4gol
2asist
58scout
Eredivisie
Ezequiel HamUnion Santa Fe · 31
%62
1gol
1asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Maxime LópezParis FC · 28
%60
0gol
3asist
62scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





