Portugal · Midfielder
Tiago Filipe Oliveira Dantas
LİGHNL
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas31.81 / 90
Kazanılan ikili74.23 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.811.82
Kazanılan ikili
4.231.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
31.
UEFA Europa Conference League2025 · HNK Rijeka · 9 maç
3asist31.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆
Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆
Super Cup2019/2020 · Portugal
🏆
International Champions Cup2019 · World
🏆
Júniores U192017/2018 · Portugal
🥈
Cup2022/2023 · Greece · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA Youth League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Júniores U192018/2019 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
2
149
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan7%70
Müdahale5
Ofsayt1
İlk 112
2025/26
10
642
0
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas13
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan9%39
Müdahale4
Faul34 kazanılan
İlk 1173 yedek
G+A / 900.28
2023/24
38
896
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan26%52
Müdahale16
Faul26 kazanılan
İlk 11830 yedek
G+A / 900.2
2021/22
30
1.124
1
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas11
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan27%49
Müdahale13
Faul211 kazanılan
İlk 111119 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2020/21
12
69
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%50
Müdahale1
İlk 11111 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 111912 yedek girdi
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%59
- 4-3-35%17
- 4-4-24%14
- 3-3-3-11%3
- 3-5-1-11%3
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | FC MidtjyllandH | 1-4 | 82 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2026 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | StrasbourgA | 1-1 | 92 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | StrasbourgH | 1-2 | 46 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | Omonia NicosiaH | 3-1 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.02.2026 | Omonia NicosiaA | 0-1 | 91 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.12.2025 | Shakhtar DonetskA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | CeljeH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | AEK LarnacaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.11.2025 | Lincoln Red Imps FCA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | Sparta PrahaH | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | FC NoahA | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | UtrechtH | 3-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | TwenteH | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | NEC NijmegenA | 0-3 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | WaalwijkH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 06.04.2024 | PSV EindhovenA | 5-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 03.04.2024 | HeraclesA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | VitesseH | 2-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | FC VolendamA | 0-4 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 10.03.2024 | ExcelsiorH | 4-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 02.03.2024 | Sparta RotterdamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | AjaxH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | Fortuna SittardA | 1-2 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | Almere City FCA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | FeyenoordH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | HeerenveenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | PEC ZwolleH | 2-2 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | TwenteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | PSV EindhovenH | 0-4 | 36 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2023 | Legia WarszawaA | 2-0 | 60 | – | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | Almere City FCH | 4-1 | 64 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2023 | NEC NijmegenH | 1-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 03.12.2023 | UtrechtA | 1-1 | 70 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2023 | ZrinjskiH | 1-0 | 89 | – | 7.5 | ||
| 26.11.2023 | FC VolendamH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.11.2023 | FeyenoordA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Aston VillaA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | ExcelsiorA | 1-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2023 | Aston VillaH | 1-4 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 21.10.2023 | HeerenveenH | 3-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 08.10.2023 | AjaxA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | Legia WarszawaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Fortuna SittardH | 4-0 | 27↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.09.2023 | HeraclesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | PEC ZwolleA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | ZrinjskiA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | VitesseA | 0-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2023 | BrannA | 3-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2022 | BoavistaH | 2-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2022 | GIL VicenteA | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 02.05.2022 | Pacos FerreiraA | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2022 | GuimaraesH | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 09.04.2022 | Sporting CPH | 1-3 | 24↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 03.04.2022 | MaritimoA | 1-3 | 10↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.03.2022 | AroucaH | 2-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 13.03.2022 | FC PortoA | 4-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 07.03.2022 | BelenensesH | 1-1 | 76 | 2 | 7.0 | ||
| 26.02.2022 | FamalicaoA | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 642 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS57.9642 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%86
Dakika
%93
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%86
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eduart RrocaKeçiörengücü · 32
%95
1gol
4asist
57scout
1. Lig
Ruben JenssenTromso · 37
%91
2gol
7asist
58scout
Eliteserien
Daniel JohnsonFatih Karagümrük · 33
%83
1gol
3asist
59scout
€350K
Süper Lig
Mario PašalićAtalanta · 30
%71
3gol
4asist
63scout
€7.00M
Serie A
MaurícioPalmeiras · 24
%70
3gol
7asist
66scout
Serie A
Maxime LópezParis FC · 28
%68
0gol
3asist
62scout
Ligue 1
Iván TapiaBarracas Central · 27
%64
2gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Herman StengelStromsgodset · 30
%60
3gol
1asist
49scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





