Victor Adeboyejo
Spain · Attacker

Victor Adeboyejo

YAŞ24
BOY184
KİLO77
KULÜPSC Braga
DOĞUM YERİSan Cugat del Vallès
LİGPrimeira Liga
BU SEZON4G · 0A
Gol31.47 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.96 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.49 / 90
Kazanılan ikili83.91 / 90
Rating7.40
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 34 forvetler
Gol — %100 (1.47) Şut — %67 (2.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %0 (0.00) Drible — %48 (0.49) İkili mücadele — %21 (%33) 39 ORT. % 100 67 0 0 48 21
  • Gol 1.47 %100
  • Şut 2.0 %67
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Drible 0.49 %48
  • İkili mücadele %33 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 184 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Primeira Liga2025 · SC Braga · 32 maç 10gol10. 4asist24.
16. Primeira Liga2026 · SC Braga · 1 maç 1gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 La Liga2024/2025 · Spain
🏆 Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆 Super Cup2024/2025 · Spain
🥈 Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈 La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 18 G+A
2022 0 2023 0 2024 3 2025 18 2026 4
GolAsist
2026/27 5 344 4 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 3 184 3 0 7.40
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga 2 160 1 0 6.90
Şut5%100 isabet
Kilit pas2
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan14%33
Müdahale4
Faul107 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1141 yedek
G+A / 901.05
Kart1
2025/26 47 3.018 13 5 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 33 2.277 10 4 6.92
UEFA Europa LeagueSC Braga 14 741 3 1 6.82
Şut44%64 isabet
Kilit pas28
Drible42%54 başarı
İkili kazanılan150%46
Müdahale37
Faul4347 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 113512 yedek
G+A / 900.54
Kart7
2024/25 52 384 2 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 38 332 2 1 6.76
UEFA Champions LeagueBarcelona 14 52 0 0 6.55
Şut11%73 isabet
Kilit pas9
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan18%34
Müdahale5
Faul93 kazanılan
İlk 11250 yedek
G+A / 900.7
Kart3
2023/24 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 3 0 0 0
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 1 0 0 0
TOPLAM GOL223 penaltı
İLK 114576 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %14
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 4 %18
  • 61-75' 4 %18
  • 76-90+' 8 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 48 4-3-3 — 27 3-4-2-1 — 24 3-4-3 — 13 4-4-2 — 4 3-4-1-2 — 2 118 maç
  • 4-2-3-148%41
  • 4-3-327%23
  • 3-4-2-124%20
  • 3-4-313%11
  • 4-4-24%3
  • 3-4-1-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 AlvercaA 1-2 90 2 2 8.7
31.08.2026 GuimaraesH 1-0 65 1 6.2
27.08.2026 Austria ViennaA 0-0 78 6.5
20.08.2026 Austria ViennaH 2-0 82 1 1 7.3
09.08.2026 MoreirenseA 2-2 29 1 1 7.3
16.05.2026 EstrelaH 2-2 90 1 2 6.9
11.05.2026 BenficaA 2-2 86 1 1 8.0
07.05.2026 SC FreiburgA 3-1 86 1 1 7.6
03.05.2026 EstorilH 1-1 88 1 7.0
30.04.2026 SC FreiburgH 2-1 86 1 6.3
23.04.2026 Casa PiaA 0-1 62 1 1 7.0
19.04.2026 FamalicaoH 2-2 99 6.6
16.04.2026 Real BetisA 2-4 81 1 1 7.7
12.04.2026 AroucaH 1-0 30 1 1 7.5
08.04.2026 Real BetisH 1-1 84 1 6.9
04.04.2026 MoreirenseA 0-1 86 6.7
22.03.2026 FC PortoH 1-2 86 1 6.5
18.03.2026 Ferencvarosi TCH 4-0 83 1 6.7
12.03.2026 Ferencvarosi TCA 2-0 74 5.6
07.03.2026 Sporting CPH 2-2 78 6.7
28.02.2026 NacionalA 1-2 84 1 2 7.6
21.02.2026 GuimaraesH 3-2 69 6.5
14.02.2026 GIL VicenteA 2-1 72 6.3
08.02.2026 Rio AveH 3-0 74 1 7.2
02.02.2026 AVSA 0-4 90 2 1 6 9.3
29.01.2026 GO Ahead EaglesA 0-0 5
25.01.2026 AlvercaH 5-0 92 1 1 1 8.0
22.01.2026 Nottingham ForestH 1-0 29 1 6.3
18.01.2026 TondelaA 0-1 64 1 6.5
03.01.2026 EstrelaA 3-3 90 2 6.3
28.12.2025 BenficaH 2-2 77 1 1 7.9
19.12.2025 EstorilA 1-0 90 3 5.9
15.12.2025 Santa ClaraH 1-0 31 6.7
11.12.2025 NiceA 0-1 86 1 1 7.6
06.12.2025 FamalicaoA 1-2 87 1 3 7.9
01.12.2025 AroucaA 0-4 90 2 6.3
27.11.2025 RangersA 1-1
09.11.2025 MoreirenseH 2-1 70 1 6.9
06.11.2025 GenkH 3-4 13 6.5
02.11.2025 FC PortoA 2-1 62 6.5
26.10.2025 Casa PiaH 4-0
23.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-0 24 7.2
05.10.2025 Sporting CPA 1-1 45 6.2
02.10.2025 CelticA 0-2 71 2 6.7
28.09.2025 NacionalH 0-1 22 6.7
24.09.2025 FeyenoordH 1-0 19 6.7
20.09.2025 GuimaraesA 1-1 11 6.7
14.09.2025 GIL VicenteH 0-1 45 1 6.3
31.08.2025 Rio AveA 2-2 90 2 6.2
24.08.2025 AVSH 2-2 79 3 6.7
17.08.2025 AlvercaA 0-3 83 6.3
10.08.2025 TondelaH 3-0 55 1 1 7.5
25.05.2025 Athletic ClubA 0-3 1
18.05.2025 VillarrealH 2-3 16 6.6
15.05.2025 EspanyolA 0-2
11.05.2025 Real MadridH 4-3
06.05.2025 InterA 4-3 15 6.3
03.05.2025 ValladolidA 1-2 62 2 6.2
30.04.2025 InterH 3-3
22.04.2025 MallorcaH 1-0 13 1 7.0
ŞUT50
GOL11
xG10.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%22.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.021 68' · xG 0.058 57' · xG 0.022 48' · xG 0.078 · GOL 90' · xG 0.788 · GOL 51' · xG 0.027 49' · xG 0.032 66' · xG 0.662 · GOL 37' · xG 0.291 · GOL 26' · xG 0.016 42' · xG 0.054 45' · xG 0.017 80' · xG 0.16 58' · xG 0.107 40' · xG 0.048 41' · xG 0.108 11' · xG 0.237 30' · xG 0.584 · GOL 11' · xG 0.037 88' · xG 0.622 88' · xG 0.499 83' · xG 0.414 · GOL 80' · xG 0.433 · GOL 55' · xG 0.088 41' · xG 0.115 58' · xG 0.148 45' · xG 0.275 · GOL 82' · xG 0.468 7' · xG 0.035 58' · xG 0.047 44' · xG 0.061 80' · xG 0.269 72' · xG 0.574 · GOL 59' · xG 0.176 48' · xG 0.106 48' · xG 0.474 4' · xG 0.444 79' · xG 0.163 58' · xG 0.039 12' · xG 0.089 76' · xG 0.061 52' · xG 0.033 36' · xG 0.025 11' · xG 0.127 86' · xG 0.06 80' · xG 0.076 53' · xG 0.036 37' · xG 0.527 · GOL 43' · xG 0.345 66' · xG 0.281 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 31 (%62) Açık oyun — 5 (%10) Korner — 4 (%8) Taç sonrası — 3 (%6) Kontra atak — 3 (%6) Duran top — 3 (%6) Diğer — 1 (%2) 50 şut
  • Asist sonrası31%62
  • Açık oyun5%10
  • Korner4%8
  • Taç sonrası3%6
  • Kontra atak3%6
  • Duran top3%6
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%74) Sol ayak — 9 (%18) Kafa — 4 (%8) 50 şut
  • Sağ ayak37%74
  • Sol ayak9%18
  • Kafa4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
1-15' — 6 16-30' — 2 31-45' — 11 46-60' — 14 61-75' — 4 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 46-60'
  • 1-15' 6 %12
  • 16-30' 2 %4
  • 31-45' 11 %22
  • 46-60' 14 %28
  • 61-75' 4 %8
  • 76-90+' 13 %26
AKSİYON HARİTASI369 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 9 9 9 9 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 6 6 6 6 6 6 6 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR369
Pas 204 Pas — 204 (%57) Hava topu 28 Hava topu — 28 (%8) Top tema… 26 Top teması — 26 (%7) Faul 24 Faul — 24 (%7) Çalım 16 Çalım — 16 (%4) Uzak… 16 Uzaklaştırma — 16 (%4) Bloke edilen pas — 15 (%4) Top kazanma — 13 (%4) Top… 12 Top kaptırma — 12 (%3) Müdahale — 4 (%1)
  • Pas204%57
  • Hava topu28%8
  • Top teması26%7
  • Faul24%7
  • Çalım16%4
  • Uzaklaştırma16%4
  • Bloke edilen pas15%4
  • Top kazanma13%4
  • Top kaptırma12%3
  • Müdahale4%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M-20.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 108 maç
SC Braga 52maç 2025–2026
Barcelona 55maç 2023–2024
Girona 1maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Fenerbahçe SK GÜÇLÜ %87 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2277 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS48.32277 dk
KARARVeri yetersiz53/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 79.2
İleri sekiz 78.2
Numara 10 74.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %75
Dakika %89
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %73
Dakika %93
Değer / getiri %0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Başarılı drible / 90 1.34 1.2 100
Performans skoru 48.3 76 64
Gol / 90 0.4 0.18 100
İkili mücadele kazanma 45.42 55 83
Pas hacmi / 90 35.57 60 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam