LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut21.70 / 90
Kilit pas21.70 / 90
Başarılı dripling10.85 / 90
Kazanılan ikili54.25 / 90
Rating6.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.701.50
Kilit pas
1.700.86
Başarılı dripling
0.851.10
Kazanılan ikili
4.254.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Segunda División2025 · Sporting Gijon · 37 maç
16gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
3
106
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%42
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1112 yedek
2025/26
37
2.941
16
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%53 isabet
Kilit pas28
Drible36%57 başarı
İkili kazanılan162%51
Müdahale42
Faul2844 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı6
İlk 11352 yedek
G+A / 900.61
Kart42
TOPLAM GOL1
İLK 1123 yedek girdi
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-32%50
- 4-4-22%50
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GetafeH | 1-0 | 45↑ | 2 | 6.2 | ||
| 27.08.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | LevanteH | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | Granada CFA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 24.05.2026 | AlmeriaH | 3-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | MalagaA | 2-1 | 25 | 1 | 2 | 5.3 | |
| 03.05.2026 | AD Ceuta FCH | 1-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | CordobaA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | CadizH | 3-0 | 81 | 2 | 7 | 8.3 | |
| 11.04.2026 | BurgosA | 1-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 01.04.2026 | Racing SantanderA | 3-1 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Las PalmasA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | CastellónH | 4-1 | 89 | 1 | – | 8.2 | |
| 08.03.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | LeganesH | 0-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | ValladolidH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.02.2026 | HuescaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | EibarA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | MirandesH | 3-0 | 72 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.01.2026 | Cultural LeonesaA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 09.01.2026 | CadizA | 3-2 | 83 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 04.01.2026 | MalagaH | 1-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | LeganesA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.12.2025 | Granada CFH | 1-0 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | EibarH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 07.11.2025 | MirandesA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.10.2025 | ZaragozaH | 1-0 | 53 | 1 | 5.7 | ||
| 19.10.2025 | ValladolidA | 2-3 | 84 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 12.10.2025 | Racing SantanderH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 05.10.2025 | CastellónA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | AlbaceteH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.09.2025 | AlmeriaA | 2-1 | 57 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | BurgosH | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 06.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.08.2025 | Cultural LeonesaH | 1-0 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | AD Ceuta FCA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2025 | CordobaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 |
ŞUT63
GOL15
xG0.5
xG FARKI+14.5over performing
DÖNÜŞÜM%23.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%57
- Kontra atak8%13
- Korner6%10
- Penaltı6%10
- Açık oyun5%8
- Duran top1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%57
- Sol ayak17%27
- Kafa10%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR63 şut
- 1-15' 16 %25
- 16-30' 10 %16
- 31-45' 4 %6
- 46-60' 8 %13
- 61-75' 12 %19
- 76-90+' 13 %21
PİYASA DEĞERİ€3.50M
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
Basel
→
Sporting Gijón
€1.50m
Basel
→
Sporting Gijón
€1.50m
2025-06-30
Sporting Gijón
→
Basel
End of loan
Sporting Gijón
→
Basel
End of loan
2024-07-26
Basel
→
Sporting Gijón
loan transfer
Basel
→
Sporting Gijón
loan transfer
2024-06-30
Real Oviedo
→
Basel
End of loan
Real Oviedo
→
Basel
End of loan
2024-01-01
Basel
→
Real Oviedo
loan transfer
Basel
→
Real Oviedo
loan transfer
2023-07-03
Albacete
→
Basel
€3.00m
Albacete
→
Basel
€3.00m
2020-10-07
UE Figueres
→
UE Llagostera
free transfer
UE Figueres
→
UE Llagostera
free transfer
2019-07-01
Girona U19
→
UE Figueres
free transfer
Girona U19
→
UE Figueres
free transfer
2018-07-01
CA Segre
→
Girona U19
free transfer
CA Segre
→
Girona U19
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Segunda División2025 · Sporting Gijon
2kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2941 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Segunda División 2025
PERFORMANS45.02941 dk
KARARVeri yetersiz55/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
78.0
İleri sekiz
76.4
Numara 10
71.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%70
Dakika
%95
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%68
Dakika
%98
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
İkili mücadele kazanma
50.78
55
92
Başarılı drible / 90
1.1
1.2
92
Performans skoru
45
76
59
Gol / 90
0.49
0.18
100
Müdahale / 90
1.29
2.5
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yadaly DiabyGrenoble · 25
%95
9gol
1asist
61scout
€1.20M
Ligue 2
Mikkel DuelundVejle · 28
%81
8gol
1asist
52scout
Superliga
Mustafa FettahogluErzurumspor FK · 24
%80
10gol
1asist
57scout
1. Lig
Burak ÇobanSakaryaspor · 31
%78
6gol
2asist
50scout
1. Lig
Ross BarkleyAston Villa · 32
%70
3gol
1asist
49scout
€5.00M
Premier League
Mame Mor FayeEsenler Erokspor · 20
%62
9gol
1asist
66scout
€2.80M
1. Lig
Pau VíctorSC Braga · 24
%62
10gol
4asist
56scout
€40.00M
Primeira Liga
Eberechi EzeArsenal · 27
%60
7gol
2asist
56scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

UD Logroñés