Marco Rachid Essimi Ateba
France · Attacker

Marco Rachid Essimi Ateba

YAŞ26
BOY182
KİLO66
KULÜPAlverca
DOĞUM YERİYaoundé
LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut13.46 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili26.92 / 90
Rating6.43
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.42
Asist 0.000.34
Şut 3.461.27
Kilit pas 0.000.93
Başarılı dripling 0.001.44
Kazanılan ikili 6.923.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Coupe de France2023 · Saint-Priest · 5 maç 4gol3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 4 26 0 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAlverca 4 26 0 0 6.43
Şut1
İkili kazanılan2%100
İlk 1113 yedek
2025/26 22 1.063 5 4 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Dunkerque 22 1.063 5 4 6.91
Şut15%60 isabet
Kilit pas11
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan46%40
Müdahale15
Faul199 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11139 yedek
G+A / 900.76
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1147 yedek girdi
KART1
FORMA19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 4 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 1 4-3-3 — 1 4-4-1-1 — 1 9 maç
  • 4-1-4-14%44
  • 3-4-2-12%22
  • 3-4-31%11
  • 4-3-31%11
  • 4-4-1-11%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Santa ClaraH 1-1 12 0 6.6
22.08.2026 Sporting CPA 3-1
15.08.2026 EstrelaH 2-2 3 1
09.08.2026 FC PortoA 2-0 11 6.3
09.05.2026 NancyA 3-2 90 2 6.0
02.05.2026 GrenobleH 0-1 90 3 6.9
27.04.2026 BoulogneA 2-6 78 1 1 7.2
20.04.2026 LavalH 0-2 29 6.5
11.04.2026 Saint EtienneA 2-1 23 7.0
16.01.2026 PAUH 3-1 63 6.2
05.01.2026 MontpellierA 1-3 16 6.7
12.12.2025 LavalA 1-2 9 6.7
06.12.2025 Saint EtienneH 1-0 64 6.9
21.11.2025 RodezA 1-1 77 6.5
07.11.2025 BoulogneH 1-1 60 6.3
01.11.2025 ReimsA 1-2 75 1 1 7.3
28.10.2025 RED Star FC 93H 3-0 72 1 1 7.9
24.10.2025 PAUA 0-3 73 2 1 7.5
18.10.2025 MontpellierH 0-1 16 6.7
03.10.2025 BastiaA 0-0 73 6.3
27.09.2025 AmiensH 6-2 78 3 3 10.0
23.09.2025 GuingampA 2-1
19.09.2025 Le MansH 2-2 64 1 2 6.3
22.08.2025 NancyH 1-3
16.08.2025 AnnecyA 2-2
09.08.2025 Clermont FootH 2-2 13 1 6.3
ŞUT21
GOL5
xG0.0
xG FARKI+5.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.0 90' · xG 0.0 48' · xG 0.0 11' · xG 0.0 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 79' · xG 0.0 47' · xG 0.0 44' · xG 0.0 39' · xG 0.0 · GOL 22' · xG 0.0 66' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 60' · xG 0.0 45' · xG 0.0 34' · xG 0.0 · GOL 21' · xG 0.0 · GOL 3' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 82' · xG 0.0 86' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%67) Taç sonrası — 3 (%14) Açık oyun — 2 (%10) Kontra atak — 2 (%10) 21 şut
  • Asist sonrası14%67
  • Taç sonrası3%14
  • Açık oyun2%10
  • Kontra atak2%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%57) Sol ayak — 7 (%33) Kafa — 2 (%10) 21 şut
  • Sağ ayak12%57
  • Sol ayak7%33
  • Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 2 %10
  • 31-45' 5 %24
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 7 %33
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 26 maç
Alverca 4maç 2026
Dunkerque 22maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Dunkerque Alverca
2024-07-01 AS Saint-Priest USL Dunkerque free transfer
2024-07-01 Saint-Priest Dunkerque
2023-08-25 Jura Dolois Saint-Priest
2023-07-07 Jura Dolois AS Saint-Priest free transfer
2022-07-22 US Chantilly Jura Dolois free transfer
2021-11-01 FC 93 Bobigny US Chantilly free transfer
2021-07-01 Paris 13 Atl. FC 93 Bobigny free transfer
2021-07-01 Saint-Malo Bobigny
2021-01-29 US Saint-Malo Paris 13 Atl. free transfer
2020-10-05 Paris FC US Saint-Malo free transfer
2020-07-01 Paris FC Saint-Malo
2019-07-24 Dijon FCO B Paris FC free transfer
2018-07-01 Paris FC U19 Dijon FCO B free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1063 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5Ligue 2 2025
PERFORMANS60.51063 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 79.9
Numara 10 76.2
Box-to-box orta saha 76.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %89
Dakika %66
Değer / getiri %16
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %88
Dakika %78
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 81.7 76 100
Performans skoru 60.5 76 80
Asist / 90 0.34 0.28 100
Ortalama rating 6.91 7.2 96
Gol / 90 0.42 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.44 1.5 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam