LİGWorld Cup
BU SEZON6G · 3A
Gol60.52 / 90
Asist30.26 / 90
Şut312.67 / 90
Kilit pas282.41 / 90
Başarılı dripling151.29 / 90
Kazanılan ikili827.06 / 90
Rating7.58
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 2.41 %88
- Asist 0.26 %91
- Drible 1.29 %83
- Pas isabeti %74 %3
- Top kapma 0.95 %3
- İkili mücadele %48 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1046 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coupe de France2022 · Paris Saint Germain · 2 maç
3asist2.
🥈
Ligue 12022 · Paris Saint Germain · 20 maç
13gol12.
11asist2.
🥉
UEFA Champions League2020 · Paris Saint Germain · 9 maç
6gol3.
2asist12.
5.
Copa America2021 · Brazil · 6 maç
2gol5.
8.
Ligue 12021 · Paris Saint Germain · 22 maç
13gol8.
6asist16.
16.
Serie A2026 · Santos · 12 maç
6gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U20Peru 2011 · South-America
🏆
Super Cup2024/2025 · Saudi-Arabia
🏆
Saudi League2023/2024 · Saudi-Arabia
🏆
King's Cup2023/2024 · Saudi-Arabia
🏆
Super Cup2023/2024 · Saudi-Arabia
🏆
Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
Ligue 12021/2022 · France
🏆
Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆
Coupe de France2020/2021 · France
🏆
Coupe de France2019/2020 · France
🏆
Ligue 12019/2020 · France
🏆
Trophée des Champions2019/2020 · France
🏆
Coupe de la Ligue2019/2020 · France
🏆
Trophée des Champions2018/2019 · France
🏆
Ligue 12018/2019 · France
🏆
Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆
Ligue 12017/2018 · France
🏆
Coupe de France2017/2018 · France
🏆
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Super Cup2016/2017 · Spain
🏆
Copa del Rey2016/2017 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2016 · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2015 Japan · World
🏆
La Liga2015/2016 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2015/2016 · Europe
🏆
Copa del Rey2015/2016 · Spain
🏆
Copa del Rey2014/2015 · Spain
🏆
UEFA Champions League2014/2015 · Europe
🏆
La Liga2014/2015 · Spain
🏆
FIFA Confederations Cup2013 Brazil · World
🏆
Copa Catalunya2013/2014 · Spain
🏆
Super Cup2013/2014 · Spain
🏆
CONMEBOL Recopa2012/2013 · South-America
🏆
Paulista A12012 · Brazil
🏆
Paulista A12011 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2011 · South-America
🏆
Paulista A12010 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2010 · Brazil
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Coupe de France2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
La Liga2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Paulista A12013 · Brazil · 2nd Place
🥈
Olympics Men2012 London · World · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2011 Japan · World · 2nd Place
🥈
Paulista A12009 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 31 G+A
GolAsist
2026/27
15
1.089
6
3
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%56 isabet
Kilit pas31
Drible16%29 başarı
İkili kazanılan84%46
Müdahale9
Faul1849 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı2
İlk 11123 yedek
G+A / 900.74
Kart7
Kaptan12maçta
2025/26
20
1.535
8
1
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%56 isabet
Kilit pas50
Drible33%45 başarı
İkili kazanılan114%50
Müdahale6
Faul2169 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 11173 yedek
G+A / 900.53
Kart81
Kaptan17maçta
2022/23
28
2.292
17
14
7.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%65 isabet
Kilit pas68
Drible56%45 başarı
İkili kazanılan174%48
Müdahale26
Faul3691 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı3
İlk 11262 yedek
G+A / 901.22
Kart101
2021/22
28
2.328
13
8
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%63 isabet
Kilit pas73
Drible74%49 başarı
İkili kazanılan205%48
Müdahale35
Faul3590 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı31 kaçan
İlk 11271 yedek
G+A / 900.81
Kart11
2020/21
27
2.167
15
7
7.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut76%50 isabet
Kilit pas81
Drible120%55 başarı
İkili kazanılan259%48
Müdahale19
Faul44111 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı61 kaçan
İlk 11243 yedek
G+A / 900.91
Kart102
TOPLAM GOL4714 penaltı
İLK 11679 yedek girdi
KART38
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR47 gol
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 7 %15
- 31-45' 12 %26
- 46-60' 9 %19
- 61-75' 6 %13
- 76-90+' 6 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%41
- 4-3-320%28
- 3-4-2-19%13
- 4-3-1-25%7
- 4-4-25%7
- 3-4-1-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar21aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CorinthiansAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | MirassolHC | 1-1 | 88 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 16.08.2026 | Vasco DA GamaAC | 0-3 | 86 | 3 | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Chapecoense-scHC | 2-2 | 96 | 2 | 6 | 9.3 | |
| 05.07.2026 | NorwayH | 1-2 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 29.06.2026 | JapanH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | ScotlandA | 0-3 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | CoritibaHC | 0-3 | 65 | 2 | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | RB BragantinoHC | 2-0 | 82 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 19.04.2026 | FluminenseHC | 2-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | Atletico-MGHC | 1-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 02.04.2026 | RemoHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.03.2026 | InternacionalHC | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2026 | CorinthiansHC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 26.02.2026 | Vasco DA GamaHC | 2-1 | 90 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 07.12.2025 | CruzeiroHC | 3-0 | 93 | 2 | 7.9 | ||
| 03.12.2025 | JuventudeAC | 0-3 | 83 | 3 | 5 | 9.3 | |
| 29.11.2025 | Sport RecifeHC | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 9.3 |
| 20.11.2025 | MirassolHC | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 16.11.2025 | PalmeirasHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 09.11.2025 | FlamengoAC | 3-2 | 85 | 2 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 23↑ | 2 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | Atletico-MGAC | 1-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | FluminenseHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Vasco DA GamaHC | 0-6 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | CruzeiroAC | 1-2 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 04.08.2025 | JuventudeHC | 3-1 | 90 | 2 | 5 | 8.6 | |
| 26.07.2025 | Sport RecifeAC | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.07.2025 | InternacionalHC | 1-2 | 90 | 5 | 6.2 | ||
| 19.07.2025 | MirassolAC | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.07.2025 | FlamengoHC | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 01.06.2025 | BotafogoHC | 0-1 | 76 | 4 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | VitoriaA | 0-1 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 17.04.2025 | Atletico-MGHC | 2-0 | 34 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | FluminenseA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | LilleH | 4-3 | 51 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 14.02.2023 | Bayern MunichH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2023 | MonacoA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2023 | ReimsH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 15.01.2023 | RennesA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.01.2023 | AngersH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.12.2022 | StrasbourgH | 2-1 | 62 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.12.2022 | CroatiaA | 1-1 | 120 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 05.12.2022 | South KoreaH | 4-1 | 81 | 1 | 1 | 3 | 7.5 |
| 13.11.2022 | AuxerreH | 5-0 | 75 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2022 | LorientA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 29.10.2022 | Estac TroyesH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.6 |
| 25.10.2022 | Maccabi HaifaH | 7-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 16.10.2022 | MarseilleH | 1-0 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.10.2022 | BenficaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.10.2022 | ReimsA | 0-0 | 33↑ | 3 | 6.7 | ||
| 05.10.2022 | BenficaA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 01.10.2022 | NiceH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | LyonA | 0-1 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.09.2022 | Maccabi HaifaA | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.09.2022 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 78 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 06.09.2022 | JuventusH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 03.09.2022 | NantesA | 0-3 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2022 | ToulouseA | 0-3 | 68 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.08.2022 | MonacoH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 |
ŞUT44
GOL6
xG4.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%13.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%59
- Serbest vuruş10%23
- Penaltı2%5
- Açık oyun2%5
- Kontra atak2%5
- Korner2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak34%77
- Sol ayak7%16
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
- 1-15' 4 %9
- 16-30' 6 %14
- 31-45' 13 %30
- 46-60' 6 %14
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 11 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
06.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
25 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
10.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2021
Teknik direktör kararıKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2022 · Paris Saint Germain
4sarı · 6 maç
🟨
Ligue 12021 · Paris Saint Germain
10sarı · 22 maç
🟨
UEFA Champions League2020 · Paris Saint Germain
3sarı · 9 maç
🟥
Ligue 12020 · Paris Saint Germain
1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 686 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Serie A 2026
PERFORMANS83.3686 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİVolatile+5.7
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
75.3
Pivot forvet
70.5
Çizgi kanadı
70.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%98
Dakika
%67
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%97
Dakika
%68
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
83.3
76
100
Ortalama rating
7.6
7.2
100
Kilit pas / 90
2.23
1.6
100
Asist / 90
0.26
0.32
81
Pas hacmi / 90
40.54
34
100
Gol / 90
0.52
0.38
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jefferson SavarinoFluminense · 29
%95
3gol
2asist
60scout
Serie A
Paulos AbrahamHammarby FF · 23
%75
5gol
2asist
76scout
Allsvenskan
Vitor BuenoRemo · 31
%69
2gol
2asist
51scout
Serie A
Mads HansenIF Brommapojkarna · 23
%65
4gol
3asist
71scout
Allsvenskan
Mateo SilvettiInter Miami · 19
%63
3gol
4asist
72scout
Major League Soccer
Milan IloskiPhiladelphia Union · 26
%61
7gol
1asist
72scout
Major League Soccer
Emil Konradsen CeideRosenborg · 24
%61
1gol
1asist
49scout
Eliteserien
Breno LopesCoritiba · 29
%60
8gol
1asist
62scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



