Santiago Bueno
Brazil · Attacker

Santiago Bueno

YAŞ31
BOY185
KİLO78
KULÜPRemo
DOĞUM YERİMonte Alto
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON3G · 3A
Gol30.28 / 90
Asist30.28 / 90
Şut161.50 / 90
Kilit pas232.15 / 90
Başarılı dripling111.03 / 90
Kazanılan ikili393.64 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 51 forvetler
Gol — %58 (0.28) Şut — %36 (1.5) Asist — %96 (0.28) Kilit pas — %92 (2.15) Drible — %52 (1.03) İkili mücadele — %26 (%39) 60 ORT. % 58 36 96 92 52 26
  • Gol 0.28 %58
  • Şut 1.5 %36
  • Asist 0.28 %96
  • Kilit pas 2.15 %92
  • Drible 1.03 %52
  • İkili mücadele %39 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 963 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Paranaense 1None · Brazil
🏆 Paulista A1None · Brazil
🏆 Paranaense 12023 · Brazil
🏆 Paulista A12021 · Brazil
🏆 Paulista A12016 · Brazil
🥈 CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈 Copa PaulistaNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2022 · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2022 · South America · 2nd Place
🥈 Paulista A12019 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2016 · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2015 · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa Paulista2014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
2020 4 2021 1 2022 5 2023 10 2026 6
GolAsist
2026/27 19 963 3 3 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARemo 19 963 3 3 6.77
Şut16%69 isabet
Kilit pas23
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan39%39
Müdahale9
Faul1012 kazanılan
İlk 11136 yedek
G+A / 900.56
2023/24 35 2.070 5 5 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico Paranaense 35 2.070 5 5 7.19
Şut44%45 isabet
Kilit pas81
Drible33%62 başarı
İkili kazanılan98%42
Müdahale14
Faul2134 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 112510 yedek
G+A / 900.43
Kart6
2022/23 36 1.160 4 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico Paranaense 36 1.160 4 1 6.73
Şut22%36 isabet
Kilit pas16
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan55%41
Müdahale8
Faul1120 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 111323 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2021/22 35 761 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 35 761 1 0 6.65
Şut17%47 isabet
Kilit pas7
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan36%38
Müdahale13
Faul915 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11728 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2020/21 35 1.355 2 2 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 35 1.355 2 2 6.84
Şut33%48 isabet
Kilit pas12
Drible17%61 başarı
İkili kazanılan92%57
Müdahale20
Faul1030 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111124 yedek
G+A / 900.27
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 1125 yedek girdi
KART1
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 4-3-3 — 1 7 maç
  • 4-2-3-16%86
  • 4-3-31%14
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 CoritibaH 2-3 19 1 6.6
22.08.2026 FluminenseA 2-1 58 6.5
17.08.2026 InternacionalA 1-1 50 1 2 7.5
08.08.2026 Atletico-MGH 2-2 17 1 7.2
29.07.2026 MirassolA 2-1 10 6.5
26.07.2026 VitoriaH 2-0 9 1 7.0
23.07.2026 CorinthiansA 3-0 45 6.7
31.05.2026 Sao PauloH 1-0 80 1 6.5
24.05.2026 Atletico ParanaenseH 1-2 59 6.3
17.05.2026 Chapecoense-scA 2-3 59 1 6.7
10.05.2026 PalmeirasH 1-1
19.04.2026 RB BragantinoA 4-2 18 6.3
22.03.2026 BahiaH 4-1 86 1 1 3 7.3
19.03.2026 FlamengoA 3-0 69 2 6.7
15.03.2026 CoritibaA 1-0 90 2 6.9
12.03.2026 FluminenseH 0-2 90 1 6.5
25.02.2026 InternacionalH 1-1 69 1 6.5
11.02.2026 Atletico-MGA 3-3 72 1 2 7.2
04.02.2026 MirassolH 2-2 63 6.9
07.12.2023 CuiabaA 3-0 45 6.5
03.12.2023 SantosH 3-0 77 1 1 2 8.6
30.11.2023 CruzeiroA 1-1 83 1 7.2
25.11.2023 Vasco DA GamaH 0-0 87 2 7.2
12.11.2023 BahiaA 1-1 34 1 6.9
08.11.2023 Fortaleza ECH 1-1 59 1 6.9
05.11.2023 PalmeirasA 1-0 79 1 7.2
01.11.2023 CorinthiansA 1-0 68 3 7.0
29.10.2023 Sao PauloH 1-1 97 1 2 7.3
26.10.2023 America MineiroH 3-2 75 1 3 8.0
22.10.2023 BotafogoA 1-1 51 1 6.3
18.10.2023 GremioA 1-2 68 1 7.3
08.10.2023 RB BragantinoH 1-1 96 5 7.2
21.09.2023 InternacionalH 2-1 99 1 7.2
14.09.2023 FlamengoA 0-3 90 1 3 8.2
02.09.2023 Atletico-MGH 1-1 89 2 7.7
27.08.2023 FluminenseH 2-2 34 6.7
21.08.2023 GoiasA 1-1
15.08.2023 CuiabaH 2-0 45 1 6.6
05.08.2023 SantosA 1-1 27 6.3
29.07.2023 CruzeiroH 3-3 73 1 6.7
23.07.2023 Vasco DA GamaA 0-2 24 1 1 7.3
16.07.2023 BahiaH 2-0 62 1 6.9
02.07.2023 PalmeirasH 2-2 90 1 5 8.9
24.06.2023 CorinthiansH 1-0 67 1 7.3
21.06.2023 Sao PauloA 2-1 82 1 1 7.3
11.06.2023 America MineiroA 2-2
27.05.2023 GremioH 1-2 81 1 7.6
20.05.2023 RB BragantinoA 2-0 63 1 6.9
14.05.2023 CoritibaH 3-2 26 6.3
10.05.2023 InternacionalA 0-2 27 1 7.2
07.05.2023 FlamengoH 2-1
30.04.2023 Atletico-MGA 2-1 45 1 7.2
22.04.2023 FluminenseA 2-0 45 1 6.9
15.04.2023 GoiasH 2-0 82 1 7.3
13.11.2022 BotafogoH 3-0
10.11.2022 Atletico GoianienseA 1-1 32 1 7.0
06.11.2022 InternacionalA 2-0
02.11.2022 GoiasH 3-2 45 1 6.5
26.10.2022 PalmeirasH 1-3 66 2 6.6
22.10.2022 RB BragantinoA 4-2 38 1 2 7.3
ŞUT20
GOL3
xG2.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.179 6' · xG 0.114 67' · xG 0.068 49' · xG 0.069 45' · xG 0.056 · GOL 41' · xG 0.123 41' · xG 0.123 90' · xG 0.034 63' · xG 0.033 45' · xG 0.021 42' · xG 0.598 · GOL 42' · xG 0.107 29' · xG 0.427 87' · xG 0.055 83' · xG 0.07 90' · xG 0.039 · GOL 81' · xG 0.036 56' · xG 0.02 90' · xG 0.14 89' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%45) Serbest vuruş — 4 (%20) Açık oyun — 4 (%20) Kontra atak — 3 (%15) 20 şut
  • Asist sonrası9%45
  • Serbest vuruş4%20
  • Açık oyun4%20
  • Kontra atak3%15
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%70) Sol ayak — 5 (%25) Kafa — 1 (%5) 20 şut
  • Sağ ayak14%70
  • Sol ayak5%25
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 6 %30
  • 46-60' 3 %15
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 7 %35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Remo 19maç 2026
Atletico Paranaense 71maç 2022–2023
Sao Paulo 70maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-22 Atletico Paranaense Cerezo Osaka
2022-02-01 Sao Paulo Atletico Paranaense
2019-04-03 Santos Sao Paulo
2019-04-01 Dynamo Kyiv Santos
2018-08-02 Santos Dynamo Kyiv
2015-08-01 Botafogo SP Santos
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 CONMEBOL Libertadores2021 · Sao Paulo 1kırmızı · 6 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 755 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.9Serie A 2026
PERFORMANS61.5755 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+15.6
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 71.2
Çizgi kanadı 67.1
Baskıcı forvet 61.0
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %76
Dakika %71
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %76
Dakika %72
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 61.5 76 81
Ortalama rating 6.71 7.2 93
Kilit pas / 90 2.03 1.6 100
Asist / 90 0.24 0.32 75
Dakika güvenliği 40.7 76 54
Pas hacmi / 90 31.23 34 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +15.6.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam