Argentina · Midfielder
M. Moralez
LİGUS Open Cup
BU SEZON1G · 6A
Gol10.08 / 90
Asist60.47 / 90
Şut110.87 / 90
Kilit pas292.30 / 90
Başarılı dripling30.24 / 90
Kazanılan ikili463.64 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 2.30 %90
- Asist 0.47 %99
- Drible 0.24 %18
- Pas isabeti %80 %18
- Top kapma 1.42 %15
- İkili mücadele %51 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1137 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Major League Soccer2021 · New York City FC · 34 maç
13asist1.
7.
Major League Soccer2026 · New York City FC · 14 maç
6asist7.
11.
Major League Soccer2025 · New York City FC · 37 maç
9asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
FIFA U20 World CupNone · World
🏆
Super Copa InternationalNone · Argentina
🏆
MLSNone · USA
🏆
Super Copa International2023 · Argentina
🏆
Campeones Cup2022 · N/C America
🏆
MLS2021 · USA
🏆
Liga Profesional Argentina2011 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2009 · Argentina
🏆
FIFA U20 World Cup2007 · World
🥈
Copa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa MX2015/2016 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2010/2011 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
14
1.137
1
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas29
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan46%51
Müdahale16
Faul924 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 1114
G+A / 900.55
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
39
3.149
3
8
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%29 isabet
Kilit pas73
Drible8%28 başarı
İkili kazanılan141%47
Müdahale50
Faul5168 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1139
G+A / 900.31
Kart8
Kaptan5maçta
2024/25
21
1.212
1
5
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas36
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan68%54
Müdahale16
Faul1138 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11129 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2023/24
29
981
1
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas28
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan60%52
Müdahale14
Faul1326 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111019 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2022/23
32
2.343
5
6
7.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%49 isabet
Kilit pas82
Drible21%75 başarı
İkili kazanılan153%59
Müdahale50
Faul3374 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11275 yedek
G+A / 900.42
Kart5
2021/22
33
2.748
4
13
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%47 isabet
Kilit pas91
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan145%45
Müdahale49
Faul5068 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11303 yedek
G+A / 900.56
Kart51
2020/21
15
992
1
5
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas34
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale15
Faul1324 kazanılan
İlk 11105 yedek
G+A / 900.54
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 11519 yedek girdi
KART13
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%79
- 4-3-37%12
- 4-4-22%4
- 3-2-4-11%2
- 3-4-2-11%2
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 39 | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | CharlotteA | 0-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Columbus CrewH | 3-0 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | DC UnitedH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | CF MontrealA | 1-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | FC CincinnatiH | 4-4 | 72 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.04.2026 | CharlotteH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | Vancouver WhitecapsAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | St. Louis CityH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.03.2026 | Inter MiamiH | 2-3 | 97 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.03.2026 | Colorado RapidsH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 07.03.2026 | Orlando City SCH | 5-0 | 62 | 1 | 2 | 2 | 8.3 |
| 01.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Inter MiamiA | 5-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.11.2025 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 87 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.11.2025 | CharlotteA | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.11.2025 | CharlotteH | 0-0 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | CharlotteA | 0-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Seattle SoundersH | 1-2 | 62 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | New York Red BullsA | 2-3 | 67 | 1 | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | CharlotteH | 2-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 17.09.2025 | Columbus CrewH | 3-2 | 67 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Chicago FireA | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 96 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | 51 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Nashville SCHC | 2-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 26.07.2025 | FC DallasAC | 3-4 | 89 | 2 | – | 8.2 | |
| 20.07.2025 | Sporting Kansas CityAC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.07.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 70 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | CharlotteA | 2-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 03.07.2025 | Toronto FCH | 3-1 | 84 | 2 | 6.6 | ||
| 28.06.2025 | CF MontrealA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.06.2025 | Atlanta United FCH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 31.05.2025 | Nashville SCA | 2-2 | 67 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2025 | Houston DynamoH | 0-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Chicago FireH | 3-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | New York Red BullsH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.05.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | CF MontrealH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | FC CincinnatiH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.04.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 12.04.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 29.03.2025 | Atlanta United FCA | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2025 | Columbus CrewA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Orlando City SCH | 2-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles FCAC | 1-0 | 60 | 2 | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Inter MiamiAC | 2-2 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.11.2024 | New York Red BullsH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | FC CincinnatiH | 3-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-0 | 39↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | Nashville SCH | 3-1 | 70 | – | 7.5 | ||
| 02.10.2024 | FC CincinnatiH | 3-2 | 85 | 1 | – | 6.9 |
ŞUT13
GOL1
xG2.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%46
- Açık oyun4%31
- Kontra atak1%8
- Penaltı1%8
- Serbest vuruş1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%77
- Sol ayak2%15
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 4 %31
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 1 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-08
Racing Club
→
New York City
free transfer
Racing Club
→
New York City
free transfer
2023-01-01
New York City
→
Racing Club
free transfer
New York City
→
Racing Club
free transfer
2009-01-12
FC Moscow
→
Vélez Sarsfield
€1.92m
FC Moscow
→
Vélez Sarsfield
€1.92m
2008-12-31
Racing Club
→
FC Moscow
End of loan
Racing Club
→
FC Moscow
End of loan
2008-02-07
FC Moscow
→
Racing Club
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€900k</i>
FC Moscow
→
Racing Club
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€900k</i>
2007-08-08
Racing Club
→
FC Moscow
€5.00m
Racing Club
→
FC Moscow
€5.00m
2006-01-01
Racing Club II
→
Racing Club
-
Racing Club II
→
Racing Club
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
CONMEBOL Libertadores2023 · Racing Club
1kırmızı · 3 maç
🟥
Major League Soccer2021 · New York City FC
1kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1137 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.91137 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİDüşüşte-19.7
ROL UYUMU2026
Numara 10
77.7
İleri sekiz
75.9
Derinden oyun kurucu
74.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%94
Dakika
%89
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%95
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
91.6
74
100
Performans skoru
69.9
76
92
Kilit pas / 90
2.3
2.4
96
Ortalama rating
6.94
7.3
95
Asist / 90
0.47
0.35
100
Pas hacmi / 90
47.18
55
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -19.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Facundo TorresAustin · 25
%95
1gol
5asist
71scout
Major League Soccer
JosuéCoritiba · 35
%90
1gol
7asist
64scout
Serie A
Andreas PereiraPalmeiras · 29
%76
1gol
9asist
66scout
Serie A
Ruben JenssenTromso · 37
%72
0gol
5asist
59scout
Eliteserien
Emil ForsbergNew York Red Bulls · 34
%71
1gol
3asist
59scout
Major League Soccer
Ignacio MalcorraIndependiente · 38
%67
1gol
3asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Aaron MolinasDefensa Y Justicia · 25
%62
3gol
4asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Nicolas SchelottoGimnasia L.P.
%60
3gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

León