LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.31 / 90
Asist10.31 / 90
Şut20.63 / 90
Kilit pas51.57 / 90
Başarılı dripling10.31 / 90
Kazanılan ikili165.03 / 90
Rating7.40
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 4.09 %98
- Pas arası 0.63 %28
- Blok 0.63 %69
- İkili mücadele %59 %52
- Pas isabeti %87 %36
- Faul (az iyi) 1.26 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 286 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Super Cup2026 · Bayern München · 1 maç
1gol1.
31.
Bundesliga2025 · Eintracht Frankfurt · 18 maç
4asist31.
38.
World Cup2026 · Germany · 2 maç
1gol41.
1asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2025 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
4
347
1
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas5
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan19%58
Müdahale13
Faul42 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.52
2025/26
41
3.308
4
6
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas39
Drible21%44 başarı
İkili kazanılan180%60
Müdahale108
Faul3042 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11374 yedek
G+A / 900.27
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25
36
2.260
3
6
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas42
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan127%57
Müdahale78
Faul1928 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112511 yedek
G+A / 900.36
Kart2
TOPLAM GOL9
İLK 117216 yedek girdi
KART5
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %33
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%46
- 3-4-2-119%24
- 4-4-29%12
- 3-1-4-25%6
- 4-3-35%6
- 3-5-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | VfB StuttgartH | 5-1 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 29.06.2026 | ParaguayH | 1-1 | 120 | – | 7.0 | ||
| 20.06.2026 | Ivory CoastH | 2-1 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 14.06.2026 | CuraçaoH | 7-1 | 73 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 16.05.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Hamburger SVH | 1-2 | 98 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | FC AugsburgA | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | RB LeipzigH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 45 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.03.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | FC St. PauliA | 0-0 | 91 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | SC FreiburgH | 2-0 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Bayern MünchenAC | 3-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | 89 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.02.2026 | Union BerlinA | 1-1 | 88 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 31.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | TottenhamH | 0-2 | 72 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | QarabagA | 3-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | Werder BremenA | 3-3 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.01.2026 | Borussia DortmundH | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Hamburger SVA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 13.12.2025 | FC AugsburgH | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 06.12.2025 | RB LeipzigA | 6-0 | 69 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | VfL WolfsburgH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | AtalantaH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | 1.FC KölnA | 3-4 | 89 | – | 6.2 | ||
| 17.11.2025 | SlovakiaH | 6-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 14.11.2025 | LuxembourgA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | FSV Mainz 05H | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | NapoliA | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-1 | 63 | 1 | – | 6.6 | |
| 25.10.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | LiverpoolH | 1-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | SC FreiburgA | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.10.2025 | Northern IrelandA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | LuxembourgH | 4-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Bayern MünchenH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | Atletico MadridA | 5-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-6 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | Union BerlinH | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.09.2025 | GalatasarayH | 5-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 12.09.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 80↑ | – | 5.7 | ||
| 30.08.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-3 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | Werder BremenH | 4-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | SC FreiburgA | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.05.2025 | FC St. PauliH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | RB LeipzigH | 4-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.04.2025 | FC AugsburgA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.04.2025 | TottenhamH | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | 1. FC HeidenheimH | 3-0 | 29↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 10.04.2025 | TottenhamA | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Werder BremenA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | VfB StuttgartH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 16.03.2025 | VfL BochumA | 1-3 | 98 | – | 7.2 |
ŞUT22
GOL5
xG3.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%22.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%82
- Açık oyun2%9
- Duran top1%5
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%59
- Sağ ayak9%41
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 5 %23
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 4 %18
- 76-90+' 6 %27
AKSİYON HARİTASI3198 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3198
- Pas2163%71
- Top kazanma194%6
- Top teması164%5
- Müdahale151%5
- Faul96%3
- Bloke edilen pas87%3
- Uzaklaştırma69%2
- Korner kazandırma51%2
- Çalım46%2
- İkili mücadele43%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Nürnberg U19
→
1.FC Nuremberg
-
Nürnberg U19
→
1.FC Nuremberg
-
2020-07-01
Nürnberg U17
→
Nürnberg U19
-
Nürnberg U17
→
Nürnberg U19
-
2019-07-01
Nürnberg Yth.
→
Nürnberg U17
-
Nürnberg Yth.
→
Nürnberg U17
-
2016-07-01
Regensburg Yth.
→
Nürnberg Yth.
free transfer
Regensburg Yth.
→
Nürnberg Yth.
free transfer
2012-07-01
Kümmersbr. Jgd.
→
Regensburg Yth.
free transfer
Kümmersbr. Jgd.
→
Regensburg Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2026
Adductor InjuryKadroda yok
2 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2631 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Bundesliga 2025
PERFORMANS62.52631 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
83.8
Agresif stoper
81.5
Ofansif bek
81.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%63
Dakika
%94
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%69
Dakika
%94
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.7
3
90
Performans skoru
62.5
74
84
Pas hacmi / 90
37.73
42
90
İkili mücadele kazanma
56.02
58
97
Pas arası / 90
0.86
1.9
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Markus KarlssonHammarby FF · 21
%95
3gol
1asist
76scout
Allsvenskan
Samuel DahlBenfica · 22
%83
1gol
0asist
71scout
€12.00M
Primeira Liga
Hjalte BidstrupViborg · 19
%79
1gol
2asist
79scout
Superliga
Kaine Kesler-HaydenCoventry · 23
%66
1gol
1asist
63scout
Championship
Ricardo ChávezMonterrey · 31
%64
2gol
3asist
60scout
Liga MX
Jurriën TimberArsenal · 24
%64
3gol
5asist
61scout
€70.00M
Premier League
Samuel DahlBenfica · 22
%63
1gol
1asist
68scout
€12.00M
UEFA Champions League
Mees De WitAZ Alkmaar · 27
%60
3gol
5asist
66scout
€4.50M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


