LİGWorld Cup
BU SEZON3G · 0A
Gol30.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut132.71 / 90
Kilit pas30.63 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili112.30 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.63 %66
- Şut 2.7 %78
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.63 %29
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %31 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 431 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coupe de France2023 · Lille · 3 maç
3gol10.
3asist1.
🥈
Ligue 12023 · Lille · 34 maç
19gol2.
🥉
Copa America2024 · Canada · 6 maç
2gol3.
🥉
Ligue 12022 · Lille · 37 maç
24gol3.
4.
Coupe de France2024 · Lille · 3 maç
2asist4.
4.
Ligue 12024 · Lille · 32 maç
16gol4.
5.
UEFA Champions League2024 · Lille · 14 maç
9gol5.
4asist7.
6.
Ligue 12021 · Lille · 38 maç
15gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trophée des Champions2021/2022 · France
🏆
Ligue 12020/2021 · France
🥈
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈
First Division A2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 36 G+A
GolAsist
2026/27
8
488
3
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan15%37
Müdahale7
Faul55 kazanılan
İlk 1171 yedek
G+A / 900.55
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
47
2.185
8
5
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas37
Drible8%26 başarı
İkili kazanılan76%34
Müdahale19
Faul3529 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112522 yedek
G+A / 900.54
2024/25
52
4.116
27
9
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut89%60 isabet
Kilit pas55
Drible32%48 başarı
İkili kazanılan164%42
Müdahale39
Faul4465 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı91 kaçan
İlk 11457 yedek
G+A / 900.79
Kart7
Kaptan3maçta
2023/24
45
3.378
23
5
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut88%68 isabet
Kilit pas42
Drible16%37 başarı
İkili kazanılan141%40
Müdahale30
Faul3667 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı31 kaçan
İlk 11378 yedek
G+A / 900.75
Kart5
Kaptan3maçta
2022/23
39
3.278
24
4
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut90%63 isabet
Kilit pas54
Drible29%42 başarı
İkili kazanılan130%38
Müdahale25
Faul4160 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı101 kaçan
İlk 11372 yedek
G+A / 900.77
Kart6
2021/22
46
3.486
18
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%51 isabet
Kilit pas41
Drible36%52 başarı
İkili kazanılan154%42
Müdahale30
Faul2959 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı31 kaçan
İlk 11406 yedek
G+A / 900.46
Kart3
2020/21
45
2.964
13
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%67 isabet
Kilit pas42
Drible33%55 başarı
İkili kazanılan139%38
Müdahale21
Faul4062 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11369 yedek
G+A / 900.52
Kart1
TOPLAM GOL11126 penaltı
İLK 1119043 yedek girdi
KART21
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR111 gol
- 1-15' 15 %14
- 16-30' 13 %12
- 31-45' 19 %17
- 46-60' 19 %17
- 61-75' 15 %14
- 76-90+' 30 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1105%49
- 4-4-254%25
- 3-4-2-137%17
- 4-3-312%6
- 5-4-15%2
- 4-2-2-23%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar27aldığı asist
Onun asist yaptıkları19verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Athletic ClubA | 3-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | ParmaH | 2-0 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | FrosinoneA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2026 | MoroccoH | 0-3 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 28.06.2026 | South AfricaA | 0-1 | 93 | 2 | 6.0 | ||
| 24.06.2026 | SwitzerlandAC | 2-1 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 18.06.2026 | QatarH | 6-0 | 95 | 3 | 5 | 9.0 | |
| 12.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | TorinoA | 2-2 | 24↑ | – | 6.0 | ||
| 17.05.2026 | FiorentinaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | LecceA | 0-1 | 4↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | VeronaH | 1-1 | 69 | 1 | 6.0 | ||
| 26.04.2026 | AC MilanA | 0-0 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | BolognaH | 2-0 | 72 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 11.04.2026 | AtalantaA | 0-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | GenoaH | 2-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | SassuoloH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | UdineseA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | PisaH | 4-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | AS RomaA | 3-3 | 62 | 1 | 6.0 | ||
| 25.02.2026 | GalatasarayH | 3-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | ComoH | 0-2 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | InterA | 3-2 | 61 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | LazioH | 2-2 | 91 | 1 | 5.9 | ||
| 01.02.2026 | ParmaA | 1-4 | 81 | 1 | 1 | 2 | 6.9 |
| 28.01.2026 | MonacoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | NapoliH | 3-0 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.01.2026 | BenficaH | 2-0 | 70 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 17.01.2026 | CagliariA | 1-0 | 88 | 1 | 5.3 | ||
| 12.01.2026 | CremoneseH | 5-0 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 06.01.2026 | SassuoloA | 0-3 | 75 | 1 | 1 | 3 | 7.6 |
| 03.01.2026 | LecceH | 1-1 | 90 | 3 | 5.2 | ||
| 27.12.2025 | PisaA | 0-2 | 30↑ | 1 | – | 6.5 | |
| 20.12.2025 | AS RomaH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | BolognaA | 0-1 | 61 | – | 5.9 | ||
| 10.12.2025 | PafosH | 2-0 | 74 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.12.2025 | NapoliA | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | CagliariH | 2-1 | 59↑ | – | 6.7 | ||
| 25.11.2025 | Bodo/GlimtA | 2-3 | 15↑ | 1 | 2 | 6.3 | |
| 22.11.2025 | FiorentinaA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | TorinoH | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | CremoneseA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 29.10.2025 | UdineseH | 3-1 | 23↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | LazioA | 1-0 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 22.10.2025 | Real MadridA | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | ComoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | AC MilanH | 0-0 | 69 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | VillarrealA | 2-2 | 86 | 2 | 5.3 | ||
| 27.09.2025 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | VeronaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 16.09.2025 | Borussia DortmundH | 4-4 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | InterH | 4-3 | 11↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 31.08.2025 | GenoaA | 0-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | ParmaH | 2-0 | 80 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 17.05.2025 | ReimsH | 2-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Stade Brestois 29AC | 2-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | MarseilleH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 27.04.2025 | AngersA | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | AuxerreH | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 3 | 8.5 |
ŞUT54
GOL9
xG11.3
xG FARKI-2.3under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%50
- Açık oyun9%17
- Korner7%13
- Kontra atak5%9
- Duran top4%7
- Taç sonrası1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%44
- Sol ayak21%39
- Kafa9%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR54 şut
- 1-15' 5 %9
- 16-30' 10 %19
- 31-45' 11 %20
- 46-60' 9 %17
- 61-75' 8 %15
- 76-90+' 11 %20
AKSİYON HARİTASI910 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR910
- Pas452%53
- Top teması112%13
- Hava topu77%9
- Faul69%8
- Top kazanma44%5
- Çalım27%3
- Müdahale22%3
- Top kaptırma19%2
- Kurtarılan şut18%2
- Bloke edilen pas15%2
PİYASA DEĞERİ€35.00M-22.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 282 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-11
KAA Gent
→
Lille
€27.00m
KAA Gent
→
Lille
€27.00m
2018-07-01
KAA Gent U21
→
KAA Gent
-
KAA Gent U21
→
KAA Gent
-
2018-01-23
Ottawa ISC
→
KAA Gent U21
free transfer
Ottawa ISC
→
KAA Gent U21
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2023
Hand InjuryKadroda yok
1 maç
04.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Paris FC
%28
2026-08-15
Paris FC
%38
2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1790 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Serie A 2025
PERFORMANS59.11790 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
83.6
Baskıcı forvet
82.5
Pivot forvet
78.9
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%79
Dakika
%84
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%76
Dakika
%90
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
59.1
76
78
Ortalama rating
6.43
7.2
89
Kilit pas / 90
1.56
1.6
98
Asist / 90
0.2
0.32
62
Pas hacmi / 90
25.79
34
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giacomo RaspadoriAtalanta · 25
%95
3gol
1asist
59scout
Serie A
Bård FinneBrann · 30
%82
6gol
3asist
64scout
Eliteserien
Marcus AntonssonIFK Varnamo · 34
%74
4gol
2asist
56scout
Allsvenskan
John GuidettiAIK Stockholm · 33
%71
2gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Marius Bülter1.FC Köln · 32
%68
5gol
4asist
64scout
€1.80M
Bundesliga
Fedor ChalovKayserispor · 27
%66
2gol
0asist
46scout
Süper Lig
Viktor Bjarki DadasonFC Copenhagen · 17
%63
3gol
1asist
66scout
Superliga
Robbie UreSirius · 21
%60
11gol
4asist
74scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



