Fedor Chalov
Russia · Attacker

Fedor Chalov

YAŞ27
BOY181 cm
KİLO81 kg
DOĞUM YERİMoskva
LİGFriendlies
BU SEZON2G · 1A
Gol20.22 / 90
Şut141.54 / 90
Kilit pas161.76 / 90
Başarılı dripling30.33 / 90
Kazanılan ikili323.53 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.541.32
Kilit pas 1.761.76
Başarılı dripling 0.330.88
Kazanılan ikili 3.533.53
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Premier League2022 · CSKA Moscow · 30 maç 19gol3. 5asist12.
4. Premier League2023 · CSKA Moscow · 29 maç 12gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2022/2023 · Russia
🏆 Super Cup2018/2019 · Russia
🏆 Premier League2015/2016 · Russia
🥈 Super Cup2023/2024 · Russia · 2nd Place
🥈 Premier League2022/2023 · Russia · 2nd Place
🥈 Super League2021/2022 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Premier League2017/2018 · Russia · 2nd Place
🥈 Super Cup2016/2017 · Russia · 2nd Place
🥈 Premier League2016/2017 · Russia · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Russia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2024 3 2025 3
GolAsist
2025/26 22 1.089 2 1 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKayserispor 14 816 2 0 6.62
UEFA Europa LeaguePAOK 7 204 0 1 6.28
Super League 1PAOK 1 69 0 0 6.50
Şut18%44 isabet
Kilit pas23
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan41%33
Müdahale6
Faul1313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111210 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2024/25 10 392 2 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePAOK 10 392 2 1 6.81
Şut7%100 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan14%33
Müdahale3
Faul66 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1146 yedek
G+A / 900.69
2021/22 2 151 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893 2 151 0 0 6.65
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan9%43
Müdahale2
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
Kart1
2020/21 6 277 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow 6 277 0 0 6.67
Şut11%55 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan8%30
Faul13 kazanılan
İlk 1133 yedek
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 113449 yedek girdi
KART2
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %18
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 62 4-2-2-2 — 5 4-4-2 — 5 4-1-4-1 — 4 3-4-3 — 2 4-3-1-2 — 1 79 maç
  • 4-2-3-162%78
  • 4-2-2-25%6
  • 4-4-25%6
  • 4-1-4-14%5
  • 3-4-32%3
  • 4-3-1-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 KonyasporH 2-1 85 1 1 8.0
09.05.2026 AlanyasporA 3-1 24 1 6.5
03.05.2026 EyüpsporH 1-1 82 1 6.6
25.04.2026 RizesporH 2-0 6 1 1 6.7
20.04.2026 Gazişehir GaziantepA 3-0 85 2 7.2
11.04.2026 FenerbahceH 0-4 82 6.2
04.04.2026 KasimpasaA 2-0 60 6.2
19.03.2026 Fatih KaragümrükH 1-0 90 6.6
15.03.2026 SamsunsporA 2-1 37 2 6.9
09.03.2026 TrabzonsporH 1-3 62 2 7.0
01.03.2026 GenclerbirligiA 0-0 73 1 6.3
22.02.2026 AntalyasporH 1-0 44 2 6.2
15.02.2026 GoztepeA 0-0 18 6.3
09.02.2026 KocaelisporH 1-2 68 1 6.0
29.01.2026 LyonA 4-2
11.12.2025 LudogoretsA 3-3 68 1 6.3
27.11.2025 BrannH 1-1 12 6.5
06.11.2025 BSC Young BoysH 4-0 11 6.3
23.10.2025 LilleA 3-4 66 1 5.9
02.10.2025 Celta VigoA 3-1 29 1 6.2
24.09.2025 Maccabi Tel AvivH 0-0 18 1 6.5
24.08.2025 LarisaH 1-0 69 1 6.5
20.02.2025 FCSBA 2-0 35 6.3
13.02.2025 FCSBH 1-2
30.01.2025 Real SociedadA 2-0 19 1 6.6
23.01.2025 Slavia PrahaH 2-0 64 1 1 7.3
12.12.2024 Ferencvarosi TCH 5-0 28 1 2 7.2
28.11.2024 Rīgas FSA 0-2 66 1 1 7.2
07.11.2024 Manchester UnitedA 2-0 25 6.5
24.10.2024 PlzenH 2-2 14 2 6.6
03.10.2024 FCSBH 0-1 70 6.9
25.09.2024 GalatasarayA 3-1 71 6.7
17.03.2022 MarseilleH 1-2 81 1 6.3
10.03.2022 MarseilleA 2-1 70 1 7.0
10.12.2020 Dinamo ZagrebA 3-1 27 2 6.5
03.12.2020 Wolfsberger ACH 0-1 45 3 6.7
26.11.2020 FeyenoordH 0-0 80 4 7.3
05.11.2020 FeyenoordA 3-1 22 6.6
29.10.2020 Dinamo ZagrebH 0-0 74 2 6.6
22.10.2020 Wolfsberger ACA 1-1 29 6.3
ŞUT16
GOL2
xG2.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.178 76' · xG 0.025 74' · xG 0.427 · GOL 88' · xG 0.099 50' · xG 0.041 40' · xG 0.056 79' · xG 0.638 · GOL 24' · xG 0.073 12' · xG 0.091 48' · xG 0.048 46' · xG 0.309 78' · xG 0.034 73' · xG 0.383 63' · xG 0.036 22' · xG 0.036 7' · xG 0.189
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%81) Korner — 1 (%6) Açık oyun — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası13%81
  • Korner1%6
  • Açık oyun1%6
  • Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%69) Kafa — 3 (%19) Sol ayak — 2 (%12) 16 şut
  • Sağ ayak11%69
  • Kafa3%19
  • Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 4 %25
  • 76-90+' 4 %25
AKSİYON HARİTASI451 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 9 10 10 10 12 14 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 7 7 8 9 10 10 10 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR451
Pas 287 Pas — 287 (%68) Top tem… 32 Top teması — 32 (%8) Çalım — 21 (%5) Top k… 19 Top kazanma — 19 (%4) Hava… 19 Hava topu — 19 (%4) Faul — 13 (%3) Bloke edilen pas — 11 (%3) Top kaptırma — 9 (%2) İkili mücadele — 8 (%2) Kurtarılan şut — 5 (%1)
  • Pas287%68
  • Top teması32%8
  • Çalım21%5
  • Top kazanma19%4
  • Hava topu19%4
  • Faul13%3
  • Bloke edilen pas11%3
  • Top kaptırma9%2
  • İkili mücadele8%2
  • Kurtarılan şut5%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 40 maç
PAOK 18maç 2024–2025
Kayserispor 14maç 2025
Russia 2018–2025
Russia U21 2019–2023
FC Basel 1893 2maç 2021
CSKA Moscow 6maç 2020
Russia U19 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Kayserispor PAOK Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Kayserispor PAOK
2024-08-01 CSKA Moscow PAOK €3.00m
2022-07-01 FC Basel 1893 CSKA Moscow
2022-06-30 Basel CSKA Moscow End of loan
2022-02-01 CSKA Moscow Basel Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2022-02-01 CSKA Moscow FC Basel 1893
2017-01-01 CSKA Moscow II CSKA Moscow -
2015-07-01 CSKA U17 CSKA Moscow II -
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 816 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.5Süper Lig 2025
PERFORMANS37.7816 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 56.4
Çizgi kanadı 52.7
Bitirici 52.5
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %44
Dakika %59
Değer / getiri %33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %52
Dakika %75
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.62 7.2 92
Kilit pas / 90 1.76 1.6 100
Dakika güvenliği 48.8 76 64
Performans skoru 37.7 76 50
Pas hacmi / 90 32.54 34 96
Gol / 90 0.22 0.38 58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam